d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev15445455465475481439Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Sep 19 2014 12:34pm
Quote (josheide @ 19 Sep 2014 19:32)
Fennvan a parlament honlapjan ja lol felreolvastam bocsi nagyon csavar a ketamin


látom te is érzed 8DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 42,994
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 19 2014 12:36pm
Quote (josheide @ 19 Sep 2014 20:32)
Fennvan a parlament honlapjan ja lol felreolvastam bocsi nagyon csavar a ketamin


http://youtu.be/aBjuOtgTe6U?t=12m55s
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2014 12:39pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 19 2014 06:31pm)
nem, de olvasom ezt és kibassza a szemem, hogy ennyire kurvára ostoba
azért diploma nélkül inkább a kurva anyjába menjen ne a parlamentbe


és az a diploma ne mérnök diploma legyen ha lehet
értem, hogy pl az építészmérnökség nagyon hasznos de talán gazdasági/társadalmi kérdésekben ne ők döntsenek még ha nagyon tájékozottak se
egy ilyen szakmai feltétel alapvető kéne legyen... pusztán azért ne kapjon senki 500k fizut mert ott veri a faszát meg röhög másokon (inb4 papírral a kezében már verheti a faszát?!:XD ja)




vanekes részhez meg; te sem vagy túl okos ha 4 oldalról előrequoteolod a parazsat, hátha visszajön és kezdődhet a kibaszott gecis anyabaszás ebben a topicban is
írd még le hogy DE EZ ANNYIRA NAGYON HU DE NAGYON NEM BIROM KI és tegyél még hozzá 3-4 jelzőt, attól hátha lángra kap a parázs.. ha gondolod írok neki pm-et is, hogy írtak neki; hogy biztosan sikeres legyen ennek a topicnak is a szétbaszása
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Sep 19 2014 12:42pm
Quote (Senee @ 19 Sep 2014 19:39)
és az a diploma ne mérnök diploma legyen ha lehet
értem, hogy pl az építészmérnökség nagyon hasznos de talán gazdasági/társadalmi kérdésekben ne ők döntsenek még ha nagyon tájékozottak se
egy ilyen szakmai feltétel alapvető kéne legyen... pusztán azért ne kapjon senki 500k fizut mert ott veri a faszát meg röhög másokon (inb4 papírral a kezében már verheti a faszát?!:XD ja)




vanekes részhez meg; te sem vagy túl okos ha 4 oldalról előrequoteolod a parazsat, hátha visszajön és kezdődhet a kibaszott gecis anyabaszás ebben a topicban is
írd még le hogy DE EZ ANNYIRA NAGYON HU DE NAGYON NEM BIROM KI és tegyél még hozzá 3-4 jelzőt, attól hátha lángra kap a parázs.. ha gondolod írok neki pm-et is, hogy írtak neki; hogy biztosan sikeres legyen ennek  a topicnak is a szétbaszása


leszarom vaneket, hogy visszajon-e valamit vergodni vagy nem, az lenyegtelen, viszont az, hogy valaki ennyire fogyatekos felbasz, es szova teszem B)
egyebkent meg igazad van, jo lenne ha politikahoz relevans diplomak lennenek azok, de mondjuk egy oktatasugyi miniszternek pl tanari diplomaval nem rossz imo
Member
Posts: 42,994
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 19 2014 12:42pm
Quote (Senee @ 19 Sep 2014 20:39)
és az a diploma ne mérnök diploma legyen ha lehet
értem, hogy pl az építészmérnökség nagyon hasznos de talán gazdasági/társadalmi kérdésekben ne ők döntsenek még ha nagyon tájékozottak se
egy ilyen szakmai feltétel alapvető kéne legyen... pusztán azért ne kapjon senki 500k fizut mert ott veri a faszát meg röhög másokon (inb4 papírral a kezében már verheti a faszát?!:XD ja)


Mondjuk nem lenne rossz oda egy-két olyan ember, aki nem érzelmek alapján dönt, hanem képes normális kutatási eredményeket a helyükön kezelni, akkor is, ha az amúgy józan paraszti ésszel ellentétes.

Ezért hugyozik magyarország széllel szemben, egy csomó kutatási eredménnyel hót szembemenve.
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2014 12:52pm
Quote (CyberPunk666 @ Sep 19 2014 06:42pm)
Mondjuk nem lenne rossz oda egy-két olyan ember, aki nem érzelmek alapján dönt, hanem képes normális kutatási eredményeket a helyükön kezelni, akkor is, ha az amúgy józan paraszti ésszel ellentétes.

Ezért hugyozik magyarország széllel szemben, egy csomó kutatási eredménnyel hót szembemenve.


hát meg azért mert amit te is mondtál, hogy pont leszarják hogy kinek mi a jó
nekik mi a jó és azért tesznek; azért viszont faszán diploma ide vagy oda


én mondjuk már kajak megértem lázár jánost hát én is ezt tenném
mi a faszért küzdjön bármiért is.. vki úgyis szétbarmolja majd, akkor már inkább legyen egy szép élete amiből úgyis csak egy van minek szentelje azt másoknak ennek a csicska emberi fajnak ami úgyis halálra van ítélve
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 19 2014 01:05pm
Quote (CyberPunk666 @ Sep 19 2014 08:42pm)
Mondjuk nem lenne rossz oda egy-két olyan ember, aki nem érzelmek alapján dönt, hanem képes normális kutatási eredményeket a helyükön kezelni, akkor is, ha az amúgy józan paraszti ésszel ellentétes.

Ezért hugyozik magyarország széllel szemben, egy csomó kutatási eredménnyel hót szembemenve.


erzelmek alapjan dont
rohognom kell
Member
Posts: 1,206
Joined: Oct 25 2007
Gold: 1,196.75
Sep 19 2014 01:07pm
Quote (suppa @ Sep 19 2014 06:54pm)
Ezt a pontodat azért meg tudnám kérdőjelezni.

Kicsit át esel szerintem a ló túlfelére. Természetes hogy számtalanszor kimondták ezt az építő-romboló okosságot, hiszen ez egy makulátlan demagóg duma. Ilyen, és hasonló szövegekre van nyilván valóan szükségük. Viszont az én szememben ez álságossá teszi őket. Mi az hogy igyekeznek megszabadulni a cigányságot meg zsidóságot támadó párttagoktól?? Ne vicceljünk már. Nagyon sok parlament-tv adást néztem vissza jútúbról, mert máshonnan nem tudhattam volna meg a Jobbikról semmit, és esküszöm nagyon szimpatikus hogy náluk mindenki értelmesen tud beszélni és odafigyelnek mások felszólalásaira, nem szokták terelni a témát, NEM ALSZANAK ÜLÉSEZÉS ALATT és még sok egyéb plusz ami csak náluk figyelhető meg. VISZONT: az hogy nem tesznek különbséget fehér és cigány között, és hogy aki így tesz attól elhatárolódnak, ez egy címeres kamu amivel rendszeresen ellentmondásban vannak. Megszabadultak talán a poszt miépes Zagyvától? Aki olyan beszédeket tart ami szöges ellentéte annak amiről te beszélsz? De ott van a Gyöngyösi vagy a Novák, akik a tehetségük ellenére rasszisták a szó szoros értelmében.

Vonával nagyon nagy szerencséjük van, ő tompítja a Jobbik fasizmusát és médiaképessé teszi a párt "üzeneteit".

Amúgy megkockáztatom hogy még csak nem is mocskolná a párt hitelességét ha elfelejtenék ezt a néhány szürreális szállóigét.


Jogos érvek, a populizmust nem mellőzi a párt, de úgy vélem hogy mindegyik párt erre épít. Nováknak vannak kirohanásai, meg a kuruc.info szerkesztője, ez is igaz. Gyöngyösi, a párt szóvivője, sok beszédét meghallgattam, szerintem neki nincsenek ilyen kirohanásai.


Quote (josheide @ Sep 19 2014 07:24pm)
a jobbik mint muvelt emberek partja istenem....

A kepviseloik negyven szazalekanak nincs diplomaja...


Nézzük a Parlamentben ülőket:

Vona Gábor - Az ELTE Bölcsészettudományi Karán, történelem szakon végzett, három évig pszichológiát is hallgatott
Farkas Gergely - a Budapesti Corvinus Egyetemen szerzett szociológus-közgazdász diplomát hagyományos 5 éves képzésben
Gyöngyösi Márton - 2000-ben Dublinban, a Trinity College-ban diplomázott közgazdaság és politikatudomány szakon.
Sneider Tamás - 2009-től az Eszterházy Károly Főiskolán tanult történelem szakon
Volner János - Egyetemi tanulmányait Oroszországban folytatta, 2013-ban szerzett diplomát.
és innen mehetnék tovább a Parlamentben ülők listájával.

Vannak művelt tagjai a pártnak, vannak ált iskolát végzett követői vagy szakiskolát végzettek én soha nem állítottam hogy valamennyi képviselője diplomás lenne, vagy legalábbis művelt. Nincs olyan párt aminek a képviselői nagy része diplomás lenne, hiszen ált iskolás végzettséggel már elmehetsz politikusnak.

Quote (Cpt_Ghost @ Sep 19 2014 07:26pm)
abba kötött bele, hogy agyament jobbikos, te félkegyelmű


Szerintem nem írtam olyan stílusban hogy agyament jobbikos jelzőt kapjak. Én is egyetemen tanulok, mindennap olvasok politikáról, legyen az belpolitika, külpolitika, hadügy, ebből adódóan nem hasamra csapva kezdek el politizálni. Azt meg hogy nem hozom az itt elvárt szintet (beleböfög a topikba, mond vmit ami szerinte univerzális igazság és tovább áll), hát nézzétek el nekem.

Ja és ha most kiállok a kormány 1-2 intézkedése mellett akkor nyomorult FIDESZ fannak leszek titulálva? Vagy ha egy liberális eszmével egyetértek akkor meg nyomorult libsinek fogtok engem elátkozni?
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Sep 19 2014 01:10pm
Quote (GRW @ 19 Sep 2014 20:07)
Jogos érvek, a populizmust nem mellőzi a párt, de úgy vélem hogy mindegyik párt erre épít. Nováknak vannak kirohanásai, meg a kuruc.info szerkesztője, ez is igaz. Gyöngyösi, a párt szóvivője, sok beszédét meghallgattam, szerintem neki nincsenek ilyen kirohanásai.




Nézzük a Parlamentben ülőket:

Vona Gábor - Az ELTE Bölcsészettudományi Karán, történelem szakon végzett, három évig pszichológiát is hallgatott
Farkas Gergely - a Budapesti Corvinus Egyetemen szerzett szociológus-közgazdász diplomát hagyományos 5 éves képzésben
Gyöngyösi Márton - 2000-ben Dublinban, a Trinity College-ban diplomázott közgazdaság és politikatudomány szakon.
Sneider Tamás - 2009-től az Eszterházy Károly Főiskolán tanult történelem szakon
Volner János - Egyetemi tanulmányait Oroszországban folytatta, 2013-ban szerzett diplomát.
és innen mehetnék tovább a Parlamentben ülők listájával.

Vannak művelt tagjai a pártnak, vannak ált iskolát végzett követői vagy szakiskolát végzettek én soha nem állítottam hogy valamennyi képviselője diplomás lenne, vagy legalábbis művelt. Nincs olyan párt aminek a képviselői nagy része diplomás lenne, hiszen ált iskolás végzettséggel már elmehetsz politikusnak.



Szerintem nem írtam olyan stílusban hogy agyament jobbikos jelzőt kapjak. Én is egyetemen tanulok, mindennap olvasok politikáról, legyen az belpolitika, külpolitika, hadügy, ebből adódóan nem hasamra csapva kezdek el politizálni. Azt meg hogy nem hozom az itt elvárt szintet (beleböfög a topikba, mond vmit ami szerinte univerzális igazság és tovább áll), hát nézzétek el nekem.

Ja és ha most kiállok a kormány 1-2 intézkedése mellett akkor nyomorult FIDESZ fannak leszek titulálva? Vagy ha egy liberális eszmével egyetértek akkor meg nyomorult libsinek fogtok engem elátkozni?


a postjaid alapjan te bizony a jobbikra szavaztal, ami erosen mutatja, hogy valami nincs rendben, koszonom az interjut, gyere maskor is.
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 19 2014 01:12pm
Quote (GRW @ Sep 19 2014 09:07pm)
Jogos érvek, a populizmust nem mellőzi a párt, de úgy vélem hogy mindegyik párt erre épít. Nováknak vannak kirohanásai, meg a kuruc.info szerkesztője, ez is igaz. Gyöngyösi, a párt szóvivője, sok beszédét meghallgattam, szerintem neki nincsenek ilyen kirohanásai.

Ja és ha most kiállok a kormány 1-2 intézkedése mellett akkor nyomorult FIDESZ fannak leszek titulálva? Vagy ha egy liberális eszmével egyetértek akkor meg nyomorult libsinek fogtok engem elátkozni?


igen, ez a helyzet itt meglepo modon, csakugy mint barmelyik masik forumon, vagy akarmilyen mas kozossegben.

milyen egyetemre jarsz egyebkent? csak kivancsisagbol
Go Back To Magyar Topic List
Prev15445455465475481439Next
Add Reply New Topic New Poll