d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Dace > Ej
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,703
Joined: Nov 1 2008
Gold: 3,699.00
Warn: 10%
Jul 29 2020 07:36am
ej sad tek vidio, srce mi stalo hdz pobijedio, slavili smo danima, evo tek se sad naspavao. Ma zakljucali mi topik i poslali me u pm da kaj sirim tu neke modove, moraju drzat ravnotezu botova. Ne znam to sam i ja prvo pomislio ko bi igrao ako nema multi diablo i cheatova, ali igra je stvarno fenomenalna, screen je brutalno velik za razliku od obicnog d2, i nekako je lakse solo igrat, u svakom slucaju jako je zabavno igrat kad se svi trgaju za obicne iteme,igra se skroz do kraja reseta, pojacani su i dropovi high runa pa i to dobro dodje :D Dodan je po 1 skill ili drugacije poslozeno, recimo asasinka martial arts sa blades of ice je trenutno najjaci lik za clear. Evo reset je za dva tjedna pa koga zanima neka si provjeri :D
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Jul 29 2020 02:19pm
Quote (dace_tnl @ 29 Jul 2020 15:36)
ej sad tek vidio, srce mi stalo hdz pobijedio, slavili smo danima, evo tek se sad naspavao. Ma zakljucali mi topik i poslali me u pm da kaj sirim tu neke modove, moraju drzat ravnotezu botova. Ne znam to sam i ja prvo pomislio ko bi igrao ako nema multi diablo i cheatova, ali igra je stvarno fenomenalna, screen je brutalno velik za razliku od obicnog d2, i nekako je lakse solo igrat, u svakom slucaju jako je zabavno igrat kad se svi trgaju za obicne iteme,igra se skroz do kraja reseta, pojacani su i dropovi high runa pa i to dobro dodje :D Dodan je po 1 skill ili drugacije poslozeno, recimo asasinka martial arts sa blades of ice je trenutno najjaci lik za clear. Evo reset je za dva tjedna pa koga zanima neka si provjeri :D


Slažen se. Bija san gleda po Twitchu i stvarno je vrhunska varijanta. Navodno dolazi sličan konkurent uskoro, taj bi isto moga bit zanimljiv ;)
Member
Posts: 5,655
Joined: Apr 7 2006
Gold: 2,280.45
Jul 29 2020 02:50pm
REPORTET OBOJICA! samo slasher se igra i d2...ovo drugo reportet odmah
Member
Posts: 9,218
Joined: May 30 2019
Gold: 69.69
Warn: 40%
Aug 2 2020 03:53pm
Quote (dace_tnl @ Jul 29 2020 02:36pm)
ej sad tek vidio, srce mi stalo hdz pobijedio, slavili smo danima, evo tek se sad naspavao. Ma zakljucali mi topik i poslali me u pm da kaj sirim tu neke modove, moraju drzat ravnotezu botova. Ne znam to sam i ja prvo pomislio ko bi igrao ako nema multi diablo i cheatova, ali igra je stvarno fenomenalna, screen je brutalno velik za razliku od obicnog d2, i nekako je lakse solo igrat, u svakom slucaju jako je zabavno igrat kad se svi trgaju za obicne iteme,igra se skroz do kraja reseta, pojacani su i dropovi high runa pa i to dobro dodje :D Dodan je po 1 skill ili drugacije poslozeno, recimo asasinka martial arts sa blades of ice je trenutno najjaci lik za clear. Evo reset je za dva tjedna pa koga zanima neka si provjeri :D


Quote (Razakel @ Jul 29 2020 09:19pm)
Slažen se. Bija san gleda po Twitchu i stvarno je vrhunska varijanta. Navodno dolazi sličan konkurent uskoro, taj bi isto moga bit zanimljiv ;)


nista to, samo legit gameplay !





Member
Posts: 5,655
Joined: Apr 7 2006
Gold: 2,280.45
Aug 2 2020 05:35pm
Quote (SylvesterStallone @ Aug 2 2020 11:53pm)


SAMO LEGIT! reportet ofc. jos 10 od 100 warningsa...eee ljudi moji koji si ti razbojnik
Member
Posts: 12,703
Joined: Nov 1 2008
Gold: 3,699.00
Warn: 10%
Aug 14 2020 02:26am
danas reset oko 11 navecer :) malo odigrat dva tri tjedna, igram s par hrvata ako netko hoce pridruzit se nasem kultu B)
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll