d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ubeři Na Ladderu A Tohle Forum
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31
Joined: May 25 2022
Gold: 0.00
May 26 2022 02:16am
Ahoj, jsem tu od včera.
Hraju na PS, sofcore, L i NL.
Chodíte někdo už ubery na ladderu (SC)? Jak moc těžký je to se sockou a má šanci to někdy zvládnout sama, nebo jen takový přicmrndávač? :-D
Plus totálně nerozumím fg, kolik je tak ekvivalent nějaké úplně low soc torch? :) Hraju za socku prvně, ladder jsem využila jako rozjezd pro ní (jsem zvyklá na melee chary) a přijde mi zatím na hell docela blbá :-D Tak proto si tak jako říkám, že za to může vybavení a zkoumám možnosti.
Případně bych nabídla mid torchku na socku na NL (jak vidíte, bez almužny od známého bych byla na 0 a kupovat odmítám, přestala by mě hra bavit, stačí výpalné PS) :-D.

Díky za infa a čau :)
Member
Posts: 3,943
Joined: Mar 30 2006
Gold: 39.46
May 27 2022 09:05am
já a kamos mame pripraveny první set klíčů a pár budget smiter itemů už na paladina taky mam tak si myslim že zabít půjdou (nekolikalete zkusenosti :D ) pokud se zadaří můžeme pomoct s tvejma klíčema, jinak sorcka na ubery je bez šance idealní mít na ne přimo udelany build.

ceny se idealně podívej na D2:R Playstation Ladder Trading sekci (bacha an hardoce ceny ty jsou jinde nez SC ) neustale to vše klesá (až jsem prekvapenej jak uz je vše levný )
torcha se dá sehant i za 100fg low stats co jsem koukal před pár dny (kamosovi jsem koupil 20/11 za 150fg)
je dobrý pouzivat lupu (hledat: STORCH nebo sorc torch) a udealt si predstavu o cene hodne lidi to nastřeluje moc
Member
Posts: 31
Joined: May 25 2022
Gold: 0.00
May 28 2022 09:25am
Quote (K0L1 @ May 27 2022 05:05pm)
já a kamos mame pripraveny první set klíčů a pár budget smiter itemů už na paladina taky mam tak si myslim že zabít půjdou (nekolikalete zkusenosti :D ) pokud se zadaří můžeme pomoct s tvejma klíčema, jinak sorcka na ubery je bez šance idealní mít na ne přimo udelany build.

ceny se idealně podívej na D2:R Playstation Ladder Trading sekci (bacha an hardoce ceny ty jsou jinde nez SC ) neustale to vše klesá (až jsem prekvapenej jak uz je vše levný )
torcha se dá sehant i za 100fg low stats co jsem koukal před pár dny (kamosovi jsem koupil 20/11 za 150fg)
je dobrý pouzivat lupu (hledat: STORCH nebo sorc torch) a udealt si predstavu o cene hodne lidi to nastřeluje moc


Díky :) no uvidíme, zatím se zde solidně ztrácím.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Add Reply New Topic New Poll