d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Gomez Visszatért-rakanishu Group-milleniáris Arcok
1235Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,321
Joined: May 23 2005
Gold: 1.20
Nov 7 2022 06:33am
Hello milleniáris arcok és fiatalok !

A vén Gomez is back..lol...50 felé megkockáztattam 50% áron D2 remastert...már óvatos az ember ilyen korban, vigyázni kell az izgalmakkal..:)

Látom, még pár "öreg" arc fellelhető itt D2jsp fórumon..:)..Joey, Genthor, Vis, Calyp....Shaki?..bocs, sok ember neve majd beugrik szépen..

Rakanishu group éled vagy eltemette az idő homokja? hunsub van esetleg D2R.nél vagy csak az a fix vmi?

MINDENKI legyen üdvözölve ! hajrá fiúk, lányok, milleniáris faszok, vegyetek be valami jó kis subba/rushba..habár csak most kezdek eszmélni a gammel, night blizz sosóval..:)

tag : gomez#22548 ( mi más)

szóljon a metál , most egy kis in-flames megy ezerrel..:)

cu

off: bocs ha offtopic..már nem sok szabályra emlékszem itt...él még NJag?..lol
Member
Posts: 22,287
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,542.77
Nov 7 2022 06:46am
Üdv Gomez!

Természetesen még emlékszem rád. :)

Mostanság játékkal kapcsolatos értelmes kommunikáció JSP-n kívül történik, leginkább Discordon (Discord egy olyan alkalmazás, ahol különféle szobákban tudsz chatelni, streamelni audiokommunikálni stb.).

Küldök PM-ben egy Discord linket, ahol régi Kara fórumos arcok szoktak összegyűlni.
Member
Posts: 1,525
Joined: Jan 19 2020
Gold: 4.00
Nov 7 2022 06:49am
szóljon a metál!!!
Member
Posts: 2,897
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Nov 7 2022 07:13am
mikor lesz rezet?
Member
Posts: 54,970
Joined: Aug 3 2007
Gold: 35,990.00
Nov 7 2022 07:48am
Elég skilltelen név.
Member
Posts: 26,514
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Nov 7 2022 08:00am
nem emlekszem rad, de rok a kiraj
Member
Posts: 49,581
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Nov 7 2022 08:16am
Öreg pf

Végül is 14 évesen regisztráltam és most 30 vagyok
Member
Posts: 1,525
Joined: Jan 19 2020
Gold: 4.00
Nov 7 2022 08:18am
Quote (gomezke @ Nov 7 2022 01:33pm)
Hello milleniáris arcok és fiatalok !

A vén Gomez is back..lol...50 felé megkockáztattam 50% áron D2 remastert...már óvatos az ember ilyen korban, vigyázni kell az izgalmakkal..:)

Látom, még pár "öreg" arc fellelhető itt D2jsp fórumon..:)..Joey, Genthor, Vis, Calyp....Shaki?..bocs, sok ember neve majd beugrik szépen..

Rakanishu group éled vagy eltemette az idő homokja? hunsub van esetleg D2R.nél vagy csak az a fix vmi?

MINDENKI legyen üdvözölve ! hajrá fiúk, lányok, milleniáris faszok, vegyetek be valami jó kis subba/rushba..habár csak most kezdek eszmélni a gammel, night blizz sosóval..:)

tag : gomez#22548 ( mi más)

szóljon a metál , most egy kis in-flames megy ezerrel..:)

cu

off: bocs ha offtopic..már nem sok szabályra emlékszem itt...él még NJag?..lol


Szeretnem veled kozolni hogy, semmilyen formaban nem kivanok veled tovabbi kommunikaciot illetve konverziot folytatni, se semmilyen informacio illetve eszme cseret vegrehajtani illetve fenntartani ezen a szegeny kommunikacios csatornan, se sehol, mivel egyszeruen nem szeretnek primitiv emberekkel tarsalogni.
Ne haragudj, felre ertes ne essek, de a primitiv nem serto szo illetve nem sertesre letrehozott, illetve krealt karakterek osszesege, amely alkotja a primitiv karakterlancot, hanem mindossze egy kategorizalo jelzo amivel iletni kivanlak teged, tovabba egy nulla intellgienciaval rendelkezo agy definicioja, amivel teged illetve a szellemi szintedet definialni szandekozom.
Szeretnem veled ismertetni illetve kozolni, hogy az alacsony szintu informaciok, amelyeket felem kozvetitettel illetve sugaroztal, az serteni kivanta az elmemet, tovabba lehuzni az intelligencia szintemet, amit nem engedtem meg, mert mint tuzfalat a szamitogepen ugy vedoburkot alkalmaztam ellened az eletben annak erdekeben hogy elkeruljem a te elkorcsosult primitiv szellemi szintedre valo lesulyedest.
Hogy jossz te ahhoz, hogy irrealis eszkozokkel szemelyesits meg engem illetve szubjektiv szurrealis alternativ valosaggal implementálj es reprezentalj, illetve demonstralj engem masok fele, ami tulajdonkeppen egyszeruen serteni kivanja az en szemelyes kepemet masok szemeben.
Nem gondolkoztal el azon hogy ha valakit folyamatosan baszogatnak azzal, hogy a szemelyisegi valojanak az ellentetjet hiresztelik rola az fokozatosan kiboritja a masik idegrendszeret?
nincs jogod lehetoseget nyujtani masoknak viccbol arra, hogy eliteljenek engem.
esetleg te indukalod ezt a folyamatot illetve procedurat?
Velemenyem szerint a te hazadra sem a nap sut, hanem a primitivseg sotet, de megis fajdalmas vakito sugara...
Nem varok toled valaszt, illetve nem igenylem a viszont kommunikació fenntartasat, mivel a kozolni valad, ugy sem lenne valami magasszintu informacio, mindossze valami alacsony szintu megnyilvanulas, amelyet nem neveznek informacionak, a limitalt mentalis kepessegednek koszonhetoen.
Alkalmazz magyarertelmezo keziszotart ezekutan legyszives...
Teged kb. igy lesajnalak.
Goodbye
Member
Posts: 26,514
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Nov 7 2022 08:52am
2 hete történt az eset... a beleimmel nincs mostanában minden rendben, kb. 2 naponta fosom ki a balatont
Ang3l-el du 2-ig tartott az óránk, majd egy jókora adag kínai, go a munkahelyre ....
eltelt kb. 1 óra, elkezdtem verejtékezni, szaladok a budira... ajtó kicsap, kb egész irodaház tudta hogy valaki fosni ment.
budiban mindig van vagy 6 guriga tekercs, most csak 1 volt mondom ok, gyorsan lehajtom az ülökét, papirozom le a budit, közben eltáncolom a kacsatáncot HOPP kiesik a kezemböl a guriga, bele a budiba, mondom ilyen nincs ..wc kefe megfog, belemárt a wc-be, próbál gurigát kihalászni, tánc intenzitás nő, guriga leszarva, wc kefe eldob, budira ráül, prüszkölés a budiba...
felállok, megtörlöm a seggem azzal, amivel letöröltem az ülőkét, majd lehúzom a már így is csordultig teli budit, ez ok de a budi nem megy le...színültig van szarral vízzel és budipapírral, de azert lassacskán meg lefelé a vízszint... mondom ez igy nem maradhat, tüntessük el az eljáról a már szarral átitatódott nagy tekercs gurigát.. budikefével nyomtam lefelé a csövön, úgy nézett ki, hogy eltűnt, mondom kiraly, még a biztonsag kedvéért lehuzom mégegyszer.. rossz ötlet volt .. vízszint (vag yinkabb szarszint?) STABILAN ÁLL, mondom a kurva eget csinaljunk vákumot wc kefével... oké, csak a kefe nyele kisebb volt mint a budiban a vízszint, és kicsuszott a kezembol, bele a budiba, ahol elmerült.

ok semmi keresnivalom ott, elhuztam, azota nem mentem be a munkahelyre

Member
Posts: 26,514
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Nov 7 2022 08:54am
osztálykiránduláson elmentünk egy rohadt hosszú túrára, de úgy hogy reggel is kellett már szarnom
megérkezünk az egyik pihenőhöz délután 2 körül, mikor láttam hogy megállunk, én visszamentem kb. 50 métert, hogy én most szarni fogok, gondoltam úgyis továbbmegyünk, senki nem fogja látni
gyorsan szartam egyet egyik fa tövébe, volt nálam zsepi, no problem, volt 5 perc az egész, visszamentem a pihenőhelyre, néhányan kérdezték hogy mit csináltam, mondtam körülnéztem az erdőben
20 perc után mondja osztályfőnök, hogy visszafordulunk, megyünk vissza a táborhelyre
na akkor gondoltam basszameg, az úttól kb. 5 méterre szartam, és elég jól látható helyre
az egész osztály látta a nagy szarkupacot, mellette a zsepihalmot
egyik osztálytársam mondta, hogy idefele ez nem volt itt, aztán többen furcsán néztek rám, de végül egyikük se kérdezte meg

ja meg haverom bebaszva beleszart egy általános iskola homokozójába, és persze ő is otthagyta a szaros zsepiket
Go Back To Magyar Topic List
1235Next
Closed New Topic New Poll