d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Food Topic
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,785
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 12 2020 09:10am
Quote (cowding @ Oct 12 2020 05:03pm)
kicsit yolonak hangzik de ha bevált akkor gl hf, valoban sokkal jobbak az erdei gombák mint amit venni lehet konvencionális boltokban


eddig hetszer mentem haverokkal, senkinek nem volt semmi baja töle
van par gombafajta amit nehez összeteveszteni masokkal, azokat szedjük fel

lehetne amugy ingyen megnezetni öket, ha egyedül mennek biztos azt csinalnam
Member
Posts: 20,785
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 19 2020 02:44am
Tegnap megbirkoztam Gordon Ramsay leghiresebb receptjevel, a beef wellingtonnal.
Kinezeten lehetne nagyon sokat javitani, viszont elvezetes volt elkesziteni es finom is lett.

A gombapürehez a gombat az nap reggel szedtem.







Recept hozza videoval ha valakit erdekel.

https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=Cyskqnp1j64

https://www.gordonramsay.com/gr/recipes/beef-wellington/
Member
Posts: 1,525
Joined: Jan 19 2020
Gold: 4.00
Oct 19 2020 03:41am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 19 2020 10:44am)
Tegnap megbirkoztam Gordon Ramsay leghiresebb receptjevel, a beef wellingtonnal.
Kinezeten lehetne nagyon sokat javitani, viszont elvezetes volt elkesziteni es finom is lett.

A gombapürehez a gombat az nap reggel szedtem.

https://i.ibb.co/mNJx3Vb/Ekp-DPsx-XYAINLh-B.jpg

https://i.ibb.co/CBjbQFR/Ekp-DQAf-Xg-AEYKsh.jpg



Recept hozza videoval ha valakit erdekel.

https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=Cyskqnp1j64

https://www.gordonramsay.com/gr/recipes/beef-wellington/


elegge jol nez ki de soha senki nem tudna ravenni hogy nyers/veres hust egyek
ismerosok mindig bantanak hogy ha eszem is steaket akkor mi a fasznak ha ugy is well done kerem mindig, semmi ertelme etc
Member
Posts: 35,506
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 19 2020 04:11am
Quote (XxX_matthewkukaca_XxX @ Oct 19 2020 11:41am)
elegge jol nez ki de soha senki nem tudna ravenni hogy nyers/veres hust egyek
ismerosok mindig bantanak hogy ha eszem is steaket akkor mi a fasznak ha ugy is well done kerem mindig, semmi ertelme etc


true shit, akkor inkabb kerj masmilyen hust, sertest vagy idk, amit amugy is atsutnek
Member
Posts: 22,287
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,542.77
Oct 19 2020 04:48am
Quote (XxX_matthewkukaca_XxX @ Oct 19 2020 11:41am)
elegge jol nez ki de soha senki nem tudna ravenni hogy nyers/veres hust egyek
ismerosok mindig bantanak hogy ha eszem is steaket akkor mi a fasznak ha ugy is well done kerem mindig, semmi ertelme etc


Igazából, amiről beszélsz, az se nem nyers, se nem véres. A félig megsütött marhahús közepének és a húsból kifolyó lének a színe nem azért vörös, mert a hús véres. A vér az erekben folyik. A húsban a vörös színt a mioglobin okozza (ez egy fehérje, ami rokona a vérben lévő hemoglobinnak). Levegő és hő hatására a mioglobin oxidálódik, és ettől lesz barnás színű a hús. Minél tovább sütöd, annál nagyobb rész lesz barna.
Szóval, attól még, hogy vörös a steak belseje, a hús rendesen el van készítve, megkapta a szükséges hőkezelést kívül-belül.

Nekem is voltak régen ilyen steak-előítéleteim, de egyszer megkóstoltam, és tényleg jobb a medium, mint a well done.

Amit már az én gyomrom sem vesz be, az a tatár beefsteak, mert ott viszont tényleg nyers húsról van szó.

This post was edited by -joey- on Oct 19 2020 04:50am
Member
Posts: 35,506
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 19 2020 04:50am
Quote (-joey- @ Oct 19 2020 12:48pm)
Igazából, amiről beszélsz, az se nem nyers, se nem véres. A félig megsütött marhahús közepének és a húsból kifolyó lének a színe nem azért vörös, mert a hús véres. A vér az erekben folyik. A húsban a vörös színt a mioglobin okozza (ez egy fehérje, ami rokona a vérben lévő hemoglobinnak). Levegő és hő (sütés) hatására a mioglobin oxidálódik, és ettől lesz barnás színű a hús. Minél tovább sütöd, annál nagyobb rész lesz barna.
Szóval, attól még, hogy vörös a steak belseje, a hús el van készítve, megkapta a szükséges hőkezelést kívül-belül.

Amit már az én gyomrom sem vesz be, az a tatár beefsteak, mert ott viszont tényleg nyers húsról van szó.


:drool:
Member
Posts: 22,725
Joined: Apr 30 2011
Gold: 34,668.92
Oct 19 2020 04:56am
Quote (-joey- @ Oct 19 2020 12:48pm)
Igazából, amiről beszélsz, az se nem nyers, se nem véres. A félig megsütött marhahús közepének és a húsból kifolyó lének a színe nem azért vörös, mert a hús véres. A vér az erekben folyik. A húsban a vörös színt a mioglobin okozza (ez egy fehérje, ami rokona a vérben lévő hemoglobinnak). Levegő és hő hatására a mioglobin oxidálódik, és ettől lesz barnás színű a hús. Minél tovább sütöd, annál nagyobb rész lesz barna.
Szóval, attól még, hogy vörös a steak belseje, a hús rendesen el van készítve, megkapta a szükséges hőkezelést kívül-belül.

Nekem is voltak régen ilyen steak-előítéleteim, de egyszer megkóstoltam, és tényleg jobb a medium, mint a well done.

Amit már az én gyomrom sem vesz be, az a tatár beefsteak, mert ott viszont tényleg nyers húsról van szó.



Ez annyi kivetellel hogy a tatar is godtier
Egyszer ettem egy falat wagyut nyersen az mondjuk nem izlett (10 secet sutve ofc olyan volt mintha ujra megszuletnel)
Member
Posts: 1,525
Joined: Jan 19 2020
Gold: 4.00
Oct 19 2020 05:33am
Quote (-joey- @ Oct 19 2020 12:48pm)
Igazából, amiről beszélsz, az se nem nyers, se nem véres. A félig megsütött marhahús közepének és a húsból kifolyó lének a színe nem azért vörös, mert a hús véres. A vér az erekben folyik. A húsban a vörös színt a mioglobin okozza (ez egy fehérje, ami rokona a vérben lévő hemoglobinnak). Levegő és hő hatására a mioglobin oxidálódik, és ettől lesz barnás színű a hús. Minél tovább sütöd, annál nagyobb rész lesz barna.
Szóval, attól még, hogy vörös a steak belseje, a hús rendesen el van készítve, megkapta a szükséges hőkezelést kívül-belül.

Nekem is voltak régen ilyen steak-előítéleteim, de egyszer megkóstoltam, és tényleg jobb a medium, mint a well done.

Amit már az én gyomrom sem vesz be, az a tatár beefsteak, mert ott viszont tényleg nyers húsról van szó.


biztos, hogy igy van
de szamomra nyers, egy normalisan atsult hus nekem nem igy nez ki
mondjuk lehet kesobb ez valtozni fog, rengeteg olyan kaja van amit regen meg nem birtam volna enni, most meg imadom

Quote (jarabekg @ Oct 19 2020 12:11pm)
true shit, akkor inkabb kerj masmilyen hust, sertest vagy idk, amit amugy is atsutnek


viszont egy minosegi steak well done is kurvara finom

This post was edited by XxX_matthewkukaca_XxX on Oct 19 2020 05:34am
Member
Posts: 20,785
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 19 2020 05:39am
Quote (XxX_matthewkukaca_XxX @ Oct 19 2020 11:41am)
elegge jol nez ki de soha senki nem tudna ravenni hogy nyers/veres hust egyek
ismerosok mindig bantanak hogy ha eszem is steaket akkor mi a fasznak ha ugy is well done kerem mindig, semmi ertelme etc


regen engem is zavart a kinezete, de egyszer megkosoltam es rajöttem hogy milyen jo dolog

57 fok volt a hus hömerseklete mielött felvagtam, azt nem sok bakterium eli tul
azert nem szoktak well donera fözni, mert az iz egy resze pont abban a leben van ami folyik ki belöle, es minel tovabb sütöd annal több iz sül ki belöle
talalas elött fel szoktam törölni a levet egy papirtörlövel hogy szebben nezzen ki

otthon eleg maceras, de szerintem neked a dry aged steak tetszene

Quote (cowding @ Oct 19 2020 12:56pm)
Ez annyi kivetellel hogy a tatar is godtier
Egyszer ettem egy falat wagyut nyersen az mondjuk nem izlett (10 secet sutve ofc olyan volt mintha ujra megszuletnel)


Japanban hozzaszoktam hogy nyersen eszek sok mindent (ott meg csirke sashimit is kaptam egyszer), de wagyu nekem is jobban izlett sütve
könnyezett a szemem amikor elöször megkostoltam
Member
Posts: 583
Joined: Aug 26 2019
Gold: 1,015.00
Oct 21 2020 01:38am
Quote (-joey- @ Oct 19 2020 12:48pm)
Amit már az én gyomrom sem vesz be, az a tatár beefsteak, mert ott viszont tényleg nyers húsról van szó.


Érdekes de a tartart szeretem ( bár nem egyszer hánytam is már tőle ), a steak-től a nyers gumi jut eszembe, nem túlzottan rajongok érte.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll