d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Egy Nagyon Komoly Topic
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,526
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 11 2023 06:27am
Quote (-joey- @ Jun 11 2023 02:16pm)
Május 29-én voltam kint egy konferencián, nagyon szép város.

Ezt a képet este fél 10 körül lőttem. :D

https://i.imgur.com/0bvY2M8.jpg


Ettol a kilatotol 10 perc setara lakunk
Member
Posts: 13,293
Joined: Jul 19 2008
Gold: 45,608.00
Jun 11 2023 07:08am
Quote (-joey- @ 11 Jun 2023 15:16)
Május 29-én voltam kint egy konferencián, nagyon szép város.

Ezt a képet este fél 10 körül lőttem. :D

https://i.imgur.com/0bvY2M8.jpg


valamit nagyon elnézhettél ha a miskolci vonat helyett a stockholmira szálltál föl jegykezelőnek
Member
Posts: 26,560
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jun 11 2023 07:12am
Quote (MarcusD @ 11 Jun 2023 15:08)
valamit nagyon elnézhettél ha a miskolci vonat helyett a stockholmira szálltál föl jegykezelőnek


ilyen ez a kevert..
Member
Posts: 35,526
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 11 2023 07:35am
celok tekinteteben meg meg utazasban new york es tokyo bakancslistas, aztan szeretnek gyereket lassan,. Szerintem egy nagyon max ketto, szeretnem mellette fenntartani a belvarosi eletformat. Karrier tekinteteben meg sztem a kovi 10 evben megmaszni a corporate laddert, aztan inditani vmi sajat bizniszt, 10-15 even belul faszan kiszallni belole es elvezni az eletet a terv.
Member
Posts: 22,336
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,537.77
Jun 11 2023 08:09am
Quote (MarcusD @ Jun 11 2023 03:08pm)
valamit nagyon elnézhettél ha a miskolci vonat helyett a stockholmira szálltál föl jegykezelőnek


x


D
Member
Posts: 49,598
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Jun 12 2023 03:01am
Quote (AngryBug @ Jun 8 2023 03:25pm)
Gondoltam egy ideje, hogy nyitok 1 topicot, h legyen miről beszélni.. sok mindenkiről nem tudunk semmit, engem meg érdekeltek :D

Mi történt veletek általánosságban az elmúlt x évben?
Milyen emberré váltatok, ahhoz képest amit terveztetek elérni?
Sikerült elérni kitűzött céljaitokat?

Nálam a dolgok sajnos még jobban elbaszódtak, bár sokra nem is számítottam, tekintve hogy elég hamar dobhattam minden motivációm a kukába, rohadt sok ideig meghatározta az életem a betegség.
Ebben az időszakban próbáltam megtalálni a boldogságot, motivációt, és hát.. sikerült is célt találnom az életben, ami kicsit eltér a megszokottól, ezért inkább nem is térek ki rá xdd

Jelenleg én édesapámat kezelem itthon, mert önellátásra képtelen stroke/vakság miatt, emellett tesómmal 1 éve elkezdtünk egy webáruházat, aztán így ezzel foglalkozom a mindennapokban.
A terv más volt, általánosságba minden kurvaszar, de amugy elvagyok..

Remélem nálatok jobb a helyzet! :)

(nem számítok komoly válaszokra, de azért megpróbálkoztam vele xd)


Szia Bug,

Legyen mondjuk az elmult 3 év,

Talalkoztam egy csajjal a munkahelyemen, fel év randizas utan megkertem a kezet, igent mondott, yay.
Ra felevre meg is volt az eskuvo, rá egy evre megszuletett elso gyermekünk.

Munkapociziomat megszuntettek, kicsit bevoltam szarva mert akkor volt feleségem cirka 6 hónapos varandos, de igazabol 12nap alatt ugyanugy GE-nel de talaltam masik pozíciót. Jol keresek, a munka is oke, 1.5 eve vagyok itt.

Ujra felvettem az egyetemmel a kapcsolatot, mert anno elegge osszerugtuk a port, megegyeztunk h leadok egy szakdogat most 2 even belul akkor megkapom a diplomat. Yay.

Eladtuk feleségem lakasat a masodik keruletben es vettunk egy uj epitesu házat Alsonemedin. A ház szep, a szomszedok szuperek es a faluval es a helyzetunkkel pesthez kepest megvagyunk elegedve.

Alapvetoen elegedett vagyok azzal amit elertem/ahol vagyok igy 31 evesen. Kicsit sajnalom h felesegemmel kettesben nem tudtunk messzire utazni( olasz, szloven, svajc es horvat volt meg csak) igy amerikai tura vagy azsia egyelore alom marad. Ahogy a kikoltozes is :(

Volt egy Priusom, azt eladtunk es vettunk egy Volvot, azt eladtuk es vettünk egy Lexust. Nehany kep illusztrációnak





This post was edited by Vismajor on Jun 12 2023 03:02am
Member
Posts: 11,434
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 12 2023 03:15am
Quote (Vismajor @ Jun 12 2023 11:01am)
Szia Bug,

Legyen mondjuk az elmult 3 év,

Talalkoztam egy csajjal a munkahelyemen, fel év randizas utan megkertem a kezet, igent mondott, yay.
Ra felevre meg is volt az eskuvo, rá egy evre megszuletett elso gyermekünk.

Munkapociziomat megszuntettek, kicsit bevoltam szarva mert akkor volt feleségem cirka 6 hónapos varandos, de igazabol 12nap alatt ugyanugy GE-nel de talaltam masik pozíciót. Jol keresek, a munka is oke, 1.5 eve vagyok itt.

Ujra felvettem az egyetemmel a kapcsolatot, mert anno elegge osszerugtuk a port, megegyeztunk h leadok egy szakdogat most 2 even belul akkor megkapom a diplomat. Yay.

Eladtuk feleségem lakasat a masodik keruletben es vettunk egy uj epitesu házat Alsonemedin. A ház szep, a szomszedok szuperek es a faluval es a helyzetunkkel pesthez kepest megvagyunk elegedve.

Alapvetoen elegedett vagyok azzal amit elertem/ahol vagyok igy 31 evesen. Kicsit sajnalom h felesegemmel kettesben nem tudtunk messzire utazni( olasz, szloven, svajc es horvat volt meg csak) igy amerikai tura vagy azsia egyelore alom marad. Ahogy a kikoltozes is :(

Volt egy Priusom, azt eladtunk es vettunk egy Volvot, azt eladtuk es vettünk egy Lexust. Nehany kep illusztrációnak

https://i.imgur.com/F7KCdLK.jpghttps://i.imgur.com/cvB1OTS.jpghttps://i.imgur.com/akWxXal.jpg


na, a többieknek meghagyom hogy lecsapják a szokásos magaslabdákat xdd <3
Imádom, hogy te mindig egy nyitott könyv voltál, főleg ha magadról kellett beszélni ^^
Nagyon aranyos a kislányod, gyönyörűszép a szeme <3
örülök neki hogy boldogok vagytok, és azért külön köszönet hogy külön megemlítettél, pedig feltételeztem hogy rajtam kívül mást is érdekel mizu veletek :D
A ház meg gecidrága lehetett.. remélem nincs semmi adóságotok, és akkor mielőbb szóbajöhet az Ázsiai túra (+ addigra a kislányod is idősebb lesz, és ő is élvezni fogja)
Member
Posts: 49,598
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Jun 12 2023 04:07am
Quote (AngryBug @ Jun 12 2023 11:15am)
na, a többieknek meghagyom hogy lecsapják a szokásos magaslabdákat xdd <3
Imádom, hogy te mindig egy nyitott könyv voltál, főleg ha magadról kellett beszélni ^^
Nagyon aranyos a kislányod, gyönyörűszép a szeme <3
örülök neki hogy boldogok vagytok, és azért külön köszönet hogy külön megemlítettél, pedig feltételeztem hogy rajtam kívül mást is érdekel mizu veletek :D
A ház meg gecidrága lehetett.. remélem nincs semmi adóságotok, és akkor mielőbb szóbajöhet az Ázsiai túra (+ addigra a kislányod is idősebb lesz, és ő is élvezni fogja)



Annyira nem truváj, semmi olyat nem osztottam itt meg amit 3 perc facebook kereséssel nem találsz meg rólam kb.

Nem hiszem, hogy bárkit is érdekelne. :D

A ház gecidrága volt, de zöldhitellel vettük igy bár van adósság, teljesen managelhető. Pont ezért vágtunk bele, mert igy annyi a törlesztőnk h akkor is kitudjuk fizetni ha hirtelen a mekiben kell dolgozzak vagy mitudomén.

De a túra nem is a pénz miatt esik ki egyelőre, mert azt kerít az ember ha nagyon kell, de most lesz 1.5 éves a kicsi és most indul a másodikhoz a project úgyh sztem egy 10 évre megvagyunk :D
Member
Posts: 23,630
Joined: Jan 17 2010
Gold: 3,470.00
Jun 13 2023 06:46am
kibasztak a melóhelyemről tavaly augusztusban, mert 3 éven keresztül bíztam egy srácban, aki addig nem is tett keresztbe nekem, csak 1x, de akkor ez lett belőle
szeptemberben találtam munkát, de visszadobtam mert tech stackben akartam újrakezdeni, ezért online fizetős tanfolyamra mentem

kurvaszar volt a 10 hét tanfolyam, és nem volt kedvem 3 millát kipörgetni a semmire, ezért időben leléptem róla és csak 80k-t kellett fizetni
januárban felhívtam az előző munkahelyet ahova felvettek, onnan kibasztak egy úgy hallom semmirekellőt, a helyére jöttem én
kevesebbet dolgozom kb ugyanazért a pénzért 4 hónap után, mint a másik multinál eltöltött 4 év alatt

nem élvezem a munkám, de nem is utálom, still keresem az entry pozíciót tech stackbe, de nem akar jönni

This post was edited by TrollBoss on Jun 13 2023 06:57am
Member
Posts: 9,408
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jun 15 2023 01:11am
Quote (AngryBug @ 9 Jun 2023 22:20)
Atyavilág :/ Remélem azért nem vagy egyedül ezzel a sok szarral, és jó emberek vesznek körül.
Maga a Dj-skedés is rossz élményekhez köthetőek, vagy hajlamosít arra, hogy esetleg visszaessél? Alapból aki a zenét szereti/zenével foglalkozik az nehezen válik meg tőle :c


Szerintem pont fordítva volt a dolog, a DJ-skedés volt az eszköze a használatnak és nem oda-vissza. Alapvetően nem azzal voltak a rossz élményeim, sőt. Azért jobb a békesség mondjuk

Go Back To Magyar Topic List
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll