d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Amazon Kindle Ilyenek
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,914
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 14 2019 02:07pm
Quote (vtibor @ 13 Aug 2019 10:28)
Kozben ragugliztam nincs :( kosz tibi

Mas sok-sok ebookos elofizetos oldal esetleg?


mi lenne a cél?

arra az unlimitedre nem fizetnék elő, mert random content van rajta
mennie kéne MOról is amúgy (de magyar kontent nincs sztem, mert kicsi piac vagyunk)

eleinte én is kalózkodtam a könyveket, de rájöttem hogy amennyit el tudok olvasni egy hónap alatt az nem egy nagy összeg, főleg regényeknél
szakmai könyvek persze más tészta, ott csak az etalon dolgokat vettem meg eddig, a többi google/pdf

ha nem akarod angolul olvasni, akkor meg ahogy láttam a magyar bótok weblapjain van e-book gomb

This post was edited by Anarkin on Aug 14 2019 02:20pm
Member
Posts: 21,465
Joined: Feb 8 2007
Gold: 163.75
Aug 15 2019 02:35pm
Quote (Anarkin @ 14 Aug 2019 22:07)
mi lenne a cél?

arra az unlimitedre nem fizetnék elő, mert random content van rajta
mennie kéne MOról is amúgy (de magyar kontent nincs sztem, mert kicsi piac vagyunk)

eleinte én is kalózkodtam a könyveket, de rájöttem hogy amennyit el tudok olvasni egy hónap alatt az nem egy nagy összeg, főleg regényeknél
szakmai könyvek persze más tészta, ott csak az etalon dolgokat vettem meg eddig, a többi google/pdf

ha nem akarod angolul olvasni, akkor meg ahogy láttam a magyar bótok weblapjain van e-book gomb



Igazából pont az angol nyelvű irodalom lett volna a lényeg 1-2 régi gyerekkori kedvenc miatt. Aztan talán később komolyabban klasszikusokat egy gombnyomással beszerezni, nem szarakodni torrent meg ruszki oldalakon keresve megfelelő formátumot, amit a calibre használhatóra konvertál.
Ez nekem simán megért volna egy előfizetést de így marad az ingyen beszerzés és guglizas.

Go Back To Magyar Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll