d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Policja > Temat Oficjalny
Prev1131415161720Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 6,712
Joined: Feb 18 2008
Gold: 102.46
Nov 17 2011 05:40am
Quote (Dreedeq @ Nov 17 2011 01:24pm)
ee, a zamieszki w Londynie to niby dlaczego były? Bo policja nie mogła nic im zrobić ~~


slabo znasz to zagadnienie. poczytaj o tym co spowodowalo zamieszki i pokojarz to z tym dlaczego policja nie reagowala prawie wcale. poza tym wg Ciebie to policja byla winna zamieszkom bo im nie przeciwdzialala tak? a gdyby przeciwdzialala to bylaby winna zamieszkom bo je sprowokowala. typowe przewrotne rozumowanie osiedlowego dresa.

http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-14450248

This post was edited by kapishon on Nov 17 2011 05:42am
Member
Posts: 17,733
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Nov 17 2011 05:41am
spałowali typa na pewno nie za krzywe spojrzenie.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Nov 17 2011 05:42am
Quote (kapishon @ 17 Nov 2011 13:40)
slabo znasz to zagadnienie. poczytaj o tym co spowodowalo zamieszki i pokojarz to z tym dlaczego policja nie reagowala prawie wcale. poza tym wg Ciebie to policja byla winna zamieszkom bo im nie przeciwdzialala tak? a gdyby przeciwdzialala to bylaby winna zamieszkom bo je sprowokowala. typowe przewrotne rozumowanie osiedlowego dresa.


Plebsowi nie wytłumaczysz... A ta sekcja jest pełna takich matołów, że się w pale nie mieści.

Swoją drogą, idę dzisiaj na komendę porozmawiać z kumplem jak mu się pracuje ; ). Jest po szkole w Szczytnie i pracuje w okolicy Krakowa : ).
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Nov 17 2011 05:47am
Quote (Nothus @ Nov 17 2011 11:42am)
Plebsowi nie wytłumaczysz... A ta sekcja jest pełna takich matołów, że się w pale nie mieści.

Swoją drogą, idę dzisiaj na komendę porozmawiać z kumplem jak mu się pracuje ; ). Jest po szkole w Szczytnie i pracuje w okolicy Krakowa : ).


Pm me nt szkoły w szczytnie jak cos ciekawego bedziesz wiedzial:)
Member
Posts: 9,092
Joined: Dec 10 2008
Gold: 3.00
Nov 17 2011 05:51am
Pompa z was.
Większość nigdy z policją nie miała do czynienia a wypisuje głupoty usłyszane od rodziców.

Są kraje gdzie policja jest szanowana i obywatele naprawdę jej ufają i nie boją się poprosić o pomoc.
U nas są jeszcze zwyczaje sprzed XX lat gdzie KAŻDY jest podejrzany i na każdego znajdzie się paragraf.

Ktoś pisał, że policja ma związane ręce przez paragrafy. To ludzie mają związane ręce i nie mogą nic zrobić bo jak chcą cie zatrzymać to się przyjebią do wszystkiego, jak masz nie przejechać to ci będą 3 godziny bieżnik przy oponach sprawdzać itd.
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Nov 17 2011 05:58am
Wszystko prawdziwe co mówią obrońcy Policji, jednakże umowa o pracę policjanta powinna zostać zweryfikowana... To już jest komedia, gdy policjant wlepiając mi mandat za przechodzenie (metr od pasów pusta droga) - tłumaczy się, że muszą spisać określoną liczbę osób i wręczyć określoną liczbę mandatów :D

This post was edited by Ezraaa on Nov 17 2011 05:58am
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Nov 17 2011 06:03am
Quote (Siematoja @ 17 Nov 2011 13:51)
Pompa z was.
Większość nigdy z policją nie miała do czynienia a wypisuje głupoty usłyszane od rodziców.

Są kraje gdzie policja jest szanowana i obywatele naprawdę jej ufają i nie boją się poprosić o pomoc.
U nas są jeszcze zwyczaje sprzed XX lat gdzie KAŻDY jest podejrzany i na każdego znajdzie się paragraf.

Ktoś pisał, że policja ma związane ręce przez paragrafy. To ludzie mają związane ręce i nie mogą nic zrobić bo jak chcą cie zatrzymać to się przyjebią do wszystkiego, jak masz nie przejechać to ci będą 3 godziny bieżnik przy oponach sprawdzać itd.


Idź jaraj zioło, może Cię znowu(? skoro już niby miałeś TYLE kontaktów z policją) złapią.

Powiem tak, jeżeli społeczność by szanowała policję w naszym kraju, to nie dochodziłoby do takich incydentów. A że nie szanują to dobrze policja robi, że ich pałuje. Dokręcać trzeba tą śrubę na plebsie.

Jeżeli masz nie przejechać i sprawdzają Ci 3h bieznik w oponach, to mają konkretny powód, dlaczego msz tam nie jechać. Nie uwierzę, że tak o bez powodu.

Zdarzają się sytuacje (i policja ma do tego prawo), że pierwszego lepszego przechodnia na 24h na dołek za jakieś podejrzenie. Mają prawo - owszem. Ale najgorszy parwnik Cię obroni, że było to bezpodstawne i że nie mieli najmniejszych powodów, żeby zakłócać Twój spokój. Dlatego nie robią tak, chociaż mogą.
Policja to nie są wredne kurwy, które mają uprzykrzyć życie obywatelom. Mają ich chronić i moim zdaniem to robią. Może nie najlepiej jak się da, ale jest dobrze.

Tak - miałem styczność z policją, jeżeli masz zaraz zamiar powiedzieć, że gówno wiem.

Quote (CrazyHunter @ 17 Nov 2011 13:47)
Pm me nt szkoły w szczytnie jak cos ciekawego bedziesz wiedzial:)


Wypytam : ).
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.39
Nov 17 2011 06:03am
Quote (Ezraaa @ Nov 17 2011 01:58pm)
Wszystko prawdziwe co mówią obrońcy Policji, jednakże umowa o pracę policjanta powinna zostać zweryfikowana... To już jest komedia, gdy policjant wlepiając mi mandat za przechodzenie (metr od pasów pusta droga) - tłumaczy się, że muszą spisać określoną liczbę osób i wręczyć określoną liczbę mandatów :D


Należy dodać, że nie mają kasy od sztuki, tak mi się przynajmniej żalił jeden z drogówki jak go spotkałem przy cmentarzu na Wszystkich Świętych :<

Quote
9 użytkowników przegląda ten temat (3 gości i 1 anonimowych użytkowników ): Ezraaa, Nothus, MadZombie, browarek88, gierolpelnakurwa


URODZIŁEM SIĘ NA ŚMIETNIKU NAKURWIAM PSUW
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Nov 17 2011 06:06am
Quote (Lander @ 17 Nov 2011 14:03)
Należy dodać, że nie mają kasy od sztuki, tak mi się przynajmniej żalił jeden z drogówki jak go spotkałem przy cmentarzu na Wszystkich Świętych :<



URODZIŁEM SIĘ NA ŚMIETNIKU NAKURWIAM PSUW


Jakby mieli od sztuki, to łapali by dniami i nocami : O. Byłoby prawidłowo : (
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.39
Nov 17 2011 06:08am
Quote (Nothus @ Nov 17 2011 02:06pm)
Jakby mieli od sztuki, to łapali by dniami i nocami : O. Byłoby prawidłowo : (


Swoją droga kurwa, typ zaparkował na jednym jedynym wyjeździe z dzikiego parkingu że ~20 osób nie mogło wyjechać. I jak takiego nie spałować. Spuściliśmy mu powietrze z opon, może się nauczy B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1131415161720Next
Closed New Topic New Poll