d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev19709719729739741257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,527
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 5 2015 11:33am
Quote (championmath @ Jun 5 2015 06:25pm)
Ja fogyás a cél? Mondjuk vigyázz, hogy miből fogysz.

Kár, azért egy húzódzkodás/tolódzkodás elférne. Pont, hogy ha semmi izmod nincs érdemesebb szerintem egész testes gyakorlatokat, izolációs gyakorlatoknak több értelme van ha már van valami izom.

Izomlázad lehet amiatt, hogy nem eszel elég fehérjét/szénhidrátot vagy túledzetted magad. Izomláz nem feltétlen jelenti, hogy izmosodsz.


konkretan olyan fos formaban vagyok, hogy szerintem nem tudnek szabalyosan huzockodni/tolockodni, az izomlaz meg biztos a tuledzes miatt van.

Amit nem tudok, hogy mi a kurva anyamat csinljak, mert nagyon durvan feloldalas vagyok, egyik kezemmel ket kiloval kevesebbet tudok emelni egykezes sulyzokkal. Terheljem oket egyforman, vagy csinaljak balkezes napot? XD
Member
Posts: 29,401
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 5 2015 11:49am
Quote (jarabekg @ 5 Jun 2015 19:33)
konkretan olyan fos formaban vagyok, hogy szerintem nem tudnek szabalyosan huzockodni/tolockodni, az izomlaz meg biztos a tuledzes miatt van.

Amit nem tudok, hogy mi a kurva anyamat csinljak, mert nagyon durvan feloldalas vagyok, egyik kezemmel ket kiloval kevesebbet tudok emelni egykezes sulyzokkal. Terheljem oket egyforman, vagy csinaljak balkezes napot? XD


Terheld őket egyformán, de edzd a két oldaladat szeparáltan, a maximumot a gyengébbik kar határozza meg.
Szabajosan huzodzkodni szerintem nagyon kevés ember tud, ha ugyis terembe jársz végezz csigás lehúzásthelyette.

This post was edited by fahrii on Jun 5 2015 11:51am
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Jun 5 2015 12:19pm
amugy jaranak igaza van, en is azert utalom kurvara a kondizast, mert olyan fos unalmas, hogy hihetetlen, egyszeruen semmi motivaciom nincs csinalni, egyedul meg eletemben nem mentem le mert semmi ertelme nem lett volna, sztem fel ora utan meguntam volna es hazamegyek, ha legalabb lent van velem valaki akkor kozbe dumalok vele, meg azert nem fogom abbahagyni mert hajt a masik, ti ezt hogy birjatok ki? mert ahogy olvasgatok azert egyedul jarkaltok kondiba, mert ilyen heti 4-5x megszervezni valakivel, hogy lejarjatok elegge nehezkes.

This post was edited by Cpt_Ghost on Jun 5 2015 12:20pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 5 2015 12:21pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 5 2015 06:19pm)
amugy jaranak igaza van, en is azert utalom kurvara a kondizast, mert olyan fos unalmas, hogy hihetetlen, egyszeruen semmi motivaciom nincs csinalni, egyedul meg eletemben nem mentem le mert semmi ertelme nem lett volna, sztem fel ora utan meguntam volna es hazamegyek, ha legalabb lent van velem valaki akkor kozbe dumalok vele, meg azert nem fogom abbahagyni mert hajt a masik


wtf
és bárkivel megyek le kondizni, abban az 1-másfél órában 1 szót nem beszélek vele
berakom a zenét és amikor mindketten végeztünk lelépünk
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Jun 5 2015 12:23pm
Quote (llllllllllll @ 5 Jun 2015 20:21)
wtf
és bárkivel megyek le kondizni, abban az 1-másfél órában 1 szót nem beszélek vele
berakom a zenét és amikor mindketten végeztünk lelépünk

en mindig vegig pofazom
en vagyok adhds vagy nem tudom, de soha nem birtam ilyen monoton dolgokat tiz percnel tovabb kussban csinalni.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 5 2015 12:26pm
Quote (jarabekg @ 5 Jun 2015 18:15)
nem általánosságban beszéltem az emberekről akik gyúrnak, hanem fahriiról

az egyetlen excusea amiért nem változtat az életén, hogy otthon a szobájában duzzogva zabot tömve a pofájába köpködi a többi boldog gondtalan egyetemistát, hogy hogy elpusztítják a testüket.

Szerintem fahrii gecire a ló túl oldalán tapiskol a fosban, évek óta látványosan szenved és sajnáltatja magát, nincs a subon ember aki rá merné mondani, hogy boldog ember.

Nem a piálásról beszélek, de ha az ember nem él szociális életet, csak olyan ingerszegény környezetben mint a konditerem, ahol max arról tudsz beszélgetni emberekkel, hogy ki mit eszik meg hogy gyúr esetleg mit vesz be, az biztos elpusztítja a személyiségedet, namost ha napi 2x 3 órát a tevékeny idődből ráfordítasz kondibajárásra, és egyébként meg kimerült vagy tőle, nem lesz arra esélyed hogy normálisan szocializálódj.

(Biztos van valami élvezet a kondizásban is, mondjuk erre nem sikerült rájönnöm, hogy mi, pedig heti 4x járok le, minden egyes alkalom kibaszott szenvedés, csak most nem tudok mást csinálni a térdem miatt. - de ezt csak így zárójelesen)

Az ételeknek meg sajnos megvan az a rossz tulajdonsága, hogy az aromák telített zsírban oldódnak, ezért a jó ízű ételnek sanszosan zsírosnak kell lennie, ráadásul a telített szénhidrátok egyszerűen jobban stimulálják az ember agyát (kb. annyira mint a drogok). Engem nem zavar, ha valaki elmetrükkel rábeszéli magát, hogy ez neki rossz, ezért nem finom amit eszik, de attól még egész biztos szül benne belső feszültségeket. Az meg amikor ízfokozókról meg színezékekről beszél, kb nevetséges. Milyen ízfokozóra gondol, amikor a pizzáról beszél? Bazsalikomról vagy az oregánóról? Zacskós ételt a '90-es évek óta nem eszik kb senki, de azok sem tartalmaznak már különösebben tartósítószereket, teljes mértékben kiszárítással készítik őket. (Nem buzdítok ellenére senkit, hogy ezt vegye, csak jelzem, hogy amikor valaki védi a fehérjepempőt, azt ugyan azzal a szemét aljas mű módszerrel készítik mint ezt. Én egyáltalán nem veszek ilyet, semmilyen snack meg mittudomén milyen tésztát, de nem azért mert nem tartom egészségesnek nem tartom egészségesnek, hanem azért, mert az otthon készült friss étel egyszerűen sokkal finomabb)

Szerintem az egészséges életmód alapvető feltétel egy normális élethez, de ez nem sokkal merül ki többen, mint hogy az ember eljár 3-4x sportolni (lehetőleg valami olyasmit ami nem viszi szét az ízületeit), meg az ajánlott tápértéket beviszi mindenből, aztán ha valaki fogyni akar akkor kicsit kevesebbet, ha meg nem hízni akar akkor kicsit többet. Ezen felül meg minden mehet a faszverés kategóriába.

És ez az amit ha elfogadna, akkor az már egy lépés lenne előre, mert felszabadulna benne egy csomó görcs meg gát, amiket magába felállított, és amik nélkül sokkal könnyebb, boldogabb életet élhetne - mindenféle gyakorlati változtatás nélkül is.


De jó igazából leszarom, felőlem elpusztulhat a saját rakás szarán, azt sírjon tovább, hogy szar az élete, bennem semmilyen rossz szándék nincs, csak jeleztem neki, hogy nem jó amit csinál, és ha nem változtat a gondolkodás módján, így fog maradni minden. Egyáltalán nem volt célom az hogy sértegessem, személyeskedjek, csak már rossz volt olvasni minden egyes kikúrt posztját, mert szégyenéreztem támad attól, hogy egy fajba/nembe tartozunk.


csapagycsapagy
Member
Posts: 35,527
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 5 2015 12:30pm
Quote (fahrii @ Jun 5 2015 06:49pm)
Terheld őket egyformán, de edzd a két oldaladat szeparáltan, a maximumot a gyengébbik kar határozza meg.
Szabajosan huzodzkodni szerintem nagyon kevés ember tud, ha ugyis terembe jársz végezz csigás lehúzásthelyette.


azt csinálok
ty
Quote (llllllllllll @ Jun 5 2015 07:21pm)
wtf
és bárkivel megyek le kondizni, abban az 1-másfél órában 1 szót nem beszélek vele
berakom a zenét és amikor mindketten végeztünk lelépünk


baratnommel jarok, de o meg annyira sem szereti mint en, de legalabb lerugdossuk egymast a teremig
egyutt cardiozunk, aztan amikor lemegyek az also emeletre sulyzozni akkor o a taposogepen formalja a hatsofelet

This post was edited by jarabekg on Jun 5 2015 12:33pm
Member
Posts: 53,915
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 5 2015 12:35pm
ha ezt megeszem akkor a másnapot azért még megélem fahrii?


Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 5 2015 12:40pm
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Jun 2015 20:19)
amugy jaranak igaza van, en is azert utalom kurvara a kondizast, mert olyan fos unalmas, hogy hihetetlen, egyszeruen semmi motivaciom nincs csinalni, egyedul meg eletemben nem mentem le mert semmi ertelme nem lett volna, sztem fel ora utan meguntam volna es hazamegyek, ha legalabb lent van velem valaki akkor kozbe dumalok vele, meg azert nem fogom abbahagyni mert hajt a masik, ti ezt hogy birjatok ki? mert ahogy olvasgatok azert egyedul jarkaltok kondiba, mert ilyen heti 4-5x megszervezni valakivel, hogy lejarjatok elegge nehezkes.


nemtom, nekem szimplán jól esik

mint a mountod :D
Member
Posts: 29,401
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 5 2015 12:50pm
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Jun 2015 20:19)
amugy jaranak igaza van, en is azert utalom kurvara a kondizast, mert olyan fos unalmas, hogy hihetetlen, egyszeruen semmi motivaciom nincs csinalni, egyedul meg eletemben nem mentem le mert semmi ertelme nem lett volna, sztem fel ora utan meguntam volna es hazamegyek, ha legalabb lent van velem valaki akkor kozbe dumalok vele, meg azert nem fogom abbahagyni mert hajt a masik, ti ezt hogy birjatok ki? mert ahogy olvasgatok azert egyedul jarkaltok kondiba, mert ilyen heti 4-5x megszervezni valakivel, hogy lejarjatok elegge nehezkes.


Én utalok ismerősökkel egyutt edzeni mert mindig pofázás lesz belőle, hiaba van fülhallgató a fülemben ugyis odajonnek, multkor kb 6-7 ember jott oda hozzam felvalltva beszélgetni, lett is egy minőségi 2 órás edzés belőle. Ezért járok du. amikor üres a terem kb.
Én az otthoni edzessel vagyok így, képtelen vagyok termen kívül egy gazszalat is keresztbe tenni.

This post was edited by fahrii on Jun 5 2015 12:51pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev19709719729739741257Next
Add Reply New Topic New Poll