d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Warszawski Deszcz
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,354
Joined: Sep 17 2007
Gold: 1,085.00
Jan 11 2019 04:20pm
Fifi wam pomoże nieprzespac parę nocek chociaż sam aktualnie leży rozj3bany xd
Member
Posts: 66,452
Joined: Jan 17 2009
Gold: 1.30
Jan 11 2019 04:37pm
Bo galeriach zapierdalać. :wacko:
Member
Posts: 42,262
Joined: Aug 19 2011
Gold: 10.07
Jan 11 2019 04:43pm
Delektowac sie zyciem w stolycy
Member
Posts: 25,354
Joined: Sep 17 2007
Gold: 1,085.00
Jan 11 2019 04:51pm
Quote (Pozdrawiam @ Jan 12 2019 12:43am)
Delektowac sie zyciem w stolycy


No w sumie chyba będzie za zimno co by się delektować
Quote (crunk_mp @ Jan 12 2019 12:37am)
Bo galeriach zapierdalać. :wacko:


Pewnie wpadnę na jaki szoping też
Member
Posts: 27,887
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,342.78
Jan 11 2019 05:30pm
Quote (Grigo @ Jan 11 2019 09:30pm)
warszawka to guwno


"warszawka" pisza tylko wiesniaki z kompleksem normalnego miasta xD
Member
Posts: 46,431
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jan 11 2019 05:32pm
Quote (Fatality-SoF @ Jan 11 2019 06:30pm)
"warszawka" pisza tylko wiesniaki z kompleksem normalnego miasta xD


Bylem w warszawie raz na kilka dni i moje wspomnienia to korki, nieuprzejmi ludzie, tlum, halas, jeszcze raz korki, wysokie ceny wszystkiego, ponownie korki i tlum
Member
Posts: 27,887
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,342.78
Jan 11 2019 05:40pm
Quote (Grigo @ Jan 11 2019 11:32pm)
Bylem w warszawie raz na kilka dni i moje wspomnienia to korki, nieuprzejmi ludzie, tlum, halas, jeszcze raz korki, wysokie ceny wszystkiego, ponownie korki i tlum


Wspomniane korki powoduja przyjezdne sloiki co tak wlasnie hejtuja xD Chociaz to wspaniale miasto daje im szanse na jakikolwiek rozwoj, ktorego nie maja na swoim wypizdowie. Przyjedz w wigilie czy inne swieto to zobaczysz ilu zostaje Warszawiakow. Tlum bo duze miasto w sumie to normalne. Ceny wysokie ale wiecej sie zarabia. Tlum moze byc spoko np. w tym tlumie jest duzo loszek, ktore chca dac innym "odrobine" przyjemnosci. Masz dodatkowo anonimowosc. Kazdy ma w dupie co robisz a nie obgaduja cie za plecami i zyja zyciem innych jak na wioskach. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Nie rozumiem po co obrazac Warszawe tak samo jak po co obrazac inne miasta. Chyba, ze to krakow albo lodz xDDDD

This post was edited by Fatality-SoF on Jan 11 2019 05:40pm
Member
Posts: 46,431
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jan 11 2019 05:42pm
Quote (Fatality-SoF @ Jan 11 2019 06:40pm)
Wspomniane korki powoduja przyjezdne sloiki co tak wlasnie hejtuja xD Chociaz to wspaniale miasto daje im szanse na jakikolwiek rozwoj, ktore nie maja na swoim wypizdowie. Przyjedz w wigilie czy inne swieto to zobaczysz ilu zostaje Warszawiakow. Tlum bo duze miasto w sumie to normalne. Ceny wysokie ale wiecej sie zarabia. Tlum moze byc spoko np. w tym tlumie jest duzo loszek, ktore chca dac innym "odrobine" przyjemnosci. Masz dodatkowo anonimowosc. Kazdy ma w dupie co robisz a nie obgaduja cie za plecami i zyja zyciem innych jak na wioskach. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Nie rozumiem po co obrazac Warszawe tak samo jak po co obrazac inne miasta. Chyba, ze to krakow albo lodz xDDDD


Nie hejtuje i calkiem mozliwe, ze przy blizszym poznaniu zmienilbym zdanie. Bylem raz i mi sie nie podobalo. W sumie w krk bylem pare razy i tez mi sie nie podobalo :D
A co do tego, ze kazdy zyje swoim zyciem, a nie innych, to cos, co mi sie zawsze bardzo podoba za granica. Jezeli tak samo jest w stolicy, to byloby to duzym atutem :D
Member
Posts: 27,887
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,342.78
Jan 11 2019 05:50pm
Quote (Grigo @ Jan 11 2019 11:42pm)
Nie hejtuje i calkiem mozliwe, ze przy blizszym poznaniu zmienilbym zdanie. Bylem raz i mi sie nie podobalo. W sumie w krk bylem pare razy i tez mi sie nie podobalo :D
A co do tego, ze kazdy zyje swoim zyciem, a nie innych, to cos, co mi sie zawsze bardzo podoba za granica. Jezeli tak samo jest w stolicy, to byloby to duzym atutem :D


Nie wiem jak inni ale ja mieszkalem w 2 dzielnicach w Warszawie i normalne jest, że nie znasz ludzi co mieszkaja na twoim pietrze po prostu kazdy robi swoje i nie ma tak, ze musisz sie lubic czy witac ze wszystkimi to jest bardzo fajne. Miasto ma tez swoje minusy jak wojenki polityczne, które niszcza fajne rzeczy tylko dlatego, że powstały za "złej władzy" czyli po prostu przeciwnej. Przyjezdni, którzy tylko czerpia z pracowania w tym miescie ale rozliczaja podatki na swoich wioskach a pozniej marudza, ze infrastruktura nie taka czy komunikacja miejska za droga. Duzo menelstwa a jeszcze obecna wladza chce dac im darmowe przejazdy komunikacja miejska :o gdzie jest duzo przytulkow tylko tam nie mozna pic... Ale mimo wszystko jest o wiele wiecej plusow :) Jakbym mial mieszkac w innym miescie to chyba tylko trojmiasto / mazury tylko tam musialbym miec prace zdalna za dobre $
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Jan 11 2019 06:06pm
Quote (Fatality-SoF @ Jan 12 2019 01:40am)
Wspomniane korki powoduja przyjezdne sloiki co tak wlasnie hejtuja xD Chociaz to wspaniale miasto daje im szanse na jakikolwiek rozwoj, ktorego nie maja na swoim wypizdowie. Przyjedz w wigilie czy inne swieto to zobaczysz ilu zostaje Warszawiakow. Tlum bo duze miasto w sumie to normalne. Ceny wysokie ale wiecej sie zarabia. Tlum moze byc spoko np. w tym tlumie jest duzo loszek, ktore chca dac innym "odrobine" przyjemnosci. Masz dodatkowo anonimowosc. Kazdy ma w dupie co robisz a nie obgaduja cie za plecami i zyja zyciem innych jak na wioskach. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Nie rozumiem po co obrazac Warszawe tak samo jak po co obrazac inne miasta. Chyba, ze to krakow albo lodz xDDDD


Takie pierdolenie "lepszego sortu" rodowitych warszawiaków xd

Warszawa składa się w większości z tych "słoików". To właśnie te słoiki pozwalają takim być dumnym z bycia warszawiakiem ;D

Mimo, iż mieszkam i pracuję w Wawie, to zgadzam się z Grigo. Mniejsze miasta mają jednak osobowość, zaś ludzie nie stwarzają pozorów, że są zaprogramowanymi cyborgami.
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll