d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hello My Dogs
Prev14567Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 3 2020 04:33am
Quote (kturymi @ Jul 3 2020 11:56am)
what about tiny anime girls why no supporting them are you bad man perhaps yes who knows!!!


what do you mean TINY anime GIRLS?
i prefer my fully grown, wonderful romanian women

and besides, how can you interact with an anime character?
my girls are live there in front of the camera, and ready to cheer you up in real time :wub:

Quote (smokingcanrevealhiddenlasertraps @ Jul 3 2020 12:03pm)
vannak bajok


inkább legyenek, mint hogy összeházasodjak/gyereket vállaljak és nyögjem a terheit megállás nélkül (at the very least) 18 évig
itt legalább ha úgy gondolom akkor kikapcsolom a jázmint és pár hónapig nem megyek fel.. de egy gyereket nem tudsz kikapcsolni, hogy most nincs hozzá kedved/másra gyűjtenél/etc
ráadásul itt a befektetett pénzedért 100% örömöt és boldogságot kapsz, a gyerek meg hiába eteted/itatod/ruházod, tömöd pénzzel még úgy is lehet belőle egy hálátlan dög
xD
Member
Posts: 5,891
Joined: Feb 3 2012
Gold: 18.51
Jul 3 2020 04:40am
Kamos kervek :)
Kamos kirvik :)
Member
Posts: 1,041
Joined: Feb 21 2020
Gold: 0.00
Jul 3 2020 04:49am
Quote (Senee @ Jul 3 2020 12:33pm)
what do you mean TINY anime GIRLS?
i prefer my fully grown, wonderful romanian women

and besides, how can you interact with an anime character?
my girls are live there in front of the camera, and ready to cheer you up in real time :wub:



inkább legyenek, mint hogy összeházasodjak/gyereket vállaljak és nyögjem a terheit megállás nélkül (at the very least) 18 évig
itt legalább ha úgy gondolom akkor kikapcsolom a jázmint és pár hónapig nem megyek fel.. de egy gyereket nem tudsz kikapcsolni, hogy most nincs hozzá kedved/másra gyűjtenél/etc
ráadásul itt a befektetett pénzedért 100% örömöt és boldogságot kapsz, a gyerek meg hiába eteted/itatod/ruházod, tömöd pénzzel még úgy is lehet belőle egy hálátlan dög
xD


ha halatlan dog lesz belole akkor vlmit nagyon elbasztal szena :S nem konnyu igy elbaszni imo, inkabb csak belefaradni konnyu, ahogy masokon latom. szerintem minden normalis ember szeretne elobb utobb gyereket (inb4 sena tldr arrol, hogy mi a normalis) en mar attol cukisag overloadot kapok neha, ha vlmi rokonom gyerekevel jatszok, vagy csak munkatarsamerol kepet latok etc. ki ne akarna sajatot

te meg mas szerencsetlen roman lanyoknak adod a jovedelmed egy reszet, ahelyett, hogy legalabb sajat egzisztencian gondolkoznal, MIERT?
Member
Posts: 22,305
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,542.77
Jul 3 2020 05:25am
Quote (smokingcanrevealhiddenlasertraps @ Jul 3 2020 12:49pm)
en mar attol cukisag overloadot kapok neha, ha vlmi rokonom gyerekevel jatszok, vagy csak munkatarsamerol kepet latok etc.


Őket is le akarod szopni? :wacko:
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 3 2020 06:07am
Quote (smokingcanrevealhiddenlasertraps @ Jul 3 2020 12:49pm)
ha halatlan dog lesz belole akkor vlmit nagyon elbasztal szena :S nem konnyu igy elbaszni imo, inkabb csak belefaradni konnyu, ahogy masokon latom. szerintem minden normalis ember szeretne elobb utobb gyereket (inb4 sena tldr arrol, hogy mi a normalis) en mar attol cukisag overloadot kapok neha, ha vlmi rokonom gyerekevel jatszok, vagy csak munkatarsamerol kepet latok etc. ki ne akarna sajatot

te meg mas szerencsetlen roman lanyoknak adod a jovedelmed egy reszet, ahelyett, hogy legalabb sajat egzisztencian gondolkoznal, MIERT?


sztem mindenkinek megvannak a maga prioritásai

én személy szerint mikor unokatesóm elhozta az ~1 éves gyerekét semmi cukiság overloadot nem éreztem, 3-4 évesen meg már kifejezetten idegesítő is
vagy csak addig foglalkozol vele amíg cuki aztán kibaszod a kukába, mint a másnapos kenyeret? xD

mikor elmentünk hozzájuk is inkább játszottam a cute magyar vizslájukkal minthogy ott gügyörésszek a gyereknek
semmiféle szükségét nem érzem annak, hogy nekem ez bármilyen szinten is hiányozna

de nyilván mint olyan, emberből vagyok és a törődés iránti vágyamat csillapítani kell és ezt ezek a lánykák örömmel elfogadják <3
mindig is inkább azokat szerettem segíteni akiket a legtöbben lenéznek és/vagy utálnak (ha én magam alaptalannak ítéltem meg a lenézést/utálatot)
Member
Posts: 1,041
Joined: Feb 21 2020
Gold: 0.00
Jul 3 2020 11:01am
Quote (Senee @ Jul 3 2020 02:07pm)
sztem mindenkinek megvannak a maga prioritásai

én személy szerint mikor unokatesóm elhozta az ~1 éves gyerekét semmi cukiság overloadot nem éreztem, 3-4 évesen meg már kifejezetten idegesítő is
vagy csak addig foglalkozol vele amíg cuki aztán kibaszod a kukába, mint a másnapos kenyeret? xD

mikor elmentünk hozzájuk is inkább játszottam a cute magyar vizslájukkal minthogy ott gügyörésszek a gyereknek
semmiféle szükségét nem érzem annak, hogy nekem ez bármilyen szinten is hiányozna

de nyilván mint olyan, emberből vagyok és a törődés iránti vágyamat csillapítani kell és ezt ezek a lánykák örömmel elfogadják <3
mindig is inkább azokat szerettem segíteni akiket a legtöbben lenéznek és/vagy utálnak (ha én magam alaptalannak ítéltem meg a lenézést/utálatot)


szena :D akkor adjal penzt nekem, engem sokan utalnak XD
Member
Posts: 1,530
Joined: Jan 19 2020
Gold: 4.00
Jul 3 2020 12:32pm
Quote (Senee @ Jul 3 2020 02:07pm)
sztem mindenkinek megvannak a maga prioritásai

én személy szerint mikor unokatesóm elhozta az ~1 éves gyerekét semmi cukiság overloadot nem éreztem, 3-4 évesen meg már kifejezetten idegesítő is
vagy csak addig foglalkozol vele amíg cuki aztán kibaszod a kukába, mint a másnapos kenyeret? xD

mikor elmentünk hozzájuk is inkább játszottam a cute magyar vizslájukkal minthogy ott gügyörésszek a gyereknek
semmiféle szükségét nem érzem annak, hogy nekem ez bármilyen szinten is hiányozna

de nyilván mint olyan, emberből vagyok és a törődés iránti vágyamat csillapítani kell és ezt ezek a lánykák örömmel elfogadják <3
mindig is inkább azokat szerettem segíteni akiket a legtöbben lenéznek és/vagy utálnak (ha én magam alaptalannak ítéltem meg a lenézést/utálatot)


miert kell ilyen cringe nyomorek stilusban eloadni magadat?
Member
Posts: 26,526
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jul 3 2020 01:49pm
Quote (Senee @ 3 Jul 2020 06:35)
Valójában az egész covid Hitlertől származik, aki már 1942-ben csészealjakat lőtt ki az űrbe, hogy keressenek más bolygókat és az ott lévő betegségekkel szórják meg
(az esetlegesen) zsidók által (meg)vezetett világot.

http://www.youtube.com/watch?v=NHNv4xbr4yU


hat ez a csatorna egyszeruen hibatlan
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 3 2020 06:14pm
Quote (XxX_matthewkukaca_XxX @ Jul 3 2020 08:32pm)
miert kell ilyen cringe nyomorek stilusban eloadni magadat?


miért kéne mindenkinek Vladimir Putinnak lennie akinek akkora golyói vannak, hogy agyonbasz velük mindenkit?!
én így élem meg ezt a csöves világot, más meg máshogy
Member
Posts: 20,788
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 3 2020 06:34pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 3 2020 09:49pm)
hat ez a csatorna egyszeruen hibatlan


Vegigneztem en is, meglepödtem azon hogy milyen sok energiat fektettek bele a videoba, meg hogy törtenelmileg is helyes volt nagyreszben.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Closed New Topic New Poll