Quote (Baleee @ Sun, Jun 15 2008, 01:57pm)
szerintem a magyar média a zsidókkal együtt undorítóbb ^^
erdekes megkozelites.
Nagy magyaroknak tartjak magukat a kurucz szerkesztoi, de meg a szerveruket magyarorszagon elhelyezni sincs pofajuk.
Elobb ezt csinaljak meg. Hozzak ide amerikabol es akkor ralehet terni a zsido temara, angyalom.