d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Morálos Kérdés > Máté ínycsiklandó, Zamatos Cukkinijáról
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,041
Joined: Feb 21 2020
Gold: 0.00
Jun 30 2020 09:47am

Quote (SteelMeetsSteel @ Jun 30 2020 09:05am)
azert bekell vallani, sokat fejlodott az ok autistozas ota


ezt sajnos el kell ismerni
viszont akkor sem a jsp legfontosabb topikjat kene spammolnia :(

lehet, hogy csak a warn segitett neki atmenetileg, kaphatna meg par tizest

Quote (Senee @ Jun 30 2020 02:16pm)
ahhoz mindenképp kellene látni egy képet róla, hogy el lehessen dönteni


én nem tudom mi vagyok de nem is mozgat, hogy bekategorizáljak bármit is
ebből mindig csak a probléma van, hogy törzsekbe csoportosulunk és akkor mi vagyunk a kékek, ti meg a pirosak

mondjuk ja, attól még hogy én le se szarom attól még az egyik törzs be fog kategorizálni és el akar majd égetni xD
és akkor már csatlakoznom kell a buzitörzsbe, hogy több esélyem legyen az életben maradásra
LOL no
leszarom ezeket
én nem vonulok fel, nem érdekel senki hülyesége; elvagyok a sajátjaimmal odahaza... a gruppen dolgokat amúgy se szeretem mert mindig akad egy aki megpróbálja eljátszani az alfát meg lenyomni másokat
az emberekből nem lehet kiölni ezt a kompetitív szarságot amit én csak ritkán szeretek... ezért is utálom pl a lol, dota, hots meg ilyen pure competitive játékokat amiben lehetőséged sincs elvonulni azt farmolgatni magadnak anélkül hogy valami fasz ne jönne eltaposni, kivégezni, megsemmisíteni

xD


mivan?
kompetitiv jatekoknak pont az a lenyege, hogy ugyesebb vagy es nyersz
mi ebben a negativum? vagy hogy lehet egyaltalan azt latni benne
sportban nem ezt kell nezni: van, hogy literally veresre verik egymast kuzdosportban, aztan megis olelkeznek a vegen es megkoszonik egymasnak, hogy ez milyen jo volt xd
Member
Posts: 22,308
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,542.77
Jun 30 2020 10:01am
Quote (smokingcanrevealhiddenlasertraps @ Jun 30 2020 05:47pm)
ezt sajnos el kell ismerni
viszont akkor sem a jsp legfontosabb topikjat kene spammolnia :(

lehet, hogy csak a warn segitett neki atmenetileg, kaphatna meg par tizest


Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 30 2020 10:39am
Quote (smokingcanrevealhiddenlasertraps @ Jun 30 2020 05:47pm)
mivan?
kompetitiv jatekoknak pont az a lenyege, hogy ugyesebb vagy es nyersz
mi ebben a negativum? vagy hogy lehet egyaltalan azt latni benne
sportban nem ezt kell nezni: van, hogy literally veresre verik egymast kuzdosportban, aztan megis olelkeznek a vegen es megkoszonik egymasnak, hogy ez milyen jo volt xd


nyersz.. az által, hogy a másik veszít
nyilván a vereségre az a helyes válasz, hogy akkor többet gyakorlok/edzek és akkor jobb leszek és akkor majd nyerek
de van amikor úgy is veszítesz, hogy egy csomó időt/energiát belefektettél és jó vagy/jónak érzed magad
és akkor mész és megpróbálsz kvázi eltaposni valakit, hogy jól érezd magad, hogy győztél... de nem megy, és téged taposnak el

folyamatosan ebben lenni szerintem iszonyat stresszes
én legalább is csak ritkán érzem, hogy erre szükségem van
Member
Posts: 1,041
Joined: Feb 21 2020
Gold: 0.00
Jun 30 2020 11:04am
Quote (Senee @ Jun 30 2020 06:39pm)
nyersz.. az által, hogy a másik veszít
nyilván a vereségre az a helyes válasz, hogy akkor többet gyakorlok/edzek és akkor jobb leszek és akkor majd nyerek
de van amikor úgy is veszítesz, hogy egy csomó időt/energiát belefektettél és jó vagy/jónak érzed magad
és akkor mész és megpróbálsz kvázi eltaposni valakit, hogy jól érezd magad, hogy győztél... de nem megy, és téged taposnak el

folyamatosan ebben lenni szerintem iszonyat stresszes
én legalább is csak ritkán érzem, hogy erre szükségem van


nekem ez nem okoz stresszt, legfeljebb csak ilyen par perc mulca elmulot xd szar veszteni ofc, de van hogy egy egy megacreepes gamere evek mulva is emlekszek :)))

stresszt max az okoz, mikor ilyen baleee tier emberek ~200 ora gametime utan jottek magyarazni a faszsagaikat, hogy hogyan kene jatszani -.- miota medalokat bevezettek konkretan nem is tudnank egyutt jatszani, olyan nagy a kulonbseg a ratingben, de regen nem ez volt
uhh, vagy 6 eve volt de meg most is felbasz, ha ra gondolok
legit azt hinnem, hogy ez az ember egy fasz es direkt vesziteni akar, hacsak nem tudnam rola, hogy nem.... ez tenyleg ennyire ostoba
most erted, smattal is jatszottam egyutt, oke, hogy nem volt sztarjatekos, meg nem is gamelt sokat, de legalabb probalta csinalni, amit mondanak neki meg egyutt jatszani a csapattal

amugy sztem te csak direkt keresed az ellentetet ezekbe, hogy AZ ELLENFELET ELTAPOSNI, nincs ebben semmi negativ, nincs gond a versengessel
most akkor focit se nezel, mert mindig van egy csapat, ami veszit, vagy wtf?
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 30 2020 11:13am
Quote (smokingcanrevealhiddenlasertraps @ Jun 30 2020 07:04pm)
nekem ez nem okoz stresszt, legfeljebb csak ilyen par perc mulca elmulot xd szar veszteni ofc, de van hogy egy egy megacreepes gamere evek mulva is emlekszek :)))

stresszt max az okoz, mikor ilyen baleee tier emberek ~200 ora gametime utan jottek magyarazni a faszsagaikat, hogy hogyan kene jatszani -.- miota medalokat bevezettek konkretan nem is tudnank egyutt jatszani, olyan nagy a kulonbseg a ratingben, de regen nem ez volt
uhh, vagy 6 eve volt de meg most is felbasz, ha ra gondolok
legit azt hinnem, hogy ez az ember egy fasz es direkt vesziteni akar, hacsak nem tudnam rola, hogy nem.... ez tenyleg ennyire ostoba
most erted, smattal is jatszottam egyutt, oke, hogy nem volt sztarjatekos, meg nem is gamelt sokat, de legalabb probalta csinalni, amit mondanak neki meg egyutt jatszani a csapattal

amugy sztem te csak direkt keresed az ellentetet ezekbe, hogy AZ ELLENFELET ELTAPOSNI, nincs ebben semmi negativ, nincs gond a versengessel
most akkor focit se nezel, mert mindig van egy csapat, ami veszit, vagy wtf?


nézni szoktam, azzal nincs bajom; csak nem akarok részese lenni
ugyanígy a világban is szórakoztatnak a napi hírek ahogy a sok leader egymást próbálja becsicskítani
részben, más részben meg teljesen elkeserít (mármint a világrombolás a kompetitivitás miatt - nem a foci)
Member
Posts: 54
Joined: Jul 21 2020
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 27 2020 07:43am
mikor szopat már meg
Member
Posts: 1,041
Joined: Feb 21 2020
Gold: 0.00
Jul 28 2020 08:15am
mikor?
Member
Posts: 22,308
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,542.77
Jul 28 2020 08:16am
rm.gif
Member
Posts: 534
Joined: Apr 3 2020
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 28 2020 08:22am
thx selejt
Member
Posts: 1,041
Joined: Feb 21 2020
Gold: 0.00
Jul 28 2020 08:30am
Quote (25centis @ Jul 28 2020 04:22pm)
thx selejt


mikor?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll