d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Pvm Poison & Summon Necromancer
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,152
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 9 2011 03:02am
Quote (josheide @ Oct 9 2011 06:17am)
Amit megadtál skillezést kell hozzá ~80 skill pont tehát ~ lvl 70 re megvan minden. Mit csináljunk utána ? Nem lenne jobb egy fire golem ??


Poison neci nagyon eszi a mannát és jól jön egy insightos gólem. Ráadásul ha behal akkor sokkal olcsóbban lehet újat castolni, mintha prideval/beasttel szórakoznánk.

Egyébként a skillezésen túl nekem még az sem tetszik, hogy 2-3 itemet is megad mindenhova. Aki ez alapján akarna karit csinálni abban jogosan merülne fel a kérdés, hogy oké, hogy linkelted az arreat summitot, de mégis melyik legyen akkor.
Illetve írja, hogy a csontik jól fognak sebezni prideval és decreppel, de akkor most nem kell a lower rest használni, vagy mi van? Mert a skillek között azt írja, hogy ez a fő átok a csontiknál meg a decrepre hivatkozik.

Egyébként infy azért lenne jó, mert a CI 50-50% fire és fizikai sebzés, tehát arra hatna, illetve leviszi a mobok defjét is.
Member
Posts: 35,525
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 9 2011 03:15am
2/10

epic paladin>>

amúgy komolyra véve a szót: sok hiányosság van, én is infyt használnék, insightos golemmel
pvmbe nem kell fire golem, de a csonti is hibás döntés, mert ci is előfordulhat elég sűrűn, fpst is leveszi 8 playeres gameknél, idegesítő lehet, bonawallt sem használnék, csak nagyon ritkán

egyébként hiányzik az item komparálás, hogy hova mi jó mi nem, mi éri meg pvmbe stb....

meg amúgy is d2 topic fúj!



This post was edited by jarabekg on Oct 9 2011 03:20am
Member
Posts: 42,981
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 9 2011 03:53am
SZAR A QUILD TESOKAM
Member
Posts: 49,982
Joined: Sep 10 2006
Gold: 3,857.00
Oct 9 2011 04:17am
Quote (beni @ Oct 9 2011 09:02am)
Poison neci nagyon eszi a mannát és jól jön egy insightos gólem. Ráadásul ha behal akkor sokkal olcsóbban lehet újat castolni, mintha prideval/beasttel szórakoznánk.

Egyébként a skillezésen túl nekem még az sem tetszik, hogy 2-3 itemet is megad mindenhova. Aki ez alapján akarna karit csinálni abban jogosan merülne fel a kérdés, hogy oké, hogy linkelted az arreat summitot, de mégis melyik legyen akkor.
Illetve írja, hogy a csontik jól fognak sebezni prideval és decreppel, de akkor most nem kell a lower rest használni, vagy mi van? Mert a skillek között azt írja, hogy ez a fő átok a csontiknál meg a decrepre hivatkozik.

Egyébként infy azért lenne jó, mert a CI 50-50% fire és fizikai sebzés, tehát arra hatna, illetve leviszi a mobok defjét is.


az inkább CE
a CI- az más :c
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 9 2011 04:28am
Quote (sylke @ 9 Oct 2011 12:17)
az inkább CE
a CI- az más :c


CI az te vagy, y. :C
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Oct 9 2011 04:30am
Trang verzió 10x jobb de np

player8ban 1hiteli a cs mobok mindegyikét
Member
Posts: 43,694
Joined: Oct 4 2008
Gold: 160,818.52
Trader: Trusted
Oct 9 2011 05:00am
Quote (beni @ 9 Oct 2011 11:02)
Poison neci nagyon eszi a mannát és jól jön egy insightos gólem. Ráadásul ha behal akkor sokkal olcsóbban lehet újat castolni, mintha prideval/beasttel szórakoznánk.

Egyébként a skillezésen túl nekem még az sem tetszik, hogy 2-3 itemet is megad mindenhova. Aki ez alapján akarna karit csinálni abban jogosan merülne fel a kérdés, hogy oké, hogy linkelted az arreat summitot, de mégis melyik legyen akkor.
Illetve írja, hogy a csontik jól fognak sebezni prideval és decreppel, de akkor most nem kell a lower rest használni, vagy mi van? Mert a skillek között azt írja, hogy ez a fő átok a csontiknál meg a decrepre hivatkozik.

Egyébként infy azért lenne jó, mert a CI 50-50% fire és fizikai sebzés, tehát arra hatna, illetve leviszi a mobok defjét is.


természetesen az itemekhez fűzhettem volna további magyarázatot is de hajnal 1kor már nem volt hozzá türelmem. Azért van feltüntetve több lehetőség hogy kedv szerint lehessen variálni. nekem is nehéz volt eldönteni hogy hány fcr, maxblock, több avagy kevesebb dmg legyen e. Mert nem mind1 hogy Darkforce fcr ring shako val éred el a 75 fcr bpt amivel necces maxblockot csinálni, vagy homun,circ,2*fcr ring maxblock...


Quote (jarabekg @ 9 Oct 2011 11:15)
2/10

epic paladin>>

amúgy komolyra véve a szót: sok hiányosság van, én is infyt használnék, insightos golemmel
pvmbe nem kell fire golem, de a csonti is hibás döntés, mert ci is előfordulhat elég sűrűn, fpst is leveszi 8 playeres gameknél, idegesítő lehet, bonawallt sem használnék, csak nagyon ritkán

egyébként hiányzik az item komparálás, hogy hova mi jó mi nem, mi éri meg pvmbe stb....

meg amúgy is d2 topic fúj!


semmi értelme az infynek, pride iron golem és insight merc vagy fordítva
/e: nem szoktam telesummonolni magam, max 8-9 csonti és pár revive, bonewallt sem spammolom csak saját magam védelmére


Quote (Taszilo.^ @ 9 Oct 2011 09:53)
ha pvm, akkor miert nem 20 corpse explosion  :wacko:


nincs rá szükség, anélkül is hatásos


Quote (beni @ 9 Oct 2011 11:02)
Poison neci nagyon eszi a mannát és jól jön egy insightos gólem. Ráadásul ha behal akkor sokkal olcsóbban lehet újat castolni, mintha prideval/beasttel szórakoznánk.

Egyébként a skillezésen túl nekem még az sem tetszik, hogy 2-3 itemet is megad mindenhova. Aki ez alapján akarna karit csinálni abban jogosan merülne fel a kérdés, hogy oké, hogy linkelted az arreat summitot, de mégis melyik legyen akkor.
Illetve írja, hogy a csontik jól fognak sebezni prideval és decreppel, de akkor most nem kell a lower rest használni, vagy mi van? Mert a skillek között azt írja, hogy ez a fő átok a csontiknál meg a decrepre hivatkozik.

Egyébként infy azért lenne jó, mert a CI 50-50% fire és fizikai sebzés, tehát arra hatna, illetve leviszi a mobok defjét is.


A csontik tankolnak, és olyan szörnyek ellen vannak akiket a poison nem/vagy lassan öl, ilyenkor jön szóba a decrepify átok castolása, semmien más esetben nem.

A hangsúly a poison nován és a CE-n van

Quote (Fej @ 9 Oct 2011 13:04)
igazabol tok mind1 mibol csinalod golemet ha 1-et teszel masteryre, mert ugyis lehal


Nekem még nem halt le mióta Prideból van, vigyázok rá.
Persze ha úgy állsz hozzá hogy áá úgyis lefog halni mert nembirja, akkor tényleg lehal ;)

This post was edited by Namechange on Oct 9 2011 05:09am
Member
Posts: 34,315
Joined: May 17 2006
Gold: 3,911.00
Oct 9 2011 05:04am
Quote (Namechange @ Oct 9 2011 12:00pm)
természetesen az itemekhez fűzhettem volna további magyarázatot is de hajnal 1kor már nem volt hozzá türelmem. Azért van feltüntetve több lehetőség hogy kedv szerint lehessen variálni. nekem is nehéz volt eldönteni hogy hány fcr, maxblock, több avagy kevesebb dmg legyen e. Mert nem mind1 hogy Darkforce fcr ring shako val éred el a 75 fcr bpt amivel necces maxblockot csinálni, vagy homun,circ,2*fcr ring maxblock...




semmi értelme az infynek, pride iron golem és insight merc vagy fordítva




nincs rá szükség, anélkül is hatásos


igazabol tok mind1 mibol csinalod golemet ha 1-et teszel masteryre, mert ugyis lehal
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 9 2011 05:10am
Quote (Namechange @ 9 Oct 2011 13:00)
1. nincs rá szükség, anélkül is hatásos


2. A csontik tankolnak, és olyan szörnyek ellen vannak akiket a poison nem/vagy lassan öl, ilyenkor jön szóba a decrepify átok castolása, semmien más esetben nem.

3. A hangsúly a poison nován és a CE-n van


Na beszámoztam, hogy mihez mit fűznék:

1. - Van rá szükség, mert nem mindegy, hogy milyen rangeban robbant, pl baalrunnal kurv ajó, hogy 1 robbantás letolja az egész termet.

2. - Azokat a csontikat mindennek mondanám, csak tanknak nem, alapból 1 mastery, 10 a csontin? Nagyon kevés ahhoz, hogy tankot képezzen, akkor már inkább tényleg a rev és masszív bone armor, sokkal többet érsz vele, ölni is lassan fognak.

3. novára és CE -re akarod a hangsúlyt helyezni. Pont a CE miatt alap dolog az infy, ég és föld a különbség ha infy merc van és úgy robbantod az ampal telekurt helyet, vagy ha nincs infy + amp. Másrészt az infy merc azért is 'kell', hogy a bossokat is le tudja könnyedén csapni, mert azon ugye ott a CB. Pridet fölöslegesnek tartom, nem használ annyit, főleg, hogy nincs fana. Az insight viszont kell, mert eszi a manát a tele, CE, stb.

Quote (Fej @ 9 Oct 2011 13:04)
igazabol tok mind1 mibol csinalod golemet ha 1-et teszel masteryre, mert ugyis lehal


Ahh, ez nem feltétlen igaz, ha castolásra szerzel sok-sok skillpontot, akkor megmarad ő stabilan. Azért kell low dam wepbpől csinálni (ez a másik), hogy IM-nél se üsse ki magát. Mondjuk IM már pont nincs asszem, de régen azért csináltam mindig abból.

Joeynak a summon nece elég jó, bár HC-ban sok dolgot nem úgy csináltam, mint ahogy ő leírta, mert sztem HC-ra az kevés.


Ez a psn necro ez nem stabil pont úgy érzem, pláne nem HC-ban.

This post was edited by Baleee on Oct 9 2011 05:12am
Member
Posts: 43,694
Joined: Oct 4 2008
Gold: 160,818.52
Trader: Trusted
Oct 9 2011 05:14am
Quote (Baleee @ 9 Oct 2011 13:10)
Na beszámoztam, hogy mihez mit fűznék:

1. - Van rá szükség, mert nem mindegy, hogy milyen rangeban robbant, pl baalrunnal kurv ajó, hogy 1 robbantás letolja az egész termet.

2. - Azokat a csontikat mindennek mondanám, csak tanknak nem, alapból 1 mastery, 10 a csontin? Nagyon kevés ahhoz, hogy tankot képezzen, akkor már inkább tényleg a rev és masszív bone armor, sokkal többet érsz vele, ölni is lassan fognak.

3. novára és CE -re akarod a hangsúlyt helyezni. Pont a CE miatt alap dolog az infy, ég és föld a különbség ha infy merc van és úgy robbantod az ampal telekurt helyet, vagy ha nincs infy + amp. Másrészt az infy merc azért is 'kell', hogy a bossokat is le tudja könnyedén csapni, mert azon ugye ott a CB. Pridet fölöslegesnek tartom, nem használ annyit, főleg, hogy nincs fana. Az insight viszont kell, mert eszi a manát a tele, CE, stb.


Quote (Baleee @ 9 Oct 2011 13:10)
Na beszámoztam, hogy mihez mit fűznék:

1. - Van rá szükség, mert nem mindegy, hogy milyen rangeban robbant, pl baalrunnal kurv ajó, hogy 1 robbantás letolja az egész termet.
    - Ez a guide amolyan "én hogyan szeretem" féle, szóval leírtam a saját tapasztalataimat és azt hogy nekem hogyan jött be.
2. - Azokat a csontikat mindennek mondanám, csak tanknak nem, alapból 1 mastery, 10 a csontin? Nagyon kevés ahhoz, hogy tankot képezzen, akkor már inkább tényleg a rev és masszív bone armor, sokkal többet érsz vele, ölni is lassan fognak.
    - Full player hell cs és ws run nál nem halnak meg nálam, szerintem igenis tankok.
3. novára és CE -re akarod a hangsúlyt helyezni. Pont a CE miatt alap dolog az infy, ég és föld a különbség ha infy merc van és úgy robbantod az ampal telekurt helyet, vagy ha nincs infy + amp. Másrészt az infy merc azért is 'kell', hogy a bossokat is le tudja könnyedén csapni, mert azon ugye ott a CB. Pridet fölöslegesnek tartom, nem használ annyit, főleg, hogy nincs fana. Az insight viszont kell, mert eszi a manát a tele, CE, stb.
    - A HANGSÚLY-t a skillek használatára értettem, nem feltétlen a skillezésre.

:)


Quote (Fej @ 9 Oct 2011 13:14)
ez nem hozzaallas kerdese, gondolom meg nem toltal 8 player cs runt ezzel a karival, lefujja egy venom lord es instant rip



This post was edited by Namechange on Oct 9 2011 05:16am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll