d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Policja > Temat Oficjalny
Prev1121314151620Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 19,112
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Nov 17 2011 04:09am
Quote (Nothus @ Nov 17 2011 11:04am)
Pozwól, że zacytuję: "Wiesz co to jest stawianie sprawy w negatywnym świetle"?

Widzisz tylko tyle ile jest na filmiku, nie słychać co najpierw policjanci tam do niego mówią, a zakładam, że był rozkaz, aby wypeirdalał stamtąd w podskokach. Nie podporządkował się - dostał raz. Z takimi debilami jest gorzej niż z psami i to NA PEWNO nie było nadużycie prawa ze strony policji.

"Policja pałuje Polaka za posiadanie polskiej flagi." - No kurwa, to jest tak sugerujący tytuł, że już nikt nie wspomni, co było wcześniej lub co oni między sobą powiedzieli, ewentualnie jaki był rozkaz policji.

Przy masowych zgromadzeniach policja ma do tego prawo i pogódź się z tym.


http://www.youtube.com/watch?v=pKC2yQODZU8

dokument do obejrzenia, oczywiście znowu można powiedzieć, że "jest tam umieszczone tylko to co blogger chce pokazać", ale i tak warto zobaczyć.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Nov 17 2011 04:17am
Quote (LoQ @ 17 Nov 2011 12:09)
http://www.youtube.com/watch?v=pKC2yQODZU8

dokument do obejrzenia, oczywiście znowu można powiedzieć, że "jest tam umieszczone tylko to co blogger chce pokazać", ale  i tak warto zobaczyć.


Oglądałem już ten filmik, a Ty nie uciekaj od tego co napisałem. Odnosiłem się tylko do tego filmiku, który został zamieszczony stronę wcześniej.
Widziałeś tam jakichkolwiek prowokatorów w zielonych koszulkach z napisem "policja"? Ja np. nie widziałem.

Dużo można powiedzieć złego o NIEKTÓRYCH policjantach (w każdym społeczeństwie znajdzie się jakiś debil), ale to jest to samo jakbyś wyżywał się na strażakach, że to chuje i JS na 110%, bo jeden z nich zrzucił kota z drzewa, a nie go zniósł. PRZEMOC !! lol... Trochę diiotyczne.

Na filmiku poprzednim ewidentnie moim zdaniem widać niedostosowanie się do poleceń służb mundurowych. Byłbyś w szoku, ale gdyby to była na prawdę niebezpieczna sytuacja i do ochrony stolicy zostałoby uruchomione wojsko i dostaliby rozkaz żeby strzelać do niepodporządkowujących się obywateli - strzelaliby (oczywiście odpowiednio gumowymi / ostrą zależnie od tragedii sytuacji).
Member
Posts: 19,112
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Nov 17 2011 04:22am
Quote (Nothus @ Nov 17 2011 11:17am)
Oglądałem już ten filmik, a Ty nie uciekaj od tego co napisałem. Odnosiłem się tylko do tego filmiku, który został zamieszczony stronę wcześniej.
Widziałeś tam jakichkolwiek prowokatorów w zielonych koszulkach z napisem "policja"? Ja np. nie widziałem.

Dużo można powiedzieć złego o NIEKTÓRYCH policjantach (w każdym społeczeństwie znajdzie się jakiś debil), ale to jest to samo jakbyś wyżywał się na strażakach, że to chuje i JS na 110%, bo jeden z nich zrzucił kota z drzewa, a nie go zniósł. PRZEMOC !! lol... Trochę diiotyczne.

Na filmiku poprzednim ewidentnie moim zdaniem widać niedostosowanie się do poleceń służb mundurowych. Byłbyś w szoku, ale gdyby to była na prawdę niebezpieczna sytuacja i do ochrony stolicy zostałoby uruchomione wojsko i dostaliby rozkaz żeby strzelać do niepodporządkowujących się obywateli - strzelaliby (oczywiście odpowiednio gumowymi / ostrą zależnie od tragedii sytuacji).


Nie uciekam od tego, tylko uznałem, że twój poprzedni post nie jest nawet wart komentarza z mojej strony.

Wybacz ale nie będę więcej partycypował w tej jałowej dyskusji, powiedz sobie, że wygrałeś, nie wiem.... cokolwiek.
Ja Ci tylko dałem link do filmiku, ocena należy do Ciebie. Nie popieram ani tych kiboli i zadymiarzy ani policji, która jest jedynie marionetką i robi to Co im rozkazują.

ema.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Nov 17 2011 04:25am
Quote (LoQ @ 17 Nov 2011 12:22)
Nie uciekam od tego, tylko uznałem, że twój poprzedni post nie jest nawet wart komentarza z mojej strony.

Wybacz ale nie będę więcej partycypował w tej jałowej dyskusji, powiedz sobie, że wygrałeś, nie wiem.... cokolwiek.
Ja Ci tylko dałem link do filmiku, ocena należy do Ciebie. Nie popieram ani tych kiboli i zadymiarzy ani policji, która jest jedynie marionetką i robi to Co im rozkazują.

ema.


Najlogiczniejsze wytłumaczenie, gdy zdałeś sobie sprawę, że jesteś chyba za głupi, żeby faktycznie udzielić udzielić odpowiedzi skoro już była dyskusja.
Nie jest wart komentarza? A może zawartość merytoryczna Cię po prostu przerosła, bo jakbym kurwa nie patrzył, była to wypowiedź z sensem i na temat.

Jasne, szpagaty stąd.
Member
Posts: 17,853
Joined: Sep 4 2005
Gold: 633.10
Nov 17 2011 04:28am
Quote (LoQ @ 17 Nov 2011 11:57)
Brak mi słów, naprawdę. Obejrzyj jeszcze 5 razy ten filmik, a potem się wypowiedz.


O czym dyskutować, o nagraniu na którym widać zamaskowanego kolesia jak ucieka przed kilkoma policjantami i widzisz na 99,9% końcówkę akcji,
Z jakiego powodu ucieka ? Krzywo się na niego popatrzył ktoś?
Musiał coś zrobić nie tak że uciekał, i mówimy o tym konkretnym przypadku tylko, nie odnoszę się do innych

Quote (LoQ @ 17 Nov 2011 12:09)
http://www.youtube.com/watch?v=pKC2yQODZU8

dokument do obejrzenia, oczywiście znowu można powiedzieć, że "jest tam umieszczone tylko to co blogger chce pokazać", ale  i tak warto zobaczyć.


Szczyt manipulacji


This post was edited by Alyx on Nov 17 2011 04:44am
Member
Posts: 6,712
Joined: Feb 18 2008
Gold: 102.46
Nov 17 2011 04:58am
w odniesieniu do poprzednich postow: tylko w Polsce mozliwa jest sytuacja w ktorej media robią aferę jaka to policja jest brutalna i zła bo cywil niepodporzadkowal sie rozkazom sluzb mundurowych/brał udział w czynnej napasci na policjanta/rzucał kamieniami w funkcjonariuszy/podpalał radiowozy w konsekwencji czego dostal pałą, został skuty i polozony na ziemi. Poczytajcie sobie o dzialaniach policji na zachodzie w UK albo w USA. Tam to sie dopiero boją policji bo tam sie policjanta słucha bezwzglednie i szanuje a jak nie to wpierdol i do paki. Dlatego m.in. społeczenstwo czuje sie bezpieczne i traktuje policje niezwykle powaznie.


@topic --> prosiłbym abysmy dyskutowali tu o pracy w policji a nie rozczulali sie nad płaczem gimbazy
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Nov 17 2011 05:21am
Quote (sYa_TPS @ Nov 16 2011 01:05pm)
A później dziwić się, że policjanci to debile którym nie udało skończyć się dobrego kierunku studiów..


ja nie studiuje a jak ty tak to se kończ studia i jebaj w biedronce :*
Member
Posts: 12,210
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,761.50
Nov 17 2011 05:24am
Quote (kapishon @ Nov 17 2011 10:58am)
w odniesieniu do poprzednich postow: tylko w Polsce mozliwa jest sytuacja w ktorej media robią aferę jaka to policja jest brutalna i zła bo cywil niepodporzadkowal sie rozkazom sluzb mundurowych/brał udział w czynnej napasci na policjanta/rzucał kamieniami w funkcjonariuszy/podpalał radiowozy w konsekwencji czego dostal pałą, został skuty i polozony na ziemi. Poczytajcie sobie o dzialaniach policji na zachodzie w UK albo w USA. Tam to sie dopiero boją policji bo tam sie policjanta słucha bezwzglednie i szanuje a jak nie to wpierdol i do paki. Dlatego m.in. społeczenstwo czuje sie bezpieczne i traktuje policje niezwykle powaznie.


@topic --> prosiłbym abysmy dyskutowali tu o pracy w policji a nie rozczulali sie nad płaczem gimbazy


ee, a zamieszki w Londynie to niby dlaczego były? Bo policja nie mogła nic im zrobić ~~
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Nov 17 2011 05:29am
Quote (Dreedeq @ 17 Nov 2011 13:24)
ee, a zamieszki w Londynie to niby dlaczego były? Bo policja nie mogła nic im zrobić ~~


Chciała, a nie mogła, bo mieli związane ręce przez prawo. Szybka ustawa weszła w życie i posprzątali w 24h.
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Nov 17 2011 05:35am
Quote (LoQ @ Nov 17 2011 05:36am)
http://www.youtube.com/watch?v=POgtdyLFp5g

masz swoją policję.


o japierdole pacyfista z flagą w kapturze i czapce, ciekawe. Prowokował, nie chciał iść jak mu zwracali uwage to dostał wpierdol, wzieli go za potencjalnego wroga i chuj, co tworzysz jakies historie nie potrzebne.
E@ a tą jebaną chołotę co podpaliła auta itp to do gazu odrazu. Dla takich grupowych cwaniaków nie ma miejsca na ziemi.

This post was edited by CrazyHunter on Nov 17 2011 05:38am
Go Back To Polska Topic List
Prev1121314151620Next
Closed New Topic New Poll