d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Wasza Przygoda Z Diablo 2 > Wspomnienia, Historia, Kariera Etc.
12368Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,243
Joined: Jun 19 2005
Gold: 11,476.00
May 28 2009 04:35pm
Wielka drama okazala sie spustem nasienia, na sekcji generalnie nudnawo, wiec moze ta dyskusja chociaz troche rozgrzeje atmosfere. Tematy tego typu na forach diablowych zawsze cieszyly sie duza dawka nienawisci, ogolnego flame'u i bogatych zyciowych historii :D

Jako ze na tej sekcji spory odestek ludzi nie gra juz w diablo 2, to tym latwiej przyjdzie im podsumowanie swojej historii/przygody z diablem.

Jak to z wami bylo? Kiedy zaczeliscie grac w d2, kiedy trafiliscie na bn? Kradzieze, znajomosci, klany, zarabianie i tracenie fortun, jakies tam pvm/pvp osiagniecia, mysle ze spora grupa osob moglaby obdzielic swoimi doswiadczeniami niejedna latynoamerykanska telenowele.

Jezeli topic nie zostanie zbyt szybko zamkniety to jestem w stanie najciekawsze historie nagrodzic jakas symboliczna suma forum goldow ( rzedu kilkudziesieciu fg ). Oczywiscie oprocz sensownych postow, dobrze by bylo gdyby ta historia byla chociaz w polowie prawdziwa :)

Wbijanie symbolicznego +1 tez mile widziane, ale moze w granicach przyzwoitosci.

Jezeli nikt nie bedzie chcial zaczac, to moze sam napisze pare zdan zeby chociaz trafic w ogien krytyki, moze wtedy nawiaze sie jakas dyskusja.

Enjoy
Banned
Posts: 1,369
Joined: Mar 15 2009
Gold: 17.25
Warn: 70%
May 28 2009 04:36pm
FIRST
Member
Posts: 66,452
Joined: Jan 17 2009
Gold: 1.30
May 28 2009 04:36pm
przyzwoite +1 :wub:
Member
Posts: 27,914
Joined: Aug 5 2006
Gold: 14,775.00
May 28 2009 04:38pm
Siema ;D
ja napewno cos wyskrobie ale jutro bo dzis do spania..
Ogolem to nie koniec z d2 jeszcze ale juz kilka rzeczy mozna napisac. teraz tylko break bo duzo pracy/sesja etc no i czekamy na reset co?
pozdro & gn8
Member
Posts: 9,433
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.41
Warn: 100%
May 28 2009 04:39pm

z kolegami sie ustawilismy z kolegami tzn ; zjebany ja bjnrox almost sellahbug i pshemas na przejazdzke nad morze polskie baltyckie to u gory na mapie wiecie i jak wsiedlsimy do pociagu jakas dupa kazala wysiadac bo smierdzimy to my jej front kicka na morde zwiazalismy ja i wrzucilismy do kibla no dobra koniec problemu i weszlismy do przedzialu gdzie siedzial jakis moher to jej z kopa na morde i wjebalismy ja do srocza razem z tamta szlora i rozsiedlismy sie ale ciasno bylo to wyrwalismy sciane miedzy przedziałami i zajebalismy kijamy tych co siedzieliw w drugim i zjedlismy kurwa bo glodni bylismy ale juz trzeba bylo wysiadac i okazalo sie ze tiesto gra nastepnego dnia to by poszlismy do sklepu golfowego po kije bo nie lubimy tego zyda i kupilismy tam jeszcze ksiazke elizy orzeszkowej bo tam akurat byla promocja a sellah chcial ja dostac bo mowi ze dobrze sie z niej napierdala starego jak nie chce dac renty no to kupil i poszlismy na molo a tam jakis ksiadz stal to my mowimy MUKA a on na to GRZESZNICy to my do niego co on ze co on se wyobraza zeby tak do nas mowic i zaczal nas napierdalac reka bo ryju i zajebalem mu bo nie wytrzymalem i pierdolnalem go w morze a on krzyczal ze juz nie moze to my pierdolnelismy mu jeszcze kamieniem w leb i sie zanurzyl i sie nie wynurzyl i nie wiedzialem czemu ale chuj mnie to obchodzi a i jeszcze jak trzasnalem w morde go to mu wypadl zloty szyling i wzeilsmy go pozniej do grania w monete o spiwor bo bylo 5 ale jebany pshemo wzial tego szylinga i podcial gardlo ratownikowi wopru no i tak dzien minal nam bo musielismy schowac zwłoki no i nastepnego dnia na tiesto bylismy juz z kijami i zaczynamy tam napierdalac kazdego dresiarza ale mi bjn wyjebal bo od dupy strony wygladalem na ochroniarza bo przypakowany hehe ale almost zaraz podbiegl i zajebal vbojanowi gumowym chujem w czolo i mu chuj wyrosl z uszu i my taka zaskoczka
dobra na teisto baunsowalismy ale znowu sie burdy zrobily bo przyjechala arka gdynia to my zadzwonilismy do wujka
bo on ma trzydziesci mysliwcow i ich zbombardowal i my w brecht jak to zobaczylismy i z tylu tsunami lecialo bo almost wpadl do wody bo z mola skakał akurat wtedy to pshemek wzial sila woli to tsunami wrocil do morza z powrotem bo nie lubi sie moczyc i w ogole byc mokry jebany brudas ale ja nie o tym bo ostatnio chcailem kupic psa i tam byl taki fajny to wzialem go wpierdoliłem do wora i uciekam a za mna chlopaki z kozin ci co im najebałem juz kieds to ja wzialem zrobilem szybko pułapke i oni wpadli w dół a ja ich polałem kwasem mlekowym zeby mieli zakwasy ale kurwa nie zadziałało no to wzialem spierdolilem do lodzi
to moja
Member
Posts: 12,174
Joined: Jul 4 2008
Gold: 0.00
May 28 2009 04:39pm
Nigdy nie grałem w D2 :(
Member
Posts: 17,213
Joined: Jan 23 2009
Gold: 7.01
Warn: 100%
May 28 2009 04:39pm
tak mysle co by tu napisac,sporo tego,nie chce mi sie atm wlanczac mozgu^^,senny jestem^^
Member
Posts: 5,527
Joined: Apr 20 2004
Gold: 0.00
May 28 2009 04:40pm
ja moge tylko napisac ze zawsze chcialem miec powyzej 30k fg :P 3 razy bylem juz blisko i ...
1 ) keylogged :P
2 ) kolega mnie obrobil :P
3 ) rok temu njaguar zabral mi moje fg z pewnych przyczyn :P
od tamtej pory prawie nie uzywam jsp :P
Member
Posts: 63,411
Joined: Dec 16 2006
Gold: 5,050.86
May 28 2009 04:40pm
najpierw na singlu, potem po latach w cafe, pozniej ban na hammerze za mh, nastepnie keylogger i kolejny hammer poszedl sie pasc, w miedzyczasie kupilem pare istow na allegro, pozniej sam sprzedawalem. to chyba tak w skrocie. nie bede sie rozpisywal, bo pozno i bede szedl spac zaraz

Quote (hyps @ Thu, May 28 2009, 11:39pm)
tak mysle co by tu napisac,sporo tego,nie chce mi sie atm wlanczac mozgu^^,senny jestem^^


no to rzeczywiscie idz juz spac. no off :wub:

This post was edited by ilikevodka on May 28 2009 04:41pm
Member
Posts: 27,914
Joined: Aug 5 2006
Gold: 14,775.00
May 28 2009 04:40pm
Quote (yaggi @ Fri, 29 May 2009, 00:40)
ja moge tylko napisac ze zawsze chcialem miec powyzej 30k fg :P 3 razy bylem juz blisko i ...
1 ) keylogged :P
2 ) kolega mnie obrobil :P
3 ) rok temu njaguar zabral mi moje fg z pewnych przyczyn :P
od tamtej pory prawie nie uzywam jsp :P


Siema Yaggi :D
Go Back To Polska Topic List
12368Next
Add Reply New Topic New Poll