d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kitaláltam Egy új Módszert Székrekedés Ellen
1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,469
Joined: May 21 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Mar 17 2009 11:36am
szóval elmész ugye szarni, és kurvára faj meg rohadt kemény a szarod és alig jön valami.
na ilyenkor vizet töltesz(lehet csapvíz is) egy orrspraybe, földugod az ánuszodba, és kifujod az egész sprayt, lehetöleg lábakat fölemelve háton fekve hogy ne follyon vissza.
aztán elmész kocogni egyet vagy lépcsözni (ez ezért is jó a tulsulyban szenvedőknek mint amilyenek ti vagytok) vagy simán csak ugrálni hogy a viz keveredjen a végbeledbe lévö kemény széklettel.
ugye például ha kiprobálod hogy egy tál vizbe raksz egy keményebb kakit(lehet kutyádé/macskádé is) és ott hagyod egy kis időre akkor nem oldodik föl olyan gyorsan, de mivel a végbeledbe nagy a hőmérséklet, ezért ebben az esetben jó a modszer. sok sikert és kevesebb fájdalmat! mondjunk nemet az aranyérnek!!
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 17 2009 11:36am
[wannabe]jelentve[/wannabe]


This post was edited by jspogmg on Mar 17 2009 11:37am
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Mar 17 2009 11:37am
Spanyolviasz.
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
Mar 17 2009 11:37am
főleg h a végbél szívja fel a legtöbb vizet... buktad

This post was edited by lowxair on Mar 17 2009 11:37am
Member
Posts: 5,003
Joined: Jan 15 2008
Gold: 275.32
Mar 17 2009 11:37am
ok
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Mar 17 2009 11:37am
Quote (gdub-ppoppin @ Tue, Mar 17 2009, 06:36pm)
szóval elmész ugye szarni, és kurvára faj meg rohadt kemény a szarod és alig jön valami.
na ilyenkor vizet töltesz(lehet csapvíz is) egy orrspraybe, földugod az ánuszodba, és kifujod az egész sprayt, lehetöleg lábakat fölemelve háton fekve hogy ne follyon vissza.
aztán elmész kocogni egyet vagy lépcsözni (ez ezért is jó a tulsulyban szenvedőknek mint amilyenek ti vagytok) vagy simán csak ugrálni hogy a viz keveredjen a végbeledbe lévö kemény széklettel.
ugye például ha kiprobálod hogy egy tál vizbe raksz egy keményebb kakit(lehet kutyádé/macskádé is) és ott hagyod egy kis időre akkor nem oldodik föl olyan gyorsan, de mivel a végbeledbe nagy a hőmérséklet, ezért ebben az esetben jó a modszer. sok sikert és kevesebb fájdalmat! mondjunk nemet az aranyérnek!!


fogadjunk dagadék vagy
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Mar 17 2009 11:37am
Balázs: mindenki rand
Member
Posts: 10,719
Joined: Jan 21 2008
Gold: 570.01
Mar 17 2009 11:38am
Quote (dunaicapa @ Tue, Mar 17 2009, 05:37pm)
Balázs: mindenki rand


uh
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Mar 17 2009 11:39am
sticky it !
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 17 2009 11:40am
Quote (Saenchai @ Tue, Mar 17 2009, 05:37pm)
fogadjunk dagadék vagy


minden aranyamat rárakom
Go Back To Magyar Topic List
1234Next
Closed New Topic New Poll