d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1146714681469147014715001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Feb 1 2013 12:51pm
Quote (TassassinHc @ Feb 1 2013 07:39pm)
nem a súlyt veted el, hanem a sulykot.
just sayin'




egy részeg pávának nem adod csak úgy oda magadat, mi?
várod az igazit ^^


leírt egy hosszú postot amiben a munkájáról beszél és minden helyesírási hiba ellenére még én is képes voltam megállni hogy ne ugassak be neki de te bazmeg ha meglátsz egy kibaszott postot már egyből vered azt a telebaszott kurva quote gombot hogy valami agyatlan faszságot postolj aminek gecire semmi értelme nincs és még csak értelmesen sem szólsz hozzá a témához
igazán bekaphatnád már a faszt hogy minden topicba ezt műveled
tőled nem a netet kéne kikötni hanem a kezedet kéne lecsapni baltával meg a nyelvedet kihúzni hogy se postolni se megszólalni ne tudj csak bólogatni mert azt legalább kussban csinálnád
köcsög
Member
Posts: 49,982
Joined: Sep 10 2006
Gold: 3,857.00
Feb 1 2013 12:53pm
Quote (Liliomtipro @ Feb 1 2013 06:51pm)
leírt egy hosszú postot amiben a munkájáról beszél és minden helyesírási hiba ellenére még én is képes voltam megállni hogy ne ugassak be neki de te bazmeg ha meglátsz egy kibaszott postot már egyből vered azt a telebaszott kurva quote gombot hogy valami agyatlan faszságot postolj aminek gecire semmi értelme nincs és még csak értelmesen sem szólsz hozzá a témához
igazán bekaphatnád már a faszt hogy minden topicba ezt műveled
tőled nem a netet kéne kikötni hanem a kezedet kéne lecsapni baltával meg a nyelvedet kihúzni hogy se postolni se megszólalni ne tudj csak bólogatni mert azt legalább kussban csinálnád
köcsög


elmorzsolok egy könnycseppet
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 1 2013 12:55pm
Quote (Liliomtipro @ Feb 1 2013 07:51pm)
leírt egy hosszú postot amiben a munkájáról beszél és minden helyesírási hiba ellenére még én is képes voltam megállni hogy ne ugassak be neki de te bazmeg ha meglátsz egy kibaszott postot már egyből vered azt a telebaszott kurva quote gombot hogy valami agyatlan faszságot postolj aminek gecire semmi értelme nincs és még csak értelmesen sem szólsz hozzá a témához
igazán bekaphatnád már a faszt hogy minden topicba ezt műveled
tőled nem a netet kéne kikötni hanem a kezedet kéne lecsapni baltával meg a nyelvedet kihúzni hogy se postolni se megszólalni ne tudj csak bólogatni mert azt legalább kussban csinálnád
köcsög


ezt bekereteztetném
Member
Posts: 17,321
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Feb 1 2013 12:56pm
Quote (Liliomtipro @ 1 Feb 2013 19:51)
leírt egy hosszú postot amiben a munkájáról beszél és minden helyesírási hiba ellenére még én is képes voltam megállni hogy ne ugassak be neki de te bazmeg ha meglátsz egy kibaszott postot már egyből vered azt a telebaszott kurva quote gombot hogy valami agyatlan faszságot postolj aminek gecire semmi értelme nincs és még csak értelmesen sem szólsz hozzá a témához
igazán bekaphatnád már a faszt hogy minden topicba ezt műveled
tőled nem a netet kéne kikötni hanem a kezedet kéne lecsapni baltával meg a nyelvedet kihúzni hogy se postolni se megszólalni ne tudj csak bólogatni mert azt legalább kussban csinálnád
köcsög


Kisbetűvel kezdted a mondatot.
Member
Posts: 22,725
Joined: Apr 30 2011
Gold: 34,668.92
Feb 1 2013 12:57pm
Quote (Psyclon @ Feb 1 2013 08:26pm)
Nem is verekszem melohelyen lol, de most mit tudtam volna tenni? Nekemjött...
Amugy igy olvasva amit irsz, igen valoban az szürödhet le rolam hogy mekkora faszparaszt vagyok, de nem irok le minden dolgot. Ezer meg egy alkalom volt már ezalatt a 3 év alatt amikor olyan szitu volt, hogy csávó nekem akart jönni de a végén hozott egy korso sört/kávét, vagy ha következő nyáron találkoztunk odajött és beszélgettünk egy sort.
Nem vagyok paraszt, hidd el. Sajnos sok esetben még jobban türöm a dolgot mint kellene. -_-
Persze vetem el én is a sulyt mikor más szerint nem kéne. Egy idöben csuzdás voltam. Ott annyi volt a dolgom, hogy figyeltem a kiérkezőket és szoltam annak aki oda megy hogy ugyan áljon már félre mert a végén elcsapja valaki.
Egy öreg embernek is szépen nyugodtan szoltam, mire az csak annyit mondot: "fogd be a pofád kisköcsög, az unokámat várom", rá kb 2 mp-re [ szólni se volt időm, hogy márpedig áljon el a csuzda szályából ] telibe nyomta az öreget egy cirka 100 kilos ember. bordatörés mentő etc. de még akkor is ugatott hogy feljelenti a fürdőt meg engem...
vagy meglátják, hogy csobog a viz a csuzdából és alá álnak hogy verje a hátukat a viz ???!?!?!?!????? most komolyan. Az ilyentől kinek nem durrana el az agya, mikor akár börtönbe is kerülhetsz, ha miattad [ mert ofc te leszel a hibás ha valakinek eltöri egy éppen érkező csuzdás a nyakát ] hal meg valaki? És mekkora lelki nyomorék leszel utánna?

Persze hogy csak a nyavajgós szarságokat irom le, azokat nem hogy pl van egy Manyinéni akit imádok :D mindig mondja [ nem halkan ], hogy nézd a vén kurvákat, hogy néznek már ki meg ilyenek :D imádom az öreglányt, akkora a szája hogy olyat még nem láttam :D stb stb stb

Mint mindenki én is bunkó TAHO paraszt vagyok, mert az a bizonyos bögre teli lesz, "a vendégnek mindig igaza van" szarság ellenére én bizony nem hagyom hogy semmibe vegyenek.

Próbáltál már idős, részeg emberekre rá parancsolni kedvesen úgy hogy vegyenek is komolyan annak ellenére hogy a fiuk, unokájuk lehetnél?
Nem könnyü. De amiket leirok, amikor paraszt vagyok azaz esetek 5-10%ka.




Elég valoszinű. De az nem egy kis részeg páva lesz.


Itt felröhögtem de nagyon
Member
Posts: 38,927
Joined: Oct 30 2006
Gold: 6,729.34
Feb 1 2013 12:59pm
Quote (cowding @ 1 Feb 2013 19:57)
Itt felröhögtem de nagyon


hát jah amugy mokás dolog. ^^ De azért kurva anyját az ilyen értelmi fogyatékosnak.
Member
Posts: 34,313
Joined: May 17 2006
Gold: 3,911.00
Feb 1 2013 01:00pm
Quote (Psyclon @ Feb 1 2013 07:59pm)
hát jah amugy mokás dolog. ^^ De azért kurva anyját az ilyen értelmi fogyatékosnak.


:DD
Member
Posts: 38,169
Joined: Jul 24 2005
Gold: 16,758.07
Feb 1 2013 01:06pm
Quote (ace07 @ Feb 1 2013 07:56pm)
Kisbetűvel kezdted a mondatot.


:DDDD
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 1 2013 01:08pm
Quote (Liliomtipro @ 1 Feb 2013 19:51)
leírt egy hosszú postot amiben a munkájáról beszél és minden helyesírási hiba ellenére még én is képes voltam megállni hogy ne ugassak be neki de te bazmeg ha meglátsz egy kibaszott postot már egyből vered azt a telebaszott kurva quote gombot hogy valami agyatlan faszságot postolj aminek gecire semmi értelme nincs és még csak értelmesen sem szólsz hozzá a témához
igazán bekaphatnád már a faszt hogy minden topicba ezt műveled
tőled nem a netet kéne kikötni hanem a kezedet kéne lecsapni baltával meg a nyelvedet kihúzni hogy se postolni se megszólalni ne tudj csak bólogatni mert azt legalább kussban csinálnád
köcsög


menjél, szarj liliomot.
Member
Posts: 42,994
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 1 2013 01:15pm
Quote (TassassinHc @ 1 Feb 2013 21:08)
menjél, szarj liliomot.


beilleszkedsz/10
Go Back To Magyar Topic List
Prev1146714681469147014715001Next
Closed New Topic New Poll