d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dis Wyżywam Cię Na Pojedynek
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 68
Joined: Feb 15 2007
Gold: 71.25
Oct 20 2018 03:59am
Leje na niego a jak co oficjalnie teraz mówię jest nas 574 osoby ja oficjalnie mowie serdecznie powiększę kamere dis wkurwiasz mnie wyżywam cie na pojedynek mma fem mma yyy następny jak nie ten to kolejny 3 femeeyym mma ja cie wyzywam na pojedyee pojedynek bagietson michael wyżywać sie na fmmma cb dis ...... nie nie interesuje mnie to wyżywam go ja sie od dzisiaj biore za treningi rzucam kurwa jebane fajki i biore sie za trening yyy 6 rano wstajemy , biegamy , trenujemy yyyy ja ..... na podalem na tym yy ja zaczynam treningi yy zaczynam treningi yyww boksie , treningi w mma yy w po prostu oleje se trochę robote po prostu zaczne treningi. DIS yyyy Norbert Gierczak wyżywam dis wyzywam cie na pojedynek ffmma na pojedynek w ooooktagonie oktagonie wyżywam cie na pojedynek czekam na odpowiedź jestes wstanie stanąć na czele z bagietsonem przeciwko bagietsona i czy jestes w stanie przyjąć wyzwanie rozstrzygniemy yy na tym wyzwaniu chuj najwyżej dostane po mordzie jesteś wiekszy chuj najwyżej ale lecimy lecimy nie śpimy ja ciebie sie nie boje zobaczymy wyzywam cie na pojedynek fmmma w oktagonie wiec lecimy lecimy nie śpimy spotykamy sie tam, czekam na twoją odpowiedz panie kolego i zobaczymy czy jesteś masz odwage wystąpić we mnie ze mną w oo oktagonie
Member
Posts: 72,305
Joined: Sep 24 2007
Gold: 3,333.33
Oct 20 2018 04:02am
Nawet nie czytam
Member
Posts: 73,525
Joined: Nov 3 2007
Gold: 1,823.00
Oct 20 2018 04:19am
kurwa filip już ma konkurencje ? :ph34r:
Member
Posts: 27,828
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,342.78
Oct 20 2018 04:21am
wyżywam was. lecimy lecimy nie spimy
Member
Posts: 73,525
Joined: Nov 3 2007
Gold: 1,823.00
Oct 20 2018 04:22am
to ja też wyżywam was :fume:
Member
Posts: 35,805
Joined: Aug 4 2014
Gold: 11.93
Oct 20 2018 04:36am
Chodzę z Tobą NIENARZARTY

TO SIĘ NAZRYJ
Member
Posts: 38,415
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Oct 20 2018 05:13am
pewnie jestes prawiczkiem co sie jara sprzetem apple
Member
Posts: 68
Joined: Feb 15 2007
Gold: 71.25
Oct 20 2018 02:13pm
Quote (Elfisher @ Oct 20 2018 11:13am)
pewnie jestes prawiczkiem co sie jara sprzetem apple


to że mam tyle fg nie znaczy że nie mam życia, jestem szczęśliwy. Mam żonę, chodzę na siłownie, mam dobrą pracę, dużo fg lubię grać w d2, oglądam rożne seriale.
Member
Posts: 1,636
Joined: Feb 5 2018
Gold: 230.60
Oct 20 2018 02:19pm
Jakim Ty jesteś kurwa zakompleksionym małoletnim dupkiem, tak bardzo, że aż do przesady. Zwłaszcza, na punkcie swojego wieku, a zaraz po tym wyglądu. Bez przerwy mówisz o tym, że jesteś młody, ale masz to gdzieś i nie wstydzisz się tego. Gówno prawda, zasłaniasz się co tylko Ci wpadnie w ręce. Podczas gdy inni robią to by się wygłupić, ty w tym czasie podbudowujesz swoje alter ego. Zacznij wreszcie dorastać bo śmieszny jesteś. Dodatkowo jesteś pozerem, po raz kolejny zasłaniając siebie i próbując być kimś innym. Jeszcze raz powtórzę, jesteś nikim, nieudacznikiem który na forum o grach komputerowych dowartościowuje (i co przykre) udaje mu się to -- głównie w oczach osób Twojego pokroju. Z góry napomnę, że uzasadnienie "to tylko internet" jest żadne. Nawet gdy się puści wodze fantazji, nie przestaje się być sobą. Ty po prostu taki jesteś, ofiara w życiu poza monitorem i gdy siadasz już przed nim, automatycznie rośnie Twoje samopoczucie.
Oczywiście nie należy wytykać palcami, że tak samo zachowują się inni (bojan, bobsą itp) ponieważ oni mają sieczkę zamiast mózgu i to jest inny temat do dyskusji.
Wiek nic nie znaczy ? Udowodnij mi to w takim razie

This post was edited by Exnom on Oct 20 2018 02:19pm
Member
Posts: 68
Joined: Feb 15 2007
Gold: 71.25
Oct 20 2018 02:20pm
Quote (Exnom @ Oct 20 2018 08:19pm)
Jakim Ty jesteś kurwa zakompleksionym małoletnim dupkiem, tak bardzo, że aż do przesady. Zwłaszcza, na punkcie swojego wieku, a zaraz po tym wyglądu. Bez przerwy mówisz o tym, że jesteś młody, ale masz to gdzieś i nie wstydzisz się tego. Gówno prawda, zasłaniasz się co tylko Ci wpadnie w ręce. Podczas gdy inni robią to by się wygłupić, ty w tym czasie podbudowujesz swoje alter ego. Zacznij wreszcie dorastać bo śmieszny jesteś. Dodatkowo jesteś pozerem, po raz kolejny zasłaniając siebie i próbując być kimś innym. Jeszcze raz powtórzę, jesteś nikim, nieudacznikiem który na forum o grach komputerowych dowartościowuje (i co przykre) udaje mu się to -- głównie w oczach osób Twojego pokroju. Z góry napomnę, że uzasadnienie "to tylko internet" jest żadne. Nawet gdy się puści wodze fantazji, nie przestaje się być sobą. Ty po prostu taki jesteś, ofiara w życiu poza monitorem i gdy siadasz już przed nim, automatycznie rośnie Twoje samopoczucie.
Oczywiście nie należy wytykać palcami, że tak samo zachowują się inni (bojan, bobsą itp) ponieważ oni mają sieczkę zamiast mózgu i to jest inny temat do dyskusji.
Wiek nic nie znaczy ? Udowodnij mi to w takim razie


ktury to tak muwil
Go Back To Polska Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll