d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kajnista Appriciation Topoc
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,211
Joined: Apr 4 2007
Gold: 0.50
Jan 16 2021 11:52am
Mindenki mesélje el a kedvenc Kajnistás storyjat.

Kezdem:
2006 tavaszán, megkért egy srác, hogy segítsek neki megölni Andyt. kis szaros voltam szívesen segítettem. Beszélgettünk és jól belehúzott a /dnd-s trükkbe. Annyira szar mobilos netünk volt, hogy annó két sec-es delayyel játszottam, így még farmolni is kurva nehéz volt. Semmi cuccom nem volt. Mikor mondtam neki, hogy semmi cuccom nincsen adja már vissza az accom, kedvesen annyit mondott: nem baj, jó lesz mulenak. :)

Nektek milyen interakciótok volt az kedves illetővel?
Member
Posts: 5,891
Joined: Feb 3 2012
Gold: 18.51
Jan 16 2021 11:55am
fasz1
Member
Posts: 22,305
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,542.77
Jan 16 2021 02:44pm
Rain_man.avi
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Jan 16 2021 05:53pm
ezt is leszarom
Member
Posts: 20,959
Joined: Jun 5 2005
Gold: 4,845.50
Jan 17 2021 02:59pm
Szeretnem veled kozolni hogy, semmilyen formaban nem kivanok veled tovabbi kommunikaciot illetve konverziot folytatni, se semmilyen informacio illetve eszme cseret vegrehajtani illetve fenntartani ezen a szegeny kommunikacios csatornan, se sehol, mivel egyszeruen nem szeretnek primitiv emberekkel tarsalogni.

Ne haragudj, felre ertes ne essek, de a primitiv nem serto szo illetve nem sertesre letrehozott, illetve krealt karakterek osszesege, amely alkotja a primitiv karakterlancot, hanem mindossze egy kategorizalo jelzo amivel iletni kivanlak teged, tovabba egy nulla intellgienciaval rendelkezo agy definicioja, amivel teged illetve a szellemi szintedet definialni szandekozom.

Szeretnem veled ismertetni illetve kozolni, hogy az alacsony szintu informaciok, amelyeket felem kozvetitettel illetve sugaroztal, az serteni kivanta az elmemet, tovabba lehuzni az intelligencia szintemet, amit nem engedtem meg, mert mint tuzfalat a szamitogepen ugy vedoburkot alkalmaztam ellened az eletben annak erdekeben hogy elkeruljem a te elkorcsosult primitiv szellemi szintedre valo lesulyedest.

Hogy jossz te ahhoz, hogy irrealis eszkozokkel szemelyesits meg engem illetve szubjektiv szurrealis alternativ valosaggal implementálj es reprezentalj, illetve demonstralj engem masok fele, ami tulajdonkeppen egyszeruen serteni kivanja az en szemelyes kepemet masok szemeben.

Nem gondolkoztal el azon hogy ha valakit folyamatosan baszogatnak azzal, hogy a szemelyisegi valojanak az ellentetjet hiresztelik rola az fokozatosan kiboritja a masik idegrendszeret?

nincs jogod lehetoseget nyujtani masoknak viccbol arra, hogy eliteljenek engem.
esetleg te indukalod ezt a folyamatot illetve procedurat?

Velemenyem szerint a te hazadra sem a nap sut, hanem a primitivseg sotet, de megis fajdalmas vakito sugara...
Nem varok toled valaszt, illetve nem igenylem a viszont kommunikació fenntartasat, mivel a kozolni valad, ugy sem lenne valami magasszintu informacio, mindossze valami alacsony szintu megnyilvanulas, amelyet nem neveznek informacionak, a limitalt mentalis kepessegednek koszonhetoen.

Alkalmazz magyarertelmezo keziszotart ezekutan legyszives...
Teged kb. igy lesajnalak.
Goodbye.
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Jan 17 2021 06:05pm
nsrfhétonjj
Member
Posts: 20,788
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 18 2021 01:11am
Nem akarom elrontani a care topicban a diskurzust ugyhogy inkabb ide irok.

Lakast keresek, es ugy vettem eszre hogy a regebbi epitesü hazakban (~1960) dragabbak a lakasok mint ujepitesü blokkokban (~2016) ahol minden modern kutyafüle be van szerelve es meg ablakot se kell nyitni mert magatol szellöztet.

Azert dragabbak mert a boomer tulaj ugy erzi neki van a legszebb haza, vagy en vagyok a retard es van valami elönye is?

Elmentem egyet megnezni, csak sörszagu nyuggerek laktak az epületben, recsegett a padlo amit direkt nem cserelnek le mert "olyan jo minösegü fat mint regen mar nem lehet kapni", volt benne egy hanyadek kinezetü cserepkalyha, es a tulaj vegig arrol beszelt hogy ennek a lakasnak milyen sok karaktere van a modern lakasokhoz kepest.
Member
Posts: 26,526
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jan 18 2021 01:37am
Quote (Karan2_Returned @ 18 Jan 2021 08:11)
Nem akarom elrontani a care topicban a diskurzust ugyhogy inkabb ide irok.

Lakast keresek, es ugy vettem eszre hogy a regebbi epitesü hazakban (~1960) dragabbak a lakasok mint ujepitesü blokkokban (~2016) ahol minden modern kutyafüle be van szerelve es meg ablakot se kell nyitni mert magatol szellöztet.

Azert dragabbak mert a boomer tulaj ugy erzi neki van a legszebb haza, vagy en vagyok a retard es van valami elönye is?

Elmentem egyet megnezni, csak sörszagu nyuggerek laktak az epületben, recsegett a padlo amit direkt nem cserelnek le mert "olyan jo minösegü fat mint regen mar nem lehet kapni", volt benne egy hanyadek kinezetü cserepkalyha, es a tulaj vegig arrol beszelt hogy ennek a lakasnak milyen sok karaktere van a modern lakasokhoz kepest.


sztem csak retard, itthon kb a pareves a legdragabb
Member
Posts: 1,041
Joined: Feb 21 2020
Gold: 0.00
Jan 18 2021 02:07am
Quote (Karan2_Returned @ Jan 18 2021 08:11am)
Nem akarom elrontani a care topicban a diskurzust ugyhogy inkabb ide irok.

Lakast keresek, es ugy vettem eszre hogy a regebbi epitesü hazakban (~1960) dragabbak a lakasok mint ujepitesü blokkokban (~2016) ahol minden modern kutyafüle be van szerelve es meg ablakot se kell nyitni mert magatol szellöztet.

Azert dragabbak mert a boomer tulaj ugy erzi neki van a legszebb haza, vagy en vagyok a retard es van valami elönye is?

Elmentem egyet megnezni, csak sörszagu nyuggerek laktak az epületben, recsegett a padlo amit direkt nem cserelnek le mert "olyan jo minösegü fat mint regen mar nem lehet kapni", volt benne egy hanyadek kinezetü cserepkalyha, es a tulaj vegig arrol beszelt hogy ennek a lakasnak milyen sok karaktere van a modern lakasokhoz kepest.


pesten vagy svajcban nezel lakast?
Member
Posts: 49,593
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Jan 18 2021 02:12am
Quote (Karan2_Returned @ Jan 18 2021 08:11am)
Nem akarom elrontani a care topicban a diskurzust ugyhogy inkabb ide irok.

Lakast keresek, es ugy vettem eszre hogy a regebbi epitesü hazakban (~1960) dragabbak a lakasok mint ujepitesü blokkokban (~2016) ahol minden modern kutyafüle be van szerelve es meg ablakot se kell nyitni mert magatol szellöztet.

Azert dragabbak mert a boomer tulaj ugy erzi neki van a legszebb haza, vagy en vagyok a retard es van valami elönye is?

Elmentem egyet megnezni, csak sörszagu nyuggerek laktak az epületben, recsegett a padlo amit direkt nem cserelnek le mert "olyan jo minösegü fat mint regen mar nem lehet kapni", volt benne egy hanyadek kinezetü cserepkalyha, es a tulaj vegig arrol beszelt hogy ennek a lakasnak milyen sok karaktere van a modern lakasokhoz kepest.


Mna ha ez gy van akk felujitas nelkul adjuk el a lakast

100 ev es nyikorgo padlo az megvan
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll