d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czesc
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31
Joined: Apr 20 2019
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 20 2019 04:59pm
Wlasnie dawno nie gralem w Diablo I instaluje wlasnie czy ktos chetny mi pomoc z skryptami do Diablo? Pozatym mam na imie Karol I Milo mi was poznac mysle ze sie polubimy I zaproszenie was na alkohol do mnie do domu aktualnie mam rente ILubie siasc na kiblu I puscic wode z dupy utrzymuje sie z wytworow zupek chinskich domowej roboty srednio idzie na tym zarobic mam tez 3 dzieci I 2 Psy + Kota ktory nigdy nie wiadomo gdzie jest.. heh kiedys to byly czasy Jak z farmy wracalem o 3 nado ranem I gralo sie do osmej lub siodmej w Diablo ogolnie to fajna sprawa byla
Lubie siasc na kiblu I puscic wode z dupy Tak wiec czasem nie zacieram w sposob prymitwny a wassza sciezka to bezsensu bo biegac nie umiecie I zawsze sie pocicie..siurka obmywam czasem pod wersalka bo potwory poza koldra chodza I widza jedwabnej szlaki a potem pies chodzi I chrumka takze znalismy si z pofstawowki I on dobrze sie uczyl nie bedac Ani astronauta Ani smirciarzem a on mial to w sobie Taki dar a potem to statkiem wyladowal no I wzieli mu te odnozki z kurczaka wogole to ciulowo ze nie ma ani tego I ramtrgo ale siurek eystaeiony yo moze byc pochodna dna a skont wiem to nienpoeiem a wogole na co to Jak tresski nir byl nigdy hodoecs kurczaka I po co krzysiek to robil z jeho anubisem to kij wie... Zrozumvie co ja zrozumialem to pojmiecie sens
Go Back To Polska Topic List
Closed New Topic New Poll