d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Przyciągam Do Siebie Pojebane Kobiety
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,840
Joined: Jun 22 2021
Gold: 86,975.00
Jan 24 2023 12:49am
Quote (arthurro @ Jan 24 2023 04:49am)
Nie obawiaj sie. Nasza gildia tu trzyma wszystkich krótko za mordy. Nie pozwolimy na to. Wrzucaj śmiało.


Tnij kabel
Member
Posts: 14,515
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,830.17
Jan 24 2023 03:08am
Powiem ci tak majsterek.
Nieprzypadkowo 95% kobiet które szuka chłopa jest coś nie tak. W końcu jak z którąś babą jest ok, to ona w miarę szybko znajduje fajnego faceta, a pierdolnięte szukają latami na portalach.
Niestety nie ma lekko, uda się dopiero za 30ym razem.
O ile nie masz jakichś dużych wymagań, pamiętaj ideały to tylko w filmach.
Byłoby łatwiej jakbyś miał dojście do rozsądnych kobiet w pracy/znajomych, wtedy masz info z pierwszej ręki, że jest jakaś fajna dziewczyna co szuka fajnego chłopaka, zanim jeszcze lachon pójdzie na market na tindera. Na tinderze są już często "przebrane", te które nie znajdują w realu.
Nie mówię, że nie można tam fajnej laski poznać, bo można, ale to trudne, rzadkie. Na pocieszenie jak już znajdziesz to możesz z nią siedzieć nawet całe życie i jeszcze zatęsknisz za czasami "polowania" :)
Ja osobiście często praktykuje kompromis na wyglądzie, w najgorszym wypadku seks po ciemku idzie przeżyć.
Member
Posts: 17,729
Joined: Apr 10 2018
Gold: 1,000.00
Jan 24 2023 03:13am
Quote (Ironfister @ Jan 24 2023 10:08am)
Powiem ci tak majsterek.
Nieprzypadkowo 95% kobiet które szuka chłopa jest coś nie tak. W końcu jak z którąś babą jest ok, to ona w miarę szybko znajduje fajnego faceta, a pierdolnięte szukają latami na portalach.
Niestety nie ma lekko, uda się dopiero za 30ym razem.
O ile nie masz jakichś dużych wymagań, pamiętaj ideały to tylko w filmach.
Byłoby łatwiej jakbyś miał dojście do rozsądnych kobiet w pracy/znajomych, wtedy masz info z pierwszej ręki, że jest jakaś fajna dziewczyna co szuka fajnego chłopaka, zanim jeszcze lachon pójdzie na market na tindera. Na tinderze są już często "przebrane", te które nie znajdują w realu.
Nie mówię, że nie można tam fajnej laski poznać, bo można, ale to trudne, rzadkie. Na pocieszenie jak już znajdziesz to możesz z nią siedzieć nawet całe życie i jeszcze zatęsknisz za czasami "polowania" :)
Ja osobiście często praktykuje kompromis na wyglądzie, w najgorszym wypadku seks po ciemku idzie przeżyć.


:mellow:
Member
Posts: 14,515
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,830.17
Jan 24 2023 03:19am
Quote (Helthalvstor @ 23 Jan 2023 22:10)
Ja od jakiegos czasu jestem singlem bo sie pani cos pojebalo pod kopula i gdzies sie tam wyprowadzila :mellow: w dupie to wlasciwie mam bo to wariatka byla :) teraz gram sobie w gierki na playstation kiedy chce i jem suszi dwa razy w tygodniu :) weganskie oczywiscie :)
ostatnio bylem na kawie z jakas 31-latka z tindera, to pierdolila mi cos o tym ze ona lubi siedziec pod kocem i ogladac rozne seriale i wino pic :mellow: pytalem co w zyciu robi to nie potrafila odpowiedziec :mellow: to byl jej kurwa plan na zycie chyba, picie wina przed netfliksem. z drugiej strony to przeciez ani jedna dziewczyna z ktora bylem nie miala planu na zycie a jednak z niektorymi bylo nawet fajnie :) szczegulnie kiedy siedzialy cicho i ladnie wygladaly.

powiedzialem jej ze po winie to mi sie chce isc spac, poszedlem do domu i pogralem w playstation, posmialem sie z manczesteru united i potem spanko :)


Plan na życie kobiet to często dom pełen dzieciaków, gdzie życie rodziny kręci się wokół dzieci.
Najpierw tyrka w robocie, a po robocie odrabianie lekcji, bo przecież k*rwa polskie dzieci koniecznie muszą wiedzieć co wydarzyło się we Francji w 1645 roku, z jakich komórek składa się pierwotniak, jaka jest stolica Etiopii, jak policzyć pochodną i rozwiązać układ równań i ile wynosi siła grawitacji, do tego muszą znać wiersze poetów baroku.

Do tego wożenie na dodatkowe zajęcia czy organizowanie czasu dziecku żeby nie siedział przy komputerze.
Tak chyba wygląda życie przeciętnego człowieka w rodzinie.
Member
Posts: 28,840
Joined: Jun 22 2021
Gold: 86,975.00
Jan 24 2023 03:25am
Quote (Ironfister @ Jan 24 2023 10:08am)
Powiem ci tak majsterek.
Nieprzypadkowo 95% kobiet które szuka chłopa jest coś nie tak. W końcu jak z którąś babą jest ok, to ona w miarę szybko znajduje fajnego faceta, a pierdolnięte szukają latami na portalach.
Niestety nie ma lekko, uda się dopiero za 30ym razem.
O ile nie masz jakichś dużych wymagań, pamiętaj ideały to tylko w filmach.
Byłoby łatwiej jakbyś miał dojście do rozsądnych kobiet w pracy/znajomych, wtedy masz info z pierwszej ręki, że jest jakaś fajna dziewczyna co szuka fajnego chłopaka, zanim jeszcze lachon pójdzie na market na tindera. Na tinderze są już często "przebrane", te które nie znajdują w realu.
Nie mówię, że nie można tam fajnej laski poznać, bo można, ale to trudne, rzadkie. Na pocieszenie jak już znajdziesz to możesz z nią siedzieć nawet całe życie i jeszcze zatęsknisz za czasami "polowania" :)
Ja osobiście często praktykuje kompromis na wyglądzie, w najgorszym wypadku seks po ciemku idzie przeżyć.


Niestety ja wiem kto może zostać klatka na moje emocje i nie każda to potrafi . Szukam inspiracji , strasznie dbam o swój wygląd ze względu na to że ćwiczę sztuki walki . Raz byłem z brzydka , i niestety czułem że to tylko moja zabawka na rozkazy dlatego nigdy więcej nie mam zamiaru być z kimś kto nie jest w moim typie . Charakter no cóż normalność kupuje wszystko
Member
Posts: 17,729
Joined: Apr 10 2018
Gold: 1,000.00
Jan 24 2023 03:57am
Quote (Majsterek @ Jan 24 2023 10:25am)
Niestety ja wiem kto może zostać klatka na moje emocje i nie każda to potrafi . Szukam inspiracji , strasznie dbam o swój wygląd ze względu na to że ćwiczę sztuki walki . Raz byłem z brzydka , i niestety czułem że to tylko moja zabawka na rozkazy dlatego nigdy więcej nie mam zamiaru być z kimś kto nie jest w moim typie . Charakter no cóż normalność kupuje wszystko


Sztuki walki?
Member
Posts: 28,840
Joined: Jun 22 2021
Gold: 86,975.00
Jan 24 2023 04:07am
Quote (PrzykraSprawa @ Jan 24 2023 10:57am)
Sztuki walki?


17 lat w tym roku będzie albo 16 ta
Member
Posts: 17,729
Joined: Apr 10 2018
Gold: 1,000.00
Jan 24 2023 04:12am
Quote (Majsterek @ Jan 24 2023 11:07am)
17 lat w tym roku będzie albo 16 ta


Jakie osiągnięcia?
Member
Posts: 4,253
Joined: Oct 24 2022
Gold: 152.04
Jan 24 2023 04:16am
Gdzie kupiles ten stroj elmo? :mellow:
Member
Posts: 11,563
Joined: Mar 24 2019
Gold: 1,318.06
Warn: 30%
Jan 24 2023 04:17am
może wez się za jakiegoś porządnego faceta :mellow:
Go Back To Polska Topic List
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll