d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fej és Vis Féle Neaddfel Wt Topik
Prev1234590Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
Aug 3 2020 09:22am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 3 2020 02:17pm)
nemár gec, nincs vmi cube recept hozzá?
fuq


Annyira jo h elkezdted, arra emlekeztet amikor en elkezdtem 12 evesen meghaltam maggot lairben es azt hittem elveszett a karim orokre :((((

De no offense ezt nem ugy ertem h hulye vagy, nehogy felreertsd
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
Aug 3 2020 09:24am
Quote (jarabekg @ Aug 3 2020 02:19pm)
vis, en mar csak egy shakot meg egy wizzyt keresnek a helyedben es mehet a hammerdongo


iszonyatosannagyonjo lowerkurast mapom van es 75 run alatti sikeremtol felbuzdulva lefogok mrg ott tolni par runt, mfelnek szivesen andyt meg mephit de krva merc megdoglik, szegenynek 1100 damja van, eth poleaxe insight...nemtalalokjobbat...

Oszinten szolva mikor kiesett a jah rune mondom injabb dobtal volna eth treshert 4 sockkal...

This post was edited by Sorvatkutyuska on Aug 3 2020 09:24am
Member
Posts: 35,506
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 3 2020 09:26am
Quote (Sorvatkutyuska @ Aug 3 2020 05:24pm)
iszonyatosannagyonjo lowerkurast mapom van es 75 run alatti sikeremtol felbuzdulva lefogok mrg ott tolni par runt, mfelnek szivesen andyt meg mephit de krva merc megdoglik, szegenynek 1100 damja van, eth poleaxe insight...nemtalalokjobbat...

Oszinten szolva mikor kiesett a jah rune mondom injabb dobtal volna eth treshert 4 sockkal...


ancient tunnelsbe nekem jo base-ek szoktak esni
persze lehet neked kiesik egy elore elkeszitett hoto, vagy egy cta, netantan esetleg meg 3 zaka :D
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
Aug 3 2020 09:26am
Quote (jarabekg @ Aug 3 2020 05:26pm)
ancient tunnelsbe nekem jo base-ek szoktak esni
persze lehet neked kiesik egy elore elkeszitett hoto, vagy egy cta, netantan esetleg meg 3 zaka :D


Es zaka nem is kell, 125 fcres lesz a pally, spirit>>>
Member
Posts: 34,312
Joined: May 17 2006
Gold: 3,311.00
Aug 3 2020 09:37am
Quote (Sorvatkutyuska @ 3 Aug 2020 17:26)
Es zaka nem is kell, 125 fcres lesz a pally, spirit>>>


nekem nem is válaszoltál te sorvat kutya, pedig irtam 1 oldalt, milyen vagy
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Aug 3 2020 10:26am
Quote (Sorvatkutyuska @ 3 Aug 2020 17:22)
Annyira jo h elkezdted, arra emlekeztet amikor en elkezdtem 12 evesen meghaltam maggot lairben es azt hittem elveszett a karim orokre :((((

De no offense ezt nem ugy ertem h hulye vagy, nehogy felreertsd


actually jo feel noobnak lenni
nehany dologra azert emlekszem, de pont elég kevésre ahhoz, hogy élvezetes legyen :d
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
Aug 3 2020 12:47pm
Quote (Fej @ Aug 3 2020 12:20pm)
Gl, hányas vagy amúgy?

én 72 és jó ideig meg hell andynal leszek mivel van egy csomó cold immun a1ben és a merc meg állandóan meghal így nem tudok továbbmenni, illetve hcban megyek és hell andynal volt már jó pár save and exit

ha kiesne vmi base akkor tudnék treacheryt rakni meg kell vmi life leeches sapi mercnek utána mehetne a progress

amúgy nekem a cél, hogy megöljem hell baalt és egy hotot kirakjak, infyhez a 2k lk runt nem hiszem h bírná a szervezetem, mondanám h lehet mákom lesz, de szerintem már az egész forum szerencséjét egy személyben elhasználtad :D


Hát hcban mennék én is behúztam volna a féket hell andynál az tuti. Ugye 0 drop elkerülés miatt érdemes lenne p3ban tolni, mephi ment, akkor merc nélkül mert az a buzi mindig ránk húzta a lordokat. Aztán andyt nyirtam fire setuppal, p3on minden harc olyan volt h ő hal meg vagy én. Hát, néha ő nyert... Főleg az ilyen lenyomom, psn leviszi az életem nullára, de egy sámán felkelt mellettem egy fallent az meg agyonüt -.-'

86 vagyok jelenleg, bár elég sokat rippeltem amig mephivel meg andyval kisérleteztem. Én mercem is tal helmet aztán "nemjuteszembe MANA-LIFE LEECH DAMRED ZÖLD", +eth treachery, de igyis megdöglik mint a szemét mert nincs damja. Nem mindenkinek esett eth tresher 4 sockkal ugye ^^ És igy szart se ér a lifeleech.

Figy, irtam, hogy jah helyett jobban örültem volna egy eth treshernek 4 sockkal, ezt tényleg igy irtam :D Meg oké, kiesett a ber, igy tényleg ÁLAT vagyok, de most ott vagyok egy enivel amit a palára tudok rakni és....hátő, ennyi. Meg egy zakát. Ja, és annit. De se hoto, se cta, se soj, se bk, se arach, se mara, se shako, se 45allres spirit, ésatöbbiésatöbbi. Amit még mindig nem tudok kimfelni mert csicska megdöglik, és még csak amúgyis ott tartok h a saját mf gearemet kiszedjem a bossokból (occu, shako, tal amu etc)



Quote (Fej @ Aug 3 2020 05:37pm)
nekem nem is válaszoltál te sorvat kutya, pedig irtam 1 oldalt, milyen vagy


pedig akartam!! xD

This post was edited by Sorvatkutyuska on Aug 3 2020 12:48pm
Member
Posts: 34,312
Joined: May 17 2006
Gold: 3,311.00
Aug 3 2020 12:58pm
Quote (Sorvatkutyuska @ 3 Aug 2020 20:47)
Hát hcban mennék én is behúztam volna a féket hell andynál az tuti. Ugye 0 drop elkerülés miatt érdemes lenne p3ban tolni, mephi ment, akkor merc nélkül mert az a buzi mindig ránk húzta a lordokat. Aztán andyt nyirtam fire setuppal, p3on minden harc olyan volt h ő hal meg vagy én. Hát, néha ő nyert... Főleg az ilyen lenyomom, psn leviszi az életem nullára, de egy sámán felkelt mellettem egy fallent az meg agyonüt -.-'

86 vagyok jelenleg, bár elég sokat rippeltem amig mephivel meg andyval kisérleteztem. Én mercem is tal helmet aztán "nemjuteszembe MANA-LIFE LEECH DAMRED ZÖLD", +eth treachery, de igyis megdöglik mint a szemét mert nincs damja. Nem mindenkinek esett eth tresher 4 sockkal ugye ^^ És igy szart se ér a lifeleech.

Figy, irtam, hogy jah helyett jobban örültem volna egy eth treshernek 4 sockkal, ezt tényleg igy irtam :D Meg oké, kiesett a ber, igy tényleg ÁLAT vagyok, de most ott vagyok egy enivel amit a palára tudok rakni és....hátő, ennyi. Meg egy zakát. Ja, és annit. De se hoto, se cta, se soj, se bk, se arach, se mara, se shako, se 45allres spirit, ésatöbbiésatöbbi. Amit még mindig nem tudok kimfelni mert csicska megdöglik, és még csak amúgyis ott tartok h a saját mf gearemet kiszedjem a bossokból (occu, shako, tal amu etc)





pedig akartam!! xD


annit?

én andynal a lejáró után közvetlenül betelezek a nagy terembe, megolom azt a 2-3 samant ami mindig spawnol aztán a mobokat és utána csalom le csak andyt, aztán sétálok előtte tolok egy blizzt és repeat, ha fújja psnt akkor meg siman eltelezek, hozzam se tud érni, csak én is P3ban tolom és egy run 4+ perc körül van sztem, ancient tunnels meg még hosszabb és sokkal parább
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
Aug 3 2020 01:12pm
Quote (Fej @ Aug 3 2020 08:58pm)
annit?

én andynal a lejáró után közvetlenül betelezek a nagy terembe, megolom azt a 2-3 samant ami mindig spawnol aztán a mobokat és utána csalom le csak andyt, aztán sétálok előtte tolok egy blizzt és repeat, ha fújja psnt akkor meg siman eltelezek, hozzam se tud érni, csak én is P3ban tolom és egy run 4+ perc körül van sztem, ancient tunnels meg még hosszabb és sokkal parább


Ja annit

https://www.dropbox.com/s/16ynbq6qtmoth8e/sydmnfZGUw.mp4?dl=0%3Cbr%3E

Jó hát ez sc, 4 perces runok wtf, ha 30 secnél több akkor az már waste
Member
Posts: 34,312
Joined: May 17 2006
Gold: 3,311.00
Aug 3 2020 01:59pm
Quote (Sorvatkutyuska @ 3 Aug 2020 21:12)
Ja annit

https://www.dropbox.com/s/16ynbq6qtmoth8e/sydmnfZGUw.mp4?dl=0%3Cbr%3E

Jó hát ez sc, 4 perces runok wtf, ha 30 secnél több akkor az már waste


4 percben benne van is h eladom a cuccokat, meg hat nem sietek :D

3-5 perc lehet egy run kb, de 10+ utan belejon az ember es 3 alatt lesz a legtobb

annyi h ha hcban amplifyt dobnak rad jobb ha felmesz a faluba, ilyenekkel nyilvan megy az ido

cold sorccal siman leutotted dct? en talan 15 eve utottem ki 2-3 annit, kurvara nem emlekszem mar milyen eros





This post was edited by Fej on Aug 3 2020 02:07pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234590Next
Add Reply New Topic New Poll