d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev15615625635645651439Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,206
Joined: Oct 25 2007
Gold: 1,196.75
Sep 20 2014 08:44am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 20 2014 03:35pm)
egyreszt nem erzem magam kulonlegesnek, mert lofasz pont se kellett a szakomra es nem is igazan erdekel a dolog, az egesz erettsegi dolgot te hoztad fel, nem erdekel engem, hogy ki mit vegzett, tolem diplomaja is lehet a jobbikos szavazoknak, akkor is hulyek lesznek a szememben, mert nem latjak a katasztrofat amit egy jobbik kormanyzas vonna maga utan, es egyebkent ismerek eleg sok jobbik votert irl is, tobbek kozott ezert sem vagyok kivancsi az okfejtegetesekre, mert hallottam mar ugyan azt a demagog hulyeseget elegszer.


Akkor te csak ilyen "tömegemberekkel" találkozol nap mint nap. Ami fura mert azt hittem hogy a Rózsadombon csupa nagy "egyéniségek" vannak :)
Ja és ha már te engem beskatulyáztál, oszd már meg velünk hogy te melyik politikai áramlatot támogatod? Írtad hogy az alapján ítéled meg az embereket hogy ki milyen pártra szavazott nemde? Akkor hogy fair legyen a játék, írd meg szépen hogy kire szavaztál, ha egyáltalán szavazhattál már, elvégre még csak most baszhatod el a májad törvényszerűen.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 20 2014 08:44am
Quote (Senee @ Sep 20 2014 03:41pm)
latszik nem jutottal sehova csak egy meditator vagy egy forum honlapjan én a helyedben elgondolkodnek az eletemen


szerintem őt hagyd, egyike a kevés értelmes embereknek itt
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Sep 20 2014 08:47am
Quote (GRW @ 20 Sep 2014 15:44)
Akkor te csak ilyen "tömegemberekkel" találkozol nap mint nap. Ami fura mert azt hittem hogy a Rózsadombon csupa nagy "egyéniségek" vannak :)
Ja és ha már te engem beskatulyáztál, oszd már meg velünk hogy te melyik politikai áramlatot támogatod? Írtad hogy az alapján ítéled meg az embereket hogy ki milyen pártra szavazott nemde? Akkor hogy fair legyen a játék, írd meg szépen hogy kire szavaztál, ha egyáltalán szavazhattál már, elvégre még csak most baszhatod el a májad törvényszerűen.


a baloldali összefogásra voltam kénytelen szavazni (az mszp-hez nem igazán szivesen adtam a szavazatom, de más alternatíva nem nagyon volt), mivel szerettem volna elkerülni még egy fidesz kormányt, illetve a jobbikot is. Egyébként meg az együttpm meg az lmp között vaciláltam (az europai parlamentes választásokon az együttre szavaztam), de sajnos nincs igazán jól képviselve az az irányzat itthon amit én ideálisnak tartok. Skandináv országok politikáját tartom olyannak amiből tanulni lehetne, persze, az se tükrözi teljesen az elképzeléseimet.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 20 2014 08:48am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 20 2014 03:47pm)
a baloldali összefogásra voltam kénytelen szavazni (az mszp-hez nem igazán szivesen adtam a szavazatom, de más alternatíva nem nagyon volt), mivel szerettem volna elkerülni még egy fidesz kormányt, illetve a jobbikot is. Egyébként meg az együttpm meg az lmp között vaciláltam (az europai parlamentes választásokon az együttre szavaztam), de sajnos nincs igazán jól képviselve az az irányzat itthon amit én ideálisnak tartok. Skandináv országok politikáját tartom olyannak amiből tanulni lehetne, persze, az se tükrözi teljesen az elképzeléseimet.


akkor most jöhetne valami eredeti is, nem az amit innen majmoltál az okosabb barátaidtól
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 20 2014 08:50am
Quote (TuskesVanek @ Sep 20 2014 02:44pm)
szerintem őt hagyd, egyike a kevés értelmes embereknek itt


poén
tudom h tök jo helyen dolgozik es sok penzt keres

de ha mar buli van akkor legyen buli hát minek ez a topic ide
X:D
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Sep 20 2014 08:54am
Quote (TuskesVanek @ 20 Sep 2014 15:48)
akkor most jöhetne valami eredeti is, nem az amit innen majmoltál az okosabb barátaidtól


neked muszaj itt vergodnod egyebkent?
Egyebkent meg nem masoktol ered a velemenyem, csak reszben, tudod emberek szoktak tanulni egymastol, vitatkozni beszelgetn, olvasni, tajekozodni, tanulni es igy fejlodik a szemelyiseguk meg a nezeteik is, megjegyeznem egyebkent en is voltam ilyen turboturul tizenpar evesen (a jobbikra meg akkor sem szavaztam volna amikor ebbe jobban benne voltam, szoval tenyleg ismerem az erveiket es ezert ertem kulonosen, hogy ez miert rossz/vagyok erzekeny ra)
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 20 2014 08:55am
ha megnyerem a lottót sose kell többé ilyen témákkal foglalkozzak
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 20 2014 08:56am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 20 2014 03:54pm)
neked muszaj itt vergodnod egyebkent?
Egyebkent meg nem masoktol ered a velemenyem, csak reszben, tudod emberek szoktak tanulni egymastol, vitatkozni beszelgetn, olvasni, tajekozodni, tanulni es igy fejlodik a szemelyiseguk meg a nezeteik is, megjegyeznem egyebkent en is voltam ilyen turboturul tizenpar evesen (a jobbikra meg akkor sem szavaztam volna amikor ebbe jobban benne voltam, szoval tenyleg ismerem az erveiket es ezert ertem kulonosen, hogy ez miert rossz/vagyok erzekeny ra)


vicces ezt pont tőled olvasni, miután zsigerből elküldted az "agyatlan jobbikosokat" a fenébe, made my day

igen, barátom ez a kijelentés jobb helyről nem is jöhetett volna, mint tőled :D

amúgy meg nem vergődök, csak próbálok rávilágítani, milyen szinten nem látod a fényt

This post was edited by TuskesVanek on Sep 20 2014 08:57am
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Sep 20 2014 08:56am
Quote (Senee @ 20 Sep 2014 15:55)
ha megnyerem a lottót sose kell többé ilyen témákkal foglalkozzak


majd joshival jól elinfláljuk a pénzedet aztán a nyeremény elég lesz egy kiló kenyérre :evil:
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Sep 20 2014 08:58am
Quote (TuskesVanek @ 20 Sep 2014 15:56)
vicces ezt tőled olvasni, miután zsigerből elküldted az "agyatlan jobbikosokat" a fenébe

igen, barátom ez a kijelentés jobb helyről nem is jöhetett volna, mint tőled :D

amúgy meg nem vergődök, csak próbálok rávilágítani, milyen szinten nem látod a fényt


szerintem ha elolvasnad a tobbi reszet is a postnak, meg ugy a postjaimat altalaban akkor csak osszeallna a kep, bar rolad van szo, szoval megsem, bocsanat.
Egyébként meg mi is csak a fényt próbáljuk neked bemutatni, de nagyon nem találod, ilyenkor már csak az ajtót szokták mutatni haver.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15615625635645651439Next
Add Reply New Topic New Poll