d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ep Választás
Prev1131415
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 54,976
Joined: Aug 3 2007
Gold: 35,990.00
May 29 2019 02:41am
Quote (Thomas Cross @ 29 May 2019 06:59)
Épp erre válaszoltam a posztban amit idézel. Meg abban is ami úgy kezdődik hogy: "Konzekvensek és nem azon az alapon hoznak döntést hogy politikailag mi éri meg nekik."
Itt: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=81105510&f=129&p=545928973


A ti kongresszusotok, vagy az ő kongresszusuk? Az övékről nem tudok hogy lett volna ilyen, de eléggé sérelmezték hogy nem lettek meghívva, úgyhogy feltételezem az előbbit.
Az még az előző tárgyalás volt amikor felálltak, erre már meg se lettek hívva, de javíts ki hogyha tévedek. Bár ha az mszpdk egyedül akarja magának annak a bizonyos tortának a 50-60%át akkor az valóban nem jó feltétel. Amit ha átszámolunk és csak az ellenzék által hozható választókörzeteket nézzük, akkor bőven megvan 70-80% is.

Én sem fülig érő szájjal beszélek Puzsér mellett elhiheted, de egy kiabáló, alpári, irritáló ember és egy fidesszel meg a maffiával mutyizó köztörvényes bűnöző között, elég könnyű a jobbat választani. Erre még rájön hogy Puzsér alpárisága mellett azért elég intelligens, és jól tud érvelni, nem úgy mint a kapitány:HURRDURR (ha elégszer leírjuk, előbb utóbb HODOR lesz belőle... XD )
És hogy karigeri fél évente más kényelmes széket akar magának megszerezni, aztán legtöbbször csúnyán pofára esik.
És valóban, politikailag az a jó döntés hogy ki kell várni az előválasztást és a győztes mögé beállni. De nem ez a helyes döntés. Ez egy Igazi dörzsölt, vérbeli politikusokhoz méltó döntés! Minden XX. századi párt így csinálná. És épp ezért nem tetszik ez nekem. Mert ha még két tisztességes, hasonló népszerű ember között kéne dönteni, de nem erről van szó. Az egyik tisztességesnek látszik, a másik viszont bizonyíthatóan nem az! XD


Az ovek. Azt az igeretet kaptuk, hogy vmikor a nyaron feloldjak a tiltast es akkor targyaloasztalhoz ulhetnek.
Egy par korzet nincs meg leosztva, es amugy a meghivas tovabbra is nyitva a Jobbik fele, az LMP meg barmikor visszajohetne, de 3%rol nem konnyu targyalni. Tudom mert mi is onnan probaltunk.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 29 2019 04:19am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 28 May 2019 21:53)
>nem ismerni a legjobb topicot a subon


Rajta vagyok, hogy ujra lehessen oda postolni! Azt irtam a modnak, hogy egy fontos gastro topic!

This post was edited by Baleee on May 29 2019 04:21am
Member
Posts: 8,211
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
May 29 2019 06:33am
Quote (josheide @ May 29 2019 10:41am)
Az ovek. Azt az igeretet kaptuk, hogy vmikor a nyaron feloldjak a tiltast es akkor targyaloasztalhoz ulhetnek.
Egy par korzet nincs meg leosztva, es amugy a meghivas tovabbra is nyitva a Jobbik fele, az LMP meg barmikor visszajohetne, de 3%rol nem konnyu targyalni. Tudom mert mi is onnan probaltunk.


én tényleg azt remélem, hogy budapesten szarráverik a fideszt, de azt érzem, hogy ezek a tárgyalások ilyen 'szerintem nekem van nagyobb faszom' hangulatban fognak telni...

mindenesetre ez a puzsér-karigeri kombó elég ütős, nem is tudom, hogy melyik a visszatetszőbb

karigeri tipikusan az a figura, aki gimis korában elment sörözni, de csak a pofája miatt belekötöttek, szólnia se kellett

This post was edited by Jancsipapa on May 29 2019 06:34am
Member
Posts: 22,308
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,542.77
May 29 2019 06:39am
Quote (Jancsipapa @ May 29 2019 01:33pm)

karigeri tipikusan az a figura, aki gimis korában elment sörözni, de csak a pofája miatt belekötöttek, szólnia se kellett


Elment a Vittulába és leóvodásozta a pultos.
Member
Posts: 31,698
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 29 2019 07:07am
Quote (-joey- @ 29 May 2019 12:39)
Elment a Vittulába és leóvodásozta a pultos.



Tegnap este történt velem ez a sztori,nem tudom titeket érdekel-e. Éppen pultoltam egyedül szerdán, mondhatom unalmas volt mint a szar pangás volt. Már vagy 20 perce csak az On the roadot olvastam, kiélvezve a beat eklektika minden finom árnyalatát. Erre betéved 3 pleb és leülnek sörözni. Az egyik egy átlag plebejus leértékelt narancssárga Zarás nadrágban és kockás ingben (úristen ember, gondoltam mi vagy te egy kibaszott Marty McFly, idejöttél a rohadt 90-es évekből???) A másik már elég zsidónak tűnt de hamar kiderült hogy csak egy sima páváskodó műegyetemista az entry level zenei ízlésével. Aztán ott kullogott utánuk valami. Dustin-Kibaszott-Hoffman az Esőemberben, esküszöm, vártam hogy számolgatja a fogpiszkálókat, de csak ült ott és az asztalt bámulta meg néha a Zaragatyás plebet nézte mint ha szerelmes lenne. Ahogy telt múlt az idő és vihogtak meg söröztek már éreztem hogy gond lesz, komolyan rá volt írva a kockás-inges fazonra hogy balhés típus. Már rég zárnom kellett volna, hogy a beteg gyerekek kórházában önkénteskedhessek, de nem akartam kibaszni ezt a három szerencsétlent, gondoltam ezeknek még rosszabb mint a rákosoknak. Telt múlt az idő már 2,5 órával túllépték a zárást muszáj volt lépnem.

Odajön Mr. Zarafaggot Kockásing és kér még egy kör sört, már tisztára elvolt ázva a forma.
-Ide töltsél belefele a poharamba még egy söröcskét kisapám - kezdi. Ekkor még türelmes voltam, esküszöm!
-Oké haver de ez már az utolsó kör, szóval ha végeztetek zárás van.
-Jólvan na , NE CIGÁNYOZZÁL ÉRTED, mi az hogy utolsó kör, mennyi egy kör, MI? Egyaltalán mi az a kör te bölcsész buzi? - üvöltött Zarafarmer magából kikelve, és közbe odagyűlt a másik két jómadár is.
-Nem szeretnélek korlátozni a söfogyasztásban, az elég degradáló lenne, nem akarlak óvodásként kezelni haver- próbálkoztam még mindig józanul.
-KI AZ ÓVODÁS TE SZARFASZÚ CSICSKA MI KI JÁR ITT A MŰEGYETEMRE, A MAGYAR ALAPSZAKOS DIPLOMÁDDAL BELEUGATSZITT TE SZAR CSICSKA.
Közben odajött a nagyorrú srác is, meg is nyugodtam hogy elintézi a dolgot.
!!!! ציטער אויס בראָ - mondja.
- MI A KURVA ANYÁTOK MI ÖSSZESKÜDTÖK ITTEN RÉZBŰRŐ GECIK MIATTATOK NEM LEHETNEK SZÉP DOLGAINK
Fel se eszméltem Kockásing már véres orral feküdt a földön, az Esőember meg ott zokog az ájult teste fölött. Egyébiránt akkor szólalt meg először,
MESH !! MESH NE HAGYJ ITT, KELJ FEL MESH - vonyított mint egy szukakutya Augusztus 20-án.
Már tárcsáztam volna a rendőrséget de szerencsére Wisendhal doktor kivonszolta őket - איך ווינטשן איך געהאט פריינט- vette még oda szomorúan.
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
May 29 2019 08:23am
Quote (Baleee @ 29 May 2019 12:19)
Rajta vagyok, hogy ujra lehessen oda postolni! Azt irtam a modnak, hogy egy fontos gastro topic!


es nem is allitottal valotlant
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
May 29 2019 08:49am
Quote (Jancsipapa @ 29 May 2019 14:33)
én tényleg azt remélem, hogy budapesten szarráverik a fideszt, de azt érzem, hogy ezek a tárgyalások ilyen 'szerintem nekem van nagyobb faszom' hangulatban fognak telni...

mindenesetre ez a puzsér-karigeri kombó elég ütős, nem is tudom, hogy melyik a visszatetszőbb

karigeri tipikusan az a figura, aki gimis korában elment sörözni, de csak a pofája miatt belekötöttek, szólnia se kellett


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
jezusom ez de accurate
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415
Add Reply New Topic New Poll