d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciekawostki > Temat Oficjalny
Prev1151617
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,460
Joined: May 4 2019
Gold: 80.00
Warn: 20%
Jun 14 2021 12:22am
w pajacyku są jakieś ciekawostki, ale nie mogę za często tam walić postów, bo przecież 'illegal' :rolleyes:
ciekawe są te niektóre tam, wylosowane liczby, tutaj mogę łączyć wątki w całość.
a więc, jeśli pajac wyrzygał liczbę 4664 dla mnie, to tutaj jest kontynuacja:

Quote
NGC 4664 (również NGC 4624, NGC 4665, PGC 42970 lub UGC 7924) – galaktyka spiralna z poprzeczką (SB0-a), znajdująca się w gwiazdozbiorze Panny.
Odkrył ją William Herschel 23 lutego 1784 roku. Galaktyka ta została skatalogowana przez Johna Dreyera w New General Catalogue aż trzy razy(..)


jak to sobie w ogóle można wyobrazić? moja mama miała kiedyś taki specyficzny 'pierścień' - co oplatał cały palec, jak sprężynka w długopisie, tylko nie był tak /blisko-siebie-rozprowadzony/ - w sensie - na palcu były odstępy dłuższe, jeśli można to tak teraz stwierdzić, niż na wkładzie...
jeśli rozszerzysz tę sprężynkę z długopisu (no kto się tak nie bawił?) - to już jest bardziej ten pierścień...
no i nie był na całym palcu, tylko, ja wiem? zajmował chyba max 2,6 cm
więc ta galaktyka może tak wyglądać właśnie :~)
i w środku niej musi być jakiś "panel" - palec/wkład - jako źródło napędu dla tej przestrzeni.

czy to jest ta poprzeczka? nie chcę mi się tego na wiki patrzeć, tam i tak nie sprecyzują mojej myśli.
ciekawe, w jakich galaktykach jest taka proporcjonalna Polska :~)
tacy, wiecie, jebani wariaci, co jadą za granice do Niemca, kradną mu auta, potem wyjdą na parking i idą napierdalać 5 Rusków :~)
ten przedostatni wers to był taki żarcik :ph34r:
oby
Member
Posts: 13,620
Joined: Feb 10 2007
Gold: 1,872.00
Jun 16 2021 04:28pm
kurwa tak pije sam ze soba bo balasy w robocie nie chcieli ze mna pic, sasiad spi, a reszta ziomkow ma nocke. nie ma zawodnikow, mialem zalozyc kolejny topic ale jakis tluk typu moderator mnie zwarnuje bo jakas pizda mnie podpierdoli, ale mimo wszystko ta kolekcja bedzieleciec dalej. bylem na orlenie kupilem kolejna pake szlugow, dupa sie smieje z mojego telefonu, ale nie wie ze rozpierdalam 5 takich smartfonow jak ona ma przez 3-4 lata w jeden rok.... nie uswiadamialem jej, nielubie tlumaczyc na sile wiec wzialem jebane viceroye ktore teraz sie zwa rothmansy do huja i zegnajac ozieble opuscilem ten jebany przybytek (a na orlen mam 3 minuty - czyli w sam raz zeby sie przejsc z spem). jebac plebsy i stare baby, no i ofc ciapate , brudasy, czarnuchy, pedaly, lgbt i cala resztepodludzi. ogolnie sluyszalem ze wszyscy Polacxy to podludzie, ale to powiedzial irofnsting a to ponoc komunista a pare osob go tu nie lubi i falszuje jego cytaty. ja sie ogolnie nie wpierdalam bo mam wyjebane robier swoje a reszta scieka po mnie jak gowno po kaczce. co moge kurwa jeszcze powiedziec, jak wpadne na odrobki i mnie dojedzie dyretorka bede mial przejebane ale pojde na te odrobki odjebe swoje i jebac caly system, potem rbotoa o i znowu wroce po dniowce 15-17 h. pierdole panstwo cce mnie zniszczyc ale sie do huja nie uda, jestem jak hulk im bardziej wkurwiony tym bardziej niezniczalny. elo bo ide z moja 2-gą morda na spacer i szluga zeby sie nie zeszczal do 6 rano...

This post was edited by Insi_Cannabis on Jun 16 2021 04:30pm
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Aug 30 2021 09:34am
Member
Posts: 64,224
Joined: May 22 2017
Gold: 122,000.00
Aug 30 2021 11:20am
pozer banned
Member
Posts: 29,360
Joined: Oct 31 2014
Gold: 64,400.00
Sep 8 2021 06:53pm
Quote (Green27 @ 30 Aug 2021 19:20)
pozer banned



Oczywista ciekawostka ^_^ i to teraz gdy cr7 przeszedł do junited
Go Back To Polska Topic List
Prev1151617
Add Reply New Topic New Poll