d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fiúkat Nem Szoktam Nézni Btw Legalább Transzi Legy > Fiúkat Nem Szoktam Nézni Btw Legalább Tr
12316Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,531
Joined: Jan 19 2020
Gold: 4.00
May 4 2020 09:44am
fiúkat nem szoktam nézni btw
legalább transzi legyél, szép női testtel és arccal

amúgy transziból a kolumbiai a jó, a CSAJBÓL a román
nem össze-vissza

az ázsiai transzikat meg kerüljétek, mert iszonyatosan agresszívak




még pénteken amúgy egy új orosz consumer fishing teknikát tapasztaltam
a csaj indított egy VIP show-t (ez azért jobb mert 10 perces showt csinál és jegyet lehet venni, pl 3 kredit egy jegy és ha összejön a csatlakozókból ~30 akkor indul a show - ez azért jobb mint a privát chat mert ott percenként von le tőled 3 kreditet... a csaj ígyis-úgyis ugyannyi pénzt kap 10 perc után)
ahogy beléptem már sírt és ott veszekedett oroszul a főnökével
megkérdeztük kak dela erre mondja, hogy a főnök elveszi minden pénzét (ami amúgy igaz mert kezdő modellek, ha stúdióban használják a felszereléseket akkor kb. 30%-ot kapnak meg abból amit adnak nekik)
mondtuk neki ne aggódjon, összeszedjük a kövér, neckbeard barátainkat;maradjon ahol van és indulunk szandál-zokniban kiszabadítani őt a gonosz karmai közül
meg írtam, hogy kambodzsában emberek egy napig túrják a szemetet fémekért, hogy legyen $1-2 bevételük amiből tudnak venni egy minimális ételt maguknak meg a gyerekeiknek
a végére már jobb kedvre derült, jót beszélgettünk is, mutogattunk neki zenéket h miket tegyen be, adtunk neki közben egy-két koktélt (5 kredit értéke van - amiből egy másfél dollár az övé - mondtuk neki ez egy kambodzsai szegény napi fizetése)


na de elindulok haza mert bezárják az épületet



Quote (Senee @ May 4 2020 04:18pm)
fiúkat nem szoktam nézni btw
legalább transzi legyél, szép női testtel és arccal

amúgy transziból a kolumbiai a jó, a CSAJBÓL a román
nem össze-vissza

az ázsiai transzikat meg kerüljétek, mert iszonyatosan agresszívak




még pénteken amúgy egy új orosz consumer fishing teknikát tapasztaltam
a csaj indított egy VIP show-t (ez azért jobb mert 10 perces showt csinál és jegyet lehet venni, pl 3 kredit egy jegy és ha összejön a csatlakozókból ~30 akkor indul a show - ez azért jobb mint a privát chat mert ott percenként von le tőled 3 kreditet... a csaj ígyis-úgyis ugyannyi pénzt kap 10 perc után)
ahogy beléptem már sírt és ott veszekedett oroszul a főnökével
megkérdeztük kak dela erre mondja, hogy a főnök elveszi minden pénzét (ami amúgy igaz mert kezdő modellek, ha stúdióban használják a felszereléseket akkor kb. 30%-ot kapnak meg abból amit adnak nekik)
mondtuk neki ne aggódjon, összeszedjük a kövér, neckbeard barátainkat;maradjon ahol van és indulunk szandál-zokniban kiszabadítani őt a gonosz karmai közül
meg írtam, hogy kambodzsában emberek egy napig túrják a szemetet fémekért, hogy legyen $1-2 bevételük amiből tudnak venni egy minimális ételt maguknak meg a gyerekeiknek
a végére már jobb kedvre derült, jót beszélgettünk is, mutogattunk neki zenéket h miket tegyen be, adtunk neki közben egy-két koktélt (5 kredit értéke van - amiből egy másfél dollár az övé - mondtuk neki ez egy kambodzsai szegény napi fizetése)

na de elindulok haza mert bezárják az épületet



This post was edited by XxX_matthewkukaca_XxX on May 4 2020 10:01am
Member
Posts: 1,531
Joined: Jan 19 2020
Gold: 4.00
May 4 2020 09:46am
megkérdeztük kak dela erre mondja, hogy a főnök elveszi minden pénzét

mondtuk neki ne aggódjon, összeszedjük a kövér, neckbeard barátainkat;maradjon ahol van és indulunk szandál-zokniban kiszabadítani őt a gonosz karmai közül
maradjon ahol van és indulunk szandál-zokniban kiszabadítani őt a gonosz karmai közül
indulunk szandál-zokniban
gonosz karmai


a végére már jobb kedvre derült, jót beszélgettünk is, mutogattunk neki zenéket h miket tegyen be, adtunk neki közben egy-két koktélt

egy-két koktélt
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
May 4 2020 09:47am
en inkabb transzikat es a romanokat is kerulom
kulon kulon is
Member
Posts: 1,531
Joined: Jan 19 2020
Gold: 4.00
May 4 2020 09:49am
megkérdeztük kak dela
megkérdeztük kak dela
megkérdeztük kak dela
megkérdeztük kak dela
megkérdeztük kak delamegkérdeztük kak dela
megkérdeztük kak dela
megkérdeztük kak delamegkérdeztük kak delamegkérdeztük kak delamegkérdeztük kak dela
Member
Posts: 34,313
Joined: May 17 2006
Gold: 3,911.00
May 4 2020 09:51am
Metyú kukaca bekattanikolt
Member
Posts: 1,531
Joined: Jan 19 2020
Gold: 4.00
May 4 2020 09:55am
Quote (Fej @ May 4 2020 05:51pm)
Metyú kukaca bekattanikolt


neckbeard barátaink;maradjon ahol van
Member
Posts: 586
Joined: Aug 26 2019
Gold: 1,015.00
May 4 2020 10:09am
Rezső=Rampage
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
May 4 2020 10:10am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

máté ínycsiklandó zamatos pénisze őrjöng
Member
Posts: 1,531
Joined: Jan 19 2020
Gold: 4.00
May 4 2020 10:13am
Quote (Cpt_Ghost @ May 4 2020 06:10pm)
máté ínycsiklandó zamatos pénisze őrjöng


kak dela
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
May 4 2020 10:22am
kurvajó hatalmas shemale kolbászt zabálok éppen
Go Back To Magyar Topic List
12316Next
Add Reply New Topic New Poll