d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1146614671468146914705001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,096
Joined: Dec 12 2005
Gold: 16,428.00
Feb 1 2013 12:12pm
Quote (rapiddani @ 1 Feb 2013 19:22)
? ki beszélt itt rólad


most ezt úgy írod, mintha nem lennél tisztában vele, hogy tassassin hcnak KÖTELEZŐ mindent azonnal és kimerítően megszakértenie itt
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 1 2013 12:19pm
Quote (Psyclon @ Feb 1 2013 06:07pm)
Tfw: egész nap 2 ember uszkalt a medencében azok is összesen 20 percet. Es most 5 percel medence zárás elott jönnek bele 4en. .
Tfw: mondom nekik hogy 5kor zár es mar nem érdemes belemenni, erre elkezd kurvaanyazni es ugatni hogy addig maradok itt amíg ők úgy nem gondoljak hogy eleget úsztak.
Tfw: szét ment a butykod.

Imádom a részeg beképzelt pavakat.


egyszer majd jól faszrahúznak
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 1 2013 12:22pm
Quote (bajcli @ Feb 1 2013 06:12pm)
most ezt úgy írod, mintha nem lennél tisztában vele, hogy tassassin hcnak KÖTELEZŐ mindent azonnal és kimerítően megszakértenie itt


pedig mostanában személyem eléggé megvolt elégedve a szereplésével, bár hozzáteszem auto skip a postjai, de megint mélyrepülésbe kezdett
Member
Posts: 38,927
Joined: Oct 30 2006
Gold: 6,729.34
Feb 1 2013 12:26pm
Quote (rapiddani @ 1 Feb 2013 18:20)
néha előfordul, de akkorse ütöm verem az összeset lel


Nem is verekszem melohelyen lol, de most mit tudtam volna tenni? Nekemjött...
Amugy igy olvasva amit irsz, igen valoban az szürödhet le rolam hogy mekkora faszparaszt vagyok, de nem irok le minden dolgot. Ezer meg egy alkalom volt már ezalatt a 3 év alatt amikor olyan szitu volt, hogy csávó nekem akart jönni de a végén hozott egy korso sört/kávét, vagy ha következő nyáron találkoztunk odajött és beszélgettünk egy sort.
Nem vagyok paraszt, hidd el. Sajnos sok esetben még jobban türöm a dolgot mint kellene. -_-
Persze vetem el én is a sulyt mikor más szerint nem kéne. Egy idöben csuzdás voltam. Ott annyi volt a dolgom, hogy figyeltem a kiérkezőket és szoltam annak aki oda megy hogy ugyan áljon már félre mert a végén elcsapja valaki.
Egy öreg embernek is szépen nyugodtan szoltam, mire az csak annyit mondot: "fogd be a pofád kisköcsög, az unokámat várom", rá kb 2 mp-re [ szólni se volt időm, hogy márpedig áljon el a csuzda szályából ] telibe nyomta az öreget egy cirka 100 kilos ember. bordatörés mentő etc. de még akkor is ugatott hogy feljelenti a fürdőt meg engem...
vagy meglátják, hogy csobog a viz a csuzdából és alá álnak hogy verje a hátukat a viz ???!?!?!?!????? most komolyan. Az ilyentől kinek nem durrana el az agya, mikor akár börtönbe is kerülhetsz, ha miattad [ mert ofc te leszel a hibás ha valakinek eltöri egy éppen érkező csuzdás a nyakát ] hal meg valaki? És mekkora lelki nyomorék leszel utánna?

Persze hogy csak a nyavajgós szarságokat irom le, azokat nem hogy pl van egy Manyinéni akit imádok :D mindig mondja [ nem halkan ], hogy nézd a vén kurvákat, hogy néznek már ki meg ilyenek :D imádom az öreglányt, akkora a szája hogy olyat még nem láttam :D stb stb stb

Mint mindenki én is bunkó TAHO paraszt vagyok, mert az a bizonyos bögre teli lesz, "a vendégnek mindig igaza van" szarság ellenére én bizony nem hagyom hogy semmibe vegyenek.

Próbáltál már idős, részeg emberekre rá parancsolni kedvesen úgy hogy vegyenek is komolyan annak ellenére hogy a fiuk, unokájuk lehetnél?
Nem könnyü. De amiket leirok, amikor paraszt vagyok azaz esetek 5-10%ka.


Quote (SnoopDogg @ 1 Feb 2013 19:19)
egyszer majd jól faszrahúznak


Elég valoszinű. De az nem egy kis részeg páva lesz.

This post was edited by Psyclon on Feb 1 2013 12:29pm
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 1 2013 12:39pm
Quote (Psyclon @ 1 Feb 2013 19:26)
Nem is verekszem melohelyen lol, de most mit tudtam volna tenni? Nekemjött...
Amugy igy olvasva amit irsz, igen valoban az szürödhet le rolam hogy mekkora faszparaszt vagyok, de nem irok le minden dolgot. Ezer meg egy alkalom volt már ezalatt a 3 év alatt amikor olyan szitu volt, hogy csávó nekem akart jönni de a végén hozott egy korso sört/kávét, vagy ha következő nyáron találkoztunk odajött és beszélgettünk egy sort.
Nem vagyok paraszt, hidd el. Sajnos sok esetben még jobban türöm a dolgot mint kellene. -_-
Persze vetem el én is a sulyt mikor más szerint nem kéne. Egy idöben csuzdás voltam. Ott annyi volt a dolgom, hogy figyeltem a kiérkezőket és szoltam annak aki oda megy hogy ugyan áljon már félre mert a végén elcsapja valaki.
Egy öreg embernek is szépen nyugodtan szoltam, mire az csak annyit mondot: "fogd be a pofád kisköcsög, az unokámat várom", rá kb 2 mp-re [ szólni se volt időm, hogy márpedig áljon el a csuzda szályából ] telibe nyomta az öreget egy cirka 100 kilos ember. bordatörés mentő etc. de még akkor is ugatott hogy feljelenti a fürdőt meg engem...
vagy meglátják, hogy csobog a viz a csuzdából és alá álnak hogy verje a hátukat a viz ???!?!?!?!????? most komolyan. Az ilyentől kinek nem durrana el az agya, mikor akár börtönbe is kerülhetsz, ha miattad [ mert ofc te leszel a hibás ha valakinek eltöri egy éppen érkező csuzdás a nyakát ] hal meg valaki? És mekkora lelki nyomorék leszel utánna?

Persze hogy csak a nyavajgós szarságokat irom le, azokat nem hogy pl van egy Manyinéni akit imádok :D mindig mondja [ nem halkan ], hogy nézd a vén kurvákat, hogy néznek már ki meg ilyenek :D imádom az öreglányt, akkora a szája hogy olyat még nem láttam :D stb stb stb

Mint mindenki én is bunkó TAHO paraszt vagyok, mert az a bizonyos bögre teli lesz, "a vendégnek mindig igaza van" szarság ellenére én bizony nem hagyom hogy semmibe vegyenek.

Próbáltál már idős, részeg emberekre rá parancsolni kedvesen úgy hogy vegyenek is komolyan annak ellenére hogy a fiuk, unokájuk lehetnél?
Nem könnyü. De amiket leirok, amikor paraszt vagyok azaz esetek 5-10%ka.


nem a súlyt veted el, hanem a sulykot.
just sayin'


Quote (Psyclon @ 1 Feb 2013 19:26)
Elég valoszinű. De az nem egy kis részeg páva lesz.


egy részeg pávának nem adod csak úgy oda magadat, mi?
várod az igazit ^^

This post was edited by TassassinHc on Feb 1 2013 12:40pm
Member
Posts: 49,982
Joined: Sep 10 2006
Gold: 3,857.00
Feb 1 2013 12:41pm
ki a faszom olvassa el ezeket a tldreket
Member
Posts: 29,401
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 1 2013 12:43pm
Quote (sylke @ 1 Feb 2013 19:41)
ki a faszom olvassa el ezeket a tldreket


tassassin, más nemhiszem
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 1 2013 12:45pm
Quote (sylke @ 1 Feb 2013 19:41)
ki a faszom olvassa el ezeket a tldreket


ha ez hosszú, mi a helyzet a könyvekkel?
Member
Posts: 38,927
Joined: Oct 30 2006
Gold: 6,729.34
Feb 1 2013 12:46pm
Quote (sylke @ 1 Feb 2013 19:41)
ki a faszom olvassa el ezeket a tldreket


trld: bunkó paraszt vagyok és a kurva anyám.
Member
Posts: 34,315
Joined: May 17 2006
Gold: 3,911.00
Feb 1 2013 12:49pm
Quote (Psyclon @ Feb 1 2013 07:46pm)
trld: bunkó paraszt vagyok és a kurva anyám.


csak a szokásos
Go Back To Magyar Topic List
Prev1146614671468146914705001Next
Closed New Topic New Poll