d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Important
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,591
Joined: Feb 7 2020
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 5 2020 03:49pm
hi every1 im new!!!!!!! holds up spork my name is katy but u can call me t3h PeNgU1N oF d00m!!!!!!!! lol…as u can see im very random!!!! thats why i came here, 2 meet random ppl like me _… im 13 years old (im mature 4 my age tho!!) i like 2 watch invader zim w/ my girlfreind (im bi if u dont like it deal w/it) its our favorite tv show!!! bcuz its SOOOO random!!!! shes random 2 of course but i want 2 meet more random ppl =) like they say the more the merrier!!!! lol…neways i hope 2 make alot of freinds here so give me lots of commentses!!!! DOOOOOMMMM!!!!!!!!!!!!!!!! <--- me bein random again _^ hehe…toodles!!!!!

love and waffles,

t3h PeNgU1N oF d00m
Member
Posts: 20,959
Joined: Jun 5 2005
Gold: 4,845.50
Jul 5 2020 03:51pm
Szeretnem veled kozolni hogy, semmilyen formaban nem kivanok veled tovabbi kommunikaciot illetve konverziot folytatni, se semmilyen informacio illetve eszme cseret vegrehajtani illetve fenntartani ezen a szegeny kommunikacios csatornan, se sehol, mivel egyszeruen nem szeretnek primitiv emberekkel tarsalogni.

Ne haragudj, felre ertes ne essek, de a primitiv nem serto szo illetve nem sertesre letrehozott, illetve krealt karakterek osszesege, amely alkotja a primitiv karakterlancot, hanem mindossze egy kategorizalo jelzo amivel iletni kivanlak teged, tovabba egy nulla intellgienciaval rendelkezo agy definicioja, amivel teged illetve a szellemi szintedet definialni szandekozom.

Szeretnem veled ismertetni illetve kozolni, hogy az alacsony szintu informaciok, amelyeket felem kozvetitettel illetve sugaroztal, az serteni kivanta az elmemet, tovabba lehuzni az intelligencia szintemet, amit nem engedtem meg, mert mint tuzfalat a szamitogepen ugy vedoburkot alkalmaztam ellened az eletben annak erdekeben hogy elkeruljem a te elkorcsosult primitiv szellemi szintedre valo lesulyedest.

Hogy jossz te ahhoz, hogy irrealis eszkozokkel szemelyesits meg engem illetve szubjektiv szurrealis alternativ valosaggal implementálj es reprezentalj, illetve demonstralj engem masok fele, ami tulajdonkeppen egyszeruen serteni kivanja az en szemelyes kepemet masok szemeben.

Nem gondolkoztal el azon hogy ha valakit folyamatosan baszogatnak azzal, hogy a szemelyisegi valojanak az ellentetjet hiresztelik rola az fokozatosan kiboritja a masik idegrendszeret?

nincs jogod lehetoseget nyujtani masoknak viccbol arra, hogy eliteljenek engem.
esetleg te indukalod ezt a folyamatot illetve procedurat?

Velemenyem szerint a te hazadra sem a nap sut, hanem a primitivseg sotet, de megis fajdalmas vakito sugara...
Nem varok toled valaszt, illetve nem igenylem a viszont kommunikació fenntartasat, mivel a kozolni valad, ugy sem lenne valami magasszintu informacio, mindossze valami alacsony szintu megnyilvanulas, amelyet nem neveznek informacionak, a limitalt mentalis kepessegednek koszonhetoen.

Alkalmazz magyarertelmezo keziszotart ezekutan legyszives...
Teged kb. igy lesajnalak.
Goodbye.
Banned
Posts: 1,591
Joined: Feb 7 2020
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 5 2020 03:55pm
Quote (Genthor @ Jul 5 2020 10:51pm)
Szeretnem veled kozolni hogy, semmilyen formaban nem kivanok veled tovabbi kommunikaciot illetve konverziot folytatni, se semmilyen informacio illetve eszme cseret vegrehajtani illetve fenntartani ezen a szegeny kommunikacios csatornan, se sehol, mivel egyszeruen nem szeretnek primitiv emberekkel tarsalogni.

Ne haragudj, felre ertes ne essek, de a primitiv nem serto szo illetve nem sertesre letrehozott, illetve krealt karakterek osszesege, amely alkotja a primitiv karakterlancot, hanem mindossze egy kategorizalo jelzo amivel iletni kivanlak teged, tovabba egy nulla intellgienciaval rendelkezo agy definicioja, amivel teged illetve a szellemi szintedet definialni szandekozom.

Szeretnem veled ismertetni illetve kozolni, hogy az alacsony szintu informaciok, amelyeket felem kozvetitettel illetve sugaroztal, az serteni kivanta az elmemet, tovabba lehuzni az intelligencia szintemet, amit nem engedtem meg, mert mint tuzfalat a szamitogepen ugy vedoburkot alkalmaztam ellened az eletben annak erdekeben hogy elkeruljem a te elkorcsosult primitiv szellemi szintedre valo lesulyedest.

Hogy jossz te ahhoz, hogy irrealis eszkozokkel szemelyesits meg engem illetve szubjektiv szurrealis alternativ valosaggal implementálj es reprezentalj, illetve demonstralj engem masok fele, ami tulajdonkeppen egyszeruen serteni kivanja az en szemelyes kepemet masok szemeben.

Nem gondolkoztal el azon hogy ha valakit folyamatosan baszogatnak azzal, hogy a szemelyisegi valojanak az ellentetjet hiresztelik rola az fokozatosan kiboritja a masik idegrendszeret?

nincs jogod lehetoseget nyujtani masoknak viccbol arra, hogy eliteljenek engem.
esetleg te indukalod ezt a folyamatot illetve procedurat?

Velemenyem szerint a te hazadra sem a nap sut, hanem a primitivseg sotet, de megis fajdalmas vakito sugara...
Nem varok toled valaszt, illetve nem igenylem a viszont kommunikació fenntartasat, mivel a kozolni valad, ugy sem lenne valami magasszintu informacio, mindossze valami alacsony szintu megnyilvanulas, amelyet nem neveznek informacionak, a limitalt mentalis kepessegednek koszonhetoen.

Alkalmazz magyarertelmezo keziszotart ezekutan legyszives...
Teged kb. igy lesajnalak.
Goodbye.


hahaa y3333s!!!
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jul 5 2020 04:11pm
M
I
K
O
R
Banned
Posts: 1,591
Joined: Feb 7 2020
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 5 2020 04:12pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 5 2020 11:11pm)
M
I
K
O
R


M - what
I - do
K - you
O - want
R - from me little b!!!!!!!!TSHHH
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Jul 5 2020 04:56pm
ettél már jó zamatos faszt?
Member
Posts: 1,041
Joined: Feb 21 2020
Gold: 0.00
Jul 6 2020 08:52am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 6 2020 12:56am)
ettél már jó zamatos faszt?


jaja, fincsit es zamatosat
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Jul 6 2020 08:52am
Quote (smokingcanrevealhiddenlasertraps @ 6 Jul 2020 16:52)
jaja, fincsit es zamatosat


nem is igaz mert nem kóstoltad még máté ízletes zamatos pömpölőjét és soha nem is fogod :)
Member
Posts: 1,041
Joined: Feb 21 2020
Gold: 0.00
Jul 6 2020 08:54am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 6 2020 04:52pm)
nem is igaz mert nem kóstoltad még máté ízletes zamatos pömpölőjét és soha nem is fogod :)


de talan majd egyszer
Member
Posts: 22,308
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,542.77
Jul 6 2020 10:44am
auto kits



This post was edited by -joey- on Jul 6 2020 10:45am
Go Back To Magyar Topic List
Closed New Topic New Poll