d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Pvm Poison & Summon Necromancer
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,152
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 9 2011 08:04am
Quote (sylke @ Oct 9 2011 11:17am)
az inkább CE
a CI- az más :c


jah igen, CE

Quote (Namechange @ Oct 9 2011 12:00pm)
természetesen az itemekhez fűzhettem volna további magyarázatot is de hajnal 1kor már nem volt hozzá türelmem. Azért van feltüntetve több lehetőség hogy kedv szerint lehessen variálni. nekem is nehéz volt eldönteni hogy hány fcr, maxblock, több avagy kevesebb dmg legyen e. Mert nem mind1 hogy Darkforce fcr ring shako val éred el a 75 fcr bpt amivel necces maxblockot csinálni, vagy homun,circ,2*fcr ring maxblock...


De a guide azért guide, mert valamennyire letisztázott skill/stat/item összeállítást oszt meg. Nem azt mondom, lehet több cuccot is ajánlani, de nem árt hozzá kis kommentár (pl: ha nem találsz ilyen meg ilyen rare ringet, akkor jó lesz ideiglenesen a soj is).
De ha te sem tudod eldönteni, hogy most 3 poison circlet vagy shako legyen e a fején, akkor aki olvassa pláne nem fogja tudni. Ha pedig random választ itemeket az ajánlott listáról, mert kezdő, akkor előfordulhat, hogy kurvára nem ér el semmilyen fcr breakpointot, stb ... ha pedig erre is figyelnie kell, akkor miben segítette a guide?

Egyébként szerintem sokkal jobb a shako, mint 3 poison sapi, mert a reviveokat is erősíteni fogja, BO-hoz is ad (ha azt raksz váltóba), teléhez is, stb...
A másik, hogy bramble hiába dobja meg a sebzést ... ha vannak csontik/reviveok akkor azokat baromi nehéz kordában tartani tele nélkül. Illetve szerintem az sem utolsó szempont, hogy az iron golemedet így tudod megvédeni, ha már nagyon leesett az élete.

Quote (Namechange @ Oct 9 2011 12:00pm)

semmi értelme az infynek, pride iron golem és insight merc vagy fordítva
/e: nem szoktam telesummonolni magam, max 8-9 csonti és pár revive, bonewallt sem spammolom csak saját magam védelmére


Quote (Namechange @ Oct 9 2011 12:00pm)

A hangsúly a poison nován és a CE-n van


Ez a kettő nekem nem igazán jön össze. Az infy kurva jól megdobja a CE sebzésedet és ugye a mobok defjét is csökkenti. Másrészt a pride fegyó egy ilyen hibrid karinál szerintem nem túl jó. Egyrészt a merch elég gyenge vele, másrészt a pár csontira dobott bónuszod nem lesz túl óriási, mert alapból sem túl táposak.
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Oct 9 2011 08:06am
láttam már jobb guilded m8
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 9 2011 12:32pm
Quote (Fej @ Oct 9 2011 08:19am)
revive egy isten ^^ pl ut-t csak reviveokkal tudod kiutni neccel, meg ha cs és a wp között pont urdarok spawnoltak azokat
érdemes mindenképpen leütni, hclben mikor lvl95+ voltam neccel, toltam a cs runokat mig bot telezett etc, és általában
csak akkor értem vissza w4-re ha voltak urdarok, mert decrepifyvel egy pillanat alatt ledarálták a pshy immun bossokat is,
geci nagy cbjük van

pride meg tényleg jó, ha van fanad mellé, fana nélkül csak conc elég fail imo, kell azaz ias + ar a csontiknak


én is ezt mondom, emlékeim szerint revive erősebb mint a skeleton
es revive urdar siman ownolja ut-t

ja es meg moonflow postjahoz
nem tudom mennyi a revive duration, de ha csak 3 percnek vesszük akkor is bőven elég egy cs+throne kiírtásához, meg ut-re is sokaig eleg (ha nem tolod le ut-t 3 perc alatt akkor ugyis mindegy^^)
ha insighttal tolja akkor meg semmi gond a manaval

This post was edited by A122 on Oct 9 2011 12:38pm
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Oct 9 2011 01:22pm
nem jo :(
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 10 2011 04:24am
Quote (beni @ Oct 9 2011 01:13am)
Régóta hiányolt pvm necro build...

Egyébként pedig nem tetszik :(


most mar ertem miert nem kedveltelek igazan soha :stonetoss:
gz guild btw
de hogy ontopik is legyek: ha odaig vetemednek hogy ilyesmi necrot csinalok pvmre, az biztos only summon lenne
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 10 2011 04:53am
iron golem castolásánál pakold fel a summon skillereket, amut, circletet, két sojt etc,skill shrine, legyen jó sok + skill, ha már így akarod csinálni

mercen 0% lifeleech lenne kirával, nem túl jó

nem tudom mennyire lenne életképes, eddig ez a sounds fun kategória.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 10 2011 04:57am
Quote (Janou @ Oct 10 2011 12:53pm)
iron golem castolásánál pakold fel a summon skillereket, amut, circletet, két sojt etc,skill shrine, legyen jó sok + skill, ha már így akarod csinálni

mercen 0% lifeleech lenne kirával, nem túl jó

nem tudom mennyire lenne életképes, eddig ez a sounds fun kategória.


nemhulyeseg amugy :D akar max iron golem + masteryk es restatolod a karit, nemtudom akkor a golem elveszik-e
Member
Posts: 35,525
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 10 2011 05:05am
Quote (meatyowllegs @ Oct 10 2011 11:57am)
nemhulyeseg amugy :D akar max iron golem + masteryk es restatolod a karit, nemtudom akkor a golem elveszik-e


ha elveszneakkor rak egy iron golem pálcát magára ujraskillezés alatt
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Oct 10 2011 05:32am
Quote (jarabekg @ Oct 10 2011 11:05am)
ha elveszneakkor rak egy iron golem pálcát magára ujraskillezés alatt


Ha megszűnik az iron golem skill akkor a golem meghal (értsd úgy h pl metalgridből nyomod a golemet és leveszed az amuletet, vagy bármilyen item granted skillről legyen szó)
Ha újrastatolod a karaktert akkor a golem meghal. Hiába van rajtad egy rakat búnusz golem skill ami célzottan IG-t ad(wand, shield), a golem meg fog halni azonnal ahogy a tokenre rányomsz / elnyomod a questet.

Az tény, hogy kb 30+os golemet lehet precastolni, de az IG-nél csak a Golem masteryn van a hangsúly. Ha teheted:
3sk amu
3sk circ
2sk enigma
2sk ring
1sk arach
6sk golem mastery 3+ IG wand
3+ sk shield (én még sosem találtam/láttam normális shieldet, egy random 3sk boneflame megteszi)
9sk skiller
3sk torch
1sk anni
1sk bc
2sk skillshrine

ez asszem 36+ skill a masteryre, kell 1 hardpoint az IG-re h ne haljon meg ha leveszed a cuccokat, így az 34+ lesz(shieldfüggő)

This post was edited by Makkertest on Oct 10 2011 05:38am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 10 2011 08:54am
Quote (A122 @ 9 Oct 2011 20:32)
én is ezt mondom, emlékeim szerint revive erősebb mint a skeleton
es revive urdar siman ownolja ut-t

ja es meg moonflow postjahoz
nem tudom mennyi a revive duration, de ha csak 3 percnek vesszük akkor is bőven elég egy cs+throne kiírtásához, meg ut-re is sokaig eleg (ha nem tolod le ut-t 3 perc alatt akkor ugyis mindegy^^)
ha insighttal tolja akkor meg semmi gond a manaval


Nekem pls a Baal-waveek előtt a teremből, meg úgy a lejárattól a trónig összekapkodott ghostok vagy mik kibírták addig ameddig le nem öltem baalt és pl velük baal summon necroval is freekill volt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll