d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zamach W Menczestardzie
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,314
Joined: Feb 20 2016
Gold: 3.01
May 24 2017 02:33am
Pozer taki wiarygodny ze swoimi opowieściami :DDDDDDD
A ja mieszkam w Arabii Saudyjskiej, mam Lincolna z 69roku i Górnik Jaworzno to najlepszy klub a świecie, lepszy od Realu Madryt.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
May 24 2017 02:34am
Quote (pokezon @ May 23 2017 11:34pm)
a twoje spierdolenie, to niby błogosławieństwo boże?

Invalid post specified, or post already reported.
:)
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
May 24 2017 02:49am
Quote (ppanc @ May 23 2017 03:14pm)
przyznac sie, kto zrobil nieudany zamach na Pozera?



Co za żenada. Sam sie wstydze za was jak wchodze w ten topik i czytam co tu piszecie.
Zwykly topik o zwyklych sprawach, a wy i tak musicie wmieszac w to pozera. Ten wasz ból dupy widać na odleglosc. Z tej waszej zazdrosci i zawisci smierdzi od was biedą umsłowa, tym spierdoleniem mozgowym.
Placzcie rzeke dalej, a pozer was sie smieje i tak.
Jestescie zalosni, serio - spojrzcie na to z trzeciej osoby. Dojebaliscie sie pozera, a sami wychodzicie na bande dałnów ze znikomym zasobem szarych komorek w waszych pustych glowach.
Polska mentalnosc.
Pozer zna realia zycia poza granicami polski, obcuje z cywilizowanymi ludzmi.
Widzi tę waszą zazdrosc i zawisc & biede umyslowa. Tylko polacy tak spierdoleni sa.
Ja za granica tez dopiero dostrzeglem jak rozni sie mentalnosc ludzi.
Wy przed komputerem tego nie doswiadczycie - nie dowiecie sie, jak mozna miec inne podejscie to zycia, jak mozna inaczej zyc.
Jestescie jak dzieci z zespolem downa, nie da sie wam tego wytlumaczyc.
Dałn mysli, ze jest normalny, ze normalnie zyje, normalnie mysli. Nie wytlumaczysz mu, ze jest inny, zeby sie ogarnal i zaczal zachowywac jak normalny czlowiek, nie da sie mu tego przetolkowac.
Tak jak nie da sie przetolkowac tego wam..

This post was edited by consciousness on May 24 2017 03:00am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
May 24 2017 03:07am
Quote (consciousness @ May 24 2017 09:49am)
Co za żenada. Sam sie wstydze za was jak wchodze w ten topik i czytam co tu piszecie.
Zwykly topik o zwyklych sprawach, a wy i tak musicie wmieszac w to pozera. Ten wasz ból dupy widać na odleglosc. Z tej waszej zazdrosci i zawisci smierdzi od was biedą umsłowa, tym spierdoleniem mozgowym.
Placzcie rzeke dalej, a pozer was sie smieje i tak.
Jestescie zalosni, serio - spojrzcie na to z trzeciej osoby. Dojebaliscie sie pozera, a sami wychodzicie na bande dałnów ze znikomym zasobem szarych komorek w waszych pustych glowach.
Polska mentalnosc.
Pozer zna realia zycia poza granicami polski, obcuje z cywilizowanymi ludzmi.
Widzi tę waszą zazdrosc i zawisc & biede umyslowa. Tylko polacy tak spierdoleni sa.
Ja za granica tez dopiero dostrzeglem jak rozni sie mentalnosc ludzi.
Wy przed komputerem tego nie doswiadczycie - nie dowiecie sie, jak mozna miec inne podejscie to zycia, jak mozna inaczej zyc.
Jestescie jak dzieci z zespolem downa, nie da sie wam tego wytlumaczyc.
Dałn mysli, ze jest normalny, ze normalnie zyje, normalnie mysli. Nie wytlumaczysz mu, ze jest inny, zeby sie ogarnal i zaczal zachowywac jak normalny czlowiek, nie da sie mu tego przetolkowac.
Tak jak nie da sie przetolkowac tego wam..
Trudno sie nie zgodzic z tymi madrymi slowami.
Banned
Posts: 90
Joined: May 13 2017
Gold: 100.00
May 24 2017 03:09am
Quote (Pozer @ May 24 2017 12:05am)
Przez 21 lat jeszcze nic mi sie nie stalo :mellow:


Pozer 21 to miales 10 lat temu, widac na matmie chodziles po krede i moczyc gabke do pani woznej :)
Banned
Posts: 90
Joined: May 13 2017
Gold: 100.00
May 24 2017 03:15am
Quote (consciousness @ May 24 2017 10:49am)
Co za żenada. Sam sie wstydze za was jak wchodze w ten topik i czytam co tu piszecie.
Zwykly topik o zwyklych sprawach, a wy i tak musicie wmieszac w to pozera. Ten wasz ból dupy widać na odleglosc. Z tej waszej zazdrosci i zawisci smierdzi od was biedą umsłowa, tym spierdoleniem mozgowym.
Placzcie rzeke dalej, a pozer was sie smieje i tak.
Jestescie zalosni, serio - spojrzcie na to z trzeciej osoby. Dojebaliscie sie pozera, a sami wychodzicie na bande dałnów ze znikomym zasobem szarych komorek w waszych pustych glowach.
Polska mentalnosc.
Pozer zna realia zycia poza granicami polski, obcuje z cywilizowanymi ludzmi.
Widzi tę waszą zazdrosc i zawisc & biede umyslowa. Tylko polacy tak spierdoleni sa.
Ja za granica tez dopiero dostrzeglem jak rozni sie mentalnosc ludzi.
Wy przed komputerem tego nie doswiadczycie - nie dowiecie sie, jak mozna miec inne podejscie to zycia, jak mozna inaczej zyc.
Jestescie jak dzieci z zespolem downa, nie da sie wam tego wytlumaczyc.
Dałn mysli, ze jest normalny, ze normalnie zyje, normalnie mysli. Nie wytlumaczysz mu, ze jest inny, zeby sie ogarnal i zaczal zachowywac jak normalny czlowiek, nie da sie mu tego przetolkowac.
Tak jak nie da sie przetolkowac tego wam..


dobry troll, ale odpisze na to mimo iz nie doczytalem do konca, wiele osob piszacych tutaj bylo zagranica i to nie tylko w anglistanie ale i w innych miejscach,
z racji wykonywania prostych robót czesto mieszkało sie kątem w roznych miejscachz, roznymi ludzmi, z mojego 2-letniego doswiadczenia z anglii oprócz szmalu wywiozłem dożywotnia niechec do tego panstwa, do anglikow, ciapatych, cyganow itd., reasumujac bez wylewania żali, dzieki Bogu, ze moglem wrocic do cebulandii
Member
Posts: 42,321
Joined: Aug 19 2011
Gold: 410.07
May 24 2017 03:44am
Ja tylko tak od siebie dodam, że na wyspach prócz tego, że faktycznie meneli na ulicach tyle nie ma to w porównaniu do polaków, podobno cebulaków ci ludzie to straszne brudasy, a mycie zębów to dla nich egzotyka.
Member
Posts: 12,383
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,790.00
May 24 2017 05:12am
Pozer
Cancwelness
Koledzy
Member
Posts: 45,864
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
May 24 2017 05:57am
jebac usa
Member
Posts: 14,607
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,820.17
May 24 2017 09:00am
Quote (Rave_PL @ 24 May 2017 06:47)
Tak, ale tylko islam. Zaden facet nie wysadza sie w imie bycia facetem.


Jak zbanujesz islam to znajdą sobie inny pretekst.
Na przykład czystość rasowa, albo jakaś urojona przestrzeń życiowa. Niektórzy mogą też pogrzebać w piśmie świętym, zwłaszcza stary testament.

Aby nie dochodziło do takich sytuacji trzeba by pozbyć się 99% facetów, a pozostały 1% trzymać dla celów rozrodowych, pod kluczem i stałą obserwacją kamer.
Go Back To Polska Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll