d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Görögország Szavaz
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 6 2015 05:25am
a magyar korhazakat is privatizalni kellett volna mar reg a picsaba
ugy talan nem rohadna ugy ahogy van

ja fizetni kene de legalabb normalisan mukodne
a sok fogyatekos nyugdijas meg csoves meg haljon ki; aki nem vitte semmire az annyit is er

ingyenes ellatas meg a faszom
oda jarnak pletykalni

fizetjük azt a kurva eü hozzajarulast 7%-a havi fizetésnek aztán minek nem is járok korházba ha kellene is mennem inkább magánrendelöbe mennék mert a faszom se dekkol a sok kolerás csöves közt
Kappa


inkabb privatizaljanak mindent, inkabb legyünk eu gyarmat mint a fideszmaffia rabszolgái
még azzal is jobban járnánk
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 6 2015 05:42am
Quote (Senee @ 6 Jul 2015 13:25)
a magyar korhazakat is privatizalni kellett volna mar reg a picsaba
ugy talan nem rohadna ugy ahogy van

ja fizetni kene de legalabb normalisan mukodne
a sok fogyatekos nyugdijas meg csoves meg haljon ki; aki nem vitte semmire az annyit is er

ingyenes ellatas meg a faszom
oda jarnak pletykalni

fizetjük azt a kurva eü hozzajarulast 7%-a havi fizetésnek aztán minek nem is járok korházba ha kellene is mennem inkább magánrendelöbe mennék mert a faszom se dekkol a sok kolerás csöves közt
Kappa


inkabb privatizaljanak mindent, inkabb legyünk eu gyarmat mint a fideszmaffia rabszolgái
még azzal is jobban járnánk


Jah. Nem am hanem lenne egy bankkartya jellegu tb kartyad amirol ott fizeted le a szolgaltatast ahol te akarod.

This post was edited by Baleee on Jul 6 2015 05:44am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 6 2015 05:51am
Quote (Senee @ Jul 6 2015 12:25pm)
a magyar korhazakat is privatizalni kellett volna mar reg a picsaba
ugy talan nem rohadna ugy ahogy van

ja fizetni kene de legalabb normalisan mukodne
a sok fogyatekos nyugdijas meg csoves meg haljon ki; aki nem vitte semmire az annyit is er

ingyenes ellatas meg a faszom
oda jarnak pletykalni

fizetjük azt a kurva eü hozzajarulast 7%-a havi fizetésnek aztán minek nem is járok korházba ha kellene is mennem inkább magánrendelöbe mennék mert a faszom se dekkol a sok kolerás csöves közt
Kappa


inkabb privatizaljanak mindent, inkabb legyünk eu gyarmat mint a fideszmaffia rabszolgái
még azzal is jobban járnánk


mondjuk en igy ~10 mutettel es kellokeppen vastag dosszieval nem panaszkodok az ellatasra, ahol en jartam ott mindig megutottek az elfogadhato szintet

ez nem azt jelenti hogy rendben van az egeszsegugy es nem kell vele semmit kezdeni csak unalmas hogy azok szidjak akik egyebkent nem is hasznaljak, vagy csak ilyen pleb betegsegekkel jutnak el a haziorvosukig
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 6 2015 06:01am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jul 6 2015 11:51am)
mondjuk en igy ~10 mutettel es kellokeppen vastag dosszieval nem panaszkodok az ellatasra, ahol en jartam ott mindig megutottek az elfogadhato szintet

ez nem azt jelenti hogy rendben van az egeszsegugy es nem kell vele semmit kezdeni csak unalmas hogy azok szidjak akik egyebkent nem is hasznaljak, vagy csak ilyen pleb betegsegekkel jutnak el a haziorvosukig


jovan te bulgariaban is jol erzed magad
beköltöztetnének guatemalára a la limonadara arra se panaszkodnál; mindenből ki kell hozni a legjobbat, mindennek a jó oldalát kell nézni innit
hadd ne
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 6 2015 06:25am
Quote (Senee @ Jul 6 2015 01:01pm)
jovan te bulgariaban is jol erzed magad
beköltöztetnének guatemalára a la limonadara arra se panaszkodnál; mindenből ki kell hozni a legjobbat, mindennek a jó oldalát kell nézni innit
hadd ne


ketseg sem fer hozza hogy eleg igenytelen vagyok, de azert ezt pont toled hallani :thumbsup:

mindenesetre ha az ember labat csavarozzak ossze vagy a szemebol vakarjak ki a szilankokat az nem igenytelenseg kerdese, vagy jol csinaljak vagy nem - es jol csinaltak
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 6 2015 06:29am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jul 6 2015 12:25pm)
ketseg sem fer hozza hogy eleg igenytelen vagyok, de azert ezt pont toled hallani :thumbsup:

mindenesetre ha az ember labat csavarozzak ossze vagy a szemebol vakarjak ki a szilankokat az nem igenytelenseg kerdese, vagy jol csinaljak vagy nem - es jol csinaltak


régen
de má nekik is kivan a faszuk az egésszel
xd
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 6 2015 08:57am
Quote (TresholdOfUniverse @ 6 Jul 2015 14:25)
ketseg sem fer hozza hogy eleg igenytelen vagyok, de azert ezt pont toled hallani :thumbsup:

mindenesetre ha az ember labat csavarozzak ossze vagy a szemebol vakarjak ki a szilankokat az nem igenytelenseg kerdese, vagy jol csinaljak vagy nem - es jol csinaltak


vagy felrekezelnek tudogyulladassal, pl csak kapar a torkom, igyak teat.
vagy szedetik veled a 'kategoriajaban legerosebb' szteroidtartalmu keszitmenyeket veled evrol evre, mert az uj vizsgalatokat tobb indo kielemezni, mint felerni azt, amit azelotti 1 evben,
vagy belso verzesre azt mondani, hogy csak vernyomasingadozas, kavezgasson, majd belehal anyam 1 orara ra.

Szerencsed volt, esetleg, de kurvara egy nagy rakas otvar fosadek az egesz.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 6 2015 10:23am
Quote (Flutter @ Jul 6 2015 11:19am)
persze, meg kell adni
de lehet azt ugy is hogy nem adjak el erte az allam jelentosebb beveteli forrasait
persze igy tovabb fog tartani meg lesznek kovetkezmenyei de a privatizacio hosszu tavon sokkal destruktivabb imo
tbh mar reg del meg kelet fele kellett volna nyitniuk, nem tudom ez mennyire tortent meg

Go Back To Magyar Topic List
3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Flutter, josheide, Cpt_Ghost
Last Seen: 10 minutes ago

csak ovatosan mert eluszik az ep kepviseloseg


az előző hitelt arra kapták, hogy gyökeres változtatásokat vezessenek be és ehhez legyen tőke, hogy legyen ESÉLYÜK kifizetni bármit is
ez nem történt meg, mik a reális esélyei annak, hogy ilyen "hozzáállással" a következő 100 évben kifizetik?
Member
Posts: 20,791
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 6 2015 10:25am
Quote (Baleee @ Jul 6 2015 03:57pm)
vagy felrekezelnek tudogyulladassal, pl csak kapar a torkom, igyak teat.
vagy szedetik veled a 'kategoriajaban legerosebb' szteroidtartalmu keszitmenyeket veled evrol evre, mert az uj vizsgalatokat tobb indo kielemezni, mint felerni azt, amit azelotti 1 evben,
vagy belso verzesre azt mondani, hogy csak vernyomasingadozas, kavezgasson, majd belehal anyam 1 orara ra.

Szerencsed volt, esetleg, de kurvara egy nagy rakas otvar fosadek az egesz.


engem is haza akartak küldeni vakbellel hogy tuti csak elkaptam valami virust

szerencsere tudtam hogy valami komoly bajom volt mert wowozni se volt eleg eröm es rajatszottam hogy jujj de faj
Member
Posts: 71,152
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 6 2015 10:33am
Quote (Senee @ Jul 6 2015 12:25pm)
a magyar korhazakat is privatizalni kellett volna mar reg a picsaba
ugy talan nem rohadna ugy ahogy van

ja fizetni kene de legalabb normalisan mukodne
a sok fogyatekos nyugdijas meg csoves meg haljon ki; aki nem vitte semmire az annyit is er

ingyenes ellatas meg a faszom
oda jarnak pletykalni

fizetjük azt a kurva eü hozzajarulast 7%-a havi fizetésnek aztán minek nem is járok korházba ha kellene is mennem inkább magánrendelöbe mennék mert a faszom se dekkol a sok kolerás csöves közt
Kappa


inkabb privatizaljanak mindent, inkabb legyünk eu gyarmat mint a fideszmaffia rabszolgái
még azzal is jobban járnánk


És ha privatizálták volna az egészségügyet, akkor mi lenne? Úgyis kéne biztosítást kötnöd, ami szintén nem lenne kevesebb, mint a mostani 6000 forint, amit fizetsz.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll