d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Szczepienia Covid-19
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 25,702
Joined: May 30 2010
Gold: 191.17
May 15 2021 05:33am
Quote (Ironfister @ May 14 2021 04:37pm)
Nie napisałem, że po całej Polsce, tylko po województwie.
I to ja mam rację, patrzcie na dowód że strony:
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,27046639,stworzyl-wyszukiwarke-szczepien-moj-dostep-zostal-zablokowany.html
"Państwowa wyszukiwarka szczepień zdaniem programisty mogłaby działać lepiej. - Dużą wadą systemu jest to, że nie wyszukuje w odległości od zadanego miasta, więc jeśli nie znajdzie terminów w danym mieście, to przechodzi na pokazanie najbliższych terminów dla całego województwa. "
Być może teraz ten problem występuje trochę rzadziej, skoro jest więcej szczepionek.



Spoko, ze jako informatyk nie ogarniasz zapisu na szczepienia, kek.
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
May 15 2021 06:10am
Quote (Ironfister @ May 14 2021 04:37pm)
Nie napisałem, że po całej Polsce, tylko po województwie.
I to ja mam rację, patrzcie na dowód że strony:
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,27046639,stworzyl-wyszukiwarke-szczepien-moj-dostep-zostal-zablokowany.html
"Państwowa wyszukiwarka szczepień zdaniem programisty mogłaby działać lepiej. - Dużą wadą systemu jest to, że nie wyszukuje w odległości od zadanego miasta, więc jeśli nie znajdzie terminów w danym mieście, to przechodzi na pokazanie najbliższych terminów dla całego województwa. "
Być może teraz ten problem występuje trochę rzadziej, skoro jest więcej szczepionek.


Jak zwykle odpowiadasz nie na temat. W wyszukiwarce gov bez problemu można wybrać punkt szczepień, nawet nie trzeba nad tym dużo myśleć, wystarczy się zainteresować. Mi się udało 300 metrów od miejsca pracy - pfizerem.
Member
Posts: 14,544
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,825.17
May 15 2021 07:01am
Quote (Ezraaa @ 15 May 2021 14:10)
Jak zwykle odpowiadasz nie na temat. W wyszukiwarce gov bez problemu można wybrać punkt szczepień, nawet nie trzeba nad tym dużo myśleć, wystarczy się zainteresować. Mi się udało 300 metrów od miejsca pracy - pfizerem.


Czlowieku przeczytaj raz jeszcze o co chodzi.
System działa tak, że jak nie znajdzie tam gdzie chcesz, to daje terminy z drugiego końca województwa, pomimo że jest wolne np 5km dalej.
Może tobie się udało znalezc tam gdzie chciałeś, ale mnie wysłało na drugi koniec województwa. I masz potwierdzenie w tym artykule co podałem, że ta strona tak działa jak napisałem. Po to ten gosciu zrobił swoją stronę, żeby działała lepiej niż rządowa i nie wysyłała ludzi na drugi koniec województwa.
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
May 15 2021 07:47am
Quote (Ironfister @ May 15 2021 03:01pm)
Czlowieku przeczytaj raz jeszcze o co chodzi.
System działa tak, że jak nie znajdzie tam gdzie chcesz, to daje terminy z drugiego końca województwa, pomimo że jest wolne np 5km dalej.
Może tobie się udało znalezc tam gdzie chciałeś, ale mnie wysłało na drugi koniec województwa. I masz potwierdzenie w tym artykule co podałem, że ta strona tak działa jak napisałem. Po to ten gosciu zrobił swoją stronę, żeby działała lepiej niż rządowa i nie wysyłała ludzi na drugi koniec województwa.


Nikt w mojej rodzinie nie miał z tym problemu w mazowieckim.
Member
Posts: 17,738
Joined: Apr 10 2018
Gold: 1,000.00
May 18 2021 02:45pm
27 ide na 1 dawke :angel:
Member
Posts: 7,546
Joined: May 30 2007
Gold: 1,165.01
May 19 2021 08:30am
Każdy kto sprawuje jakąkolwiek, mniej lub bardziej istotną, funkcję w społeczeństwie i tak musi się zaszczepić. Prawdopodobnie jakikolwiek wyjazd zagraniczny nie będzie możliwy bez tego szczepienia, przez co wyjebaliby mnie z roboty. Niesamowity dla mnie jest fakt, że ludzie mający zerowe pojęcie o jakiejkolwiek mecycynie (wraz z jej pochodnymi) mają wyrobione pełne zdanie na temat szczepionek. To tak jakbym ja powiedział, że kolonizacja Marsa jest niemożliwa. Jakie mam na to dowody? Żadne. Czy moje zdanie w tej kwestii ma jakieś znaczenie. Otóż nie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll