d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hunsub Hold Misszió > Kriptó Guide
Prev123440Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,526
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jan 4 2018 12:18pm
amugy nagyjabol vegigolvastam, kb olyan mint a tozsde, csak itt nagyobbat lehet nyerni.
garancia itt sincs, csak ez meg uj, ezert nagyobb a veszely, mint tozsden.
eselyesebb, hogy a bitcoin holnap 0t er, mint hogy mondjuk a mol/otp csodoljon be.
azert glhf hozza, majd ha a nagy bitcoin capak osszefutnak svajcban a yachton, 1 kurvat hivjatok mar nekem is + meg par gramm kokot is kerek

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jan 4 2018 12:19pm
Member
Posts: 35,520
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 4 2018 12:19pm
stickybe
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jan 4 2018 12:27pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jan 4 2018 07:18pm)
amugy nagyjabol vegigolvastam, kb olyan mint a tozsde, csak itt nagyobbat lehet nyerni.
garancia itt sincs, csak ez meg uj, ezert nagyobb a veszely, mint tozsden.
eselyesebb, hogy a bitcoin holnap 0t er, mint hogy mondjuk a mol/otp csodoljon be.
azert glhf hozza, majd ha a nagy bitcoin capak osszefutnak svajcban a yachton, 1 kurvat hivjatok mar nekem is + meg par gramm kokot is kerek


szerintem kisebb az esélye hogy a bitcoin holnap 0-t érjen mint hogy a mol becsődöljön. ahhoz az kéne hogy holnap már ne legyen olyan ember aki akár 1$-t is hajlandó fizetni érte, ez pedig lehetetlen. azis szinte lehetetlen hogy a mol becsődöljön de azért még mindig lehetségesebb

a garancia pedig az hogy vannak megfigyelhető minták amik ismétlik magukat, és ezt ki lehet használni. ahhoz hogy ez holnap vagy 2 hónap múlva ne így legyen, hanem hirtelen derékbatörjön az egész technológia fejlődése és egyről a kettőre összeomoljon az egész, ahhoz igazából elképzelni sem tudom hogy mi kéne, de szerintem senki sem tudna olyan szcenáriót felvázolni most ami ezt előidézné és van rá reális esély

azt se felejtsük el hogy mindenki lufi kidurranástól tart, de már igazából csomószor kidurrant a lufi, rengetegszer volt hogy 2 nap alatt 30%al csökkent az egész piac értéke. itt minden sokkal gyorsabban lezajlódik, egy tőzsdei "cup and handle" minta kirajzolódásához pl általában 7-64hét kell, itt meg megtörténik 12 óra alatt.


a kokó pedig sajnos nem jár ilyen freeloadereknek akik semmi rizikót nem hajlamosak vállalni, csak a jóból akarnak részesülni sry :SSS

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jan 4 2018 12:29pm
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Jan 4 2018 12:29pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 4 Jan 2018 20:27)
szerintem kisebb az esélye hogy a bitcoin holnap 0-t érjen mint hogy a mol becsődöljön. ahhoz az kéne hogy holnap már ne legyen olyan ember aki akár 1$-t is hajlandó fizetni érte, ez pedig lehetetlen. azis lehetetlen hogy a mol becsődöljön de azért még mindig lehetségesebb

a garancia pedig az hogy vannak megfigyelhető minták amik ismétlik magukat, és ezt ki lehet használni. ahhoz hogy ez holnap vagy 2 hónap múlva ne így legyen, hanem hirtelen derékbatörjön az egész technológia fejlődése és egyről a kettőre összeomoljon az egész, ahhoz igazából elképzelni sem tudom hogy mi kéne, de szerintem senki sem tudna olyan szcenáriót felvázolni most ami ezt előidézné és van rá reális esély

azt se felejtsük el hogy mindenki lufi kidurranástól tart, de már igazából csomószor kidurrant a lufi, rengetegszer volt hogy 2 nap alatt 30%al csökkent az egész piac értéke. itt minden sokkal gyorsabban lezajlódik, egy tőzsdei "cup and handle" minta kirajzolódásához pl általában 7-64hét kell, itt meg megtörténik 12 óra alatt.


pl betilthatjak orszagok es akkor szetesik a piac XD
dehat ki lenne az a hulye
Member
Posts: 26,526
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jan 4 2018 12:32pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 4 Jan 2018 20:27)
szerintem kisebb az esélye hogy a bitcoin holnap 0-t érjen mint hogy a mol becsődöljön. ahhoz az kéne hogy holnap már ne legyen olyan ember aki akár 1$-t is hajlandó fizetni érte, ez pedig lehetetlen. azis lehetetlen hogy a mol becsődöljön de azért még mindig lehetségesebb

a garancia pedig az hogy vannak megfigyelhető minták amik ismétlik magukat, és ezt ki lehet használni. ahhoz hogy ez holnap vagy 2 hónap múlva ne így legyen, hanem hirtelen derékbatörjön az egész technológia fejlődése és egyről a kettőre összeomoljon az egész, ahhoz igazából elképzelni sem tudom hogy mi kéne, de szerintem senki sem tudna olyan szcenáriót felvázolni most ami ezt előidézné és van rá reális esély

azt se felejtsük el hogy mindenki lufi kidurranástól tart, de már igazából csomószor kidurrant a lufi, rengetegszer volt hogy 2 nap alatt 30%al csökkent az egész piac értéke. itt minden sokkal gyorsabban lezajlódik, egy tőzsdei "cup and handle" minta kirajzolódásához pl általában 7-64hét kell, itt meg megtörténik 12 óra alatt.


azert az egyertelmu, hogy 1 bitcoin sose fog vegtelen penzt erni.
lesz 1 pont, amikor mar nem lesz ember, aki tobbet fizet erte. ha valaki pont a legmagasabb aron vette meg, az ra fog baszni.
ha valaki hirtelen kitalal 1 uj hasonlo systemet, akkor lehet hogy az osszes mostani crypto elertektelenedik, mert aki eddig ezt zuzta, majd mind atmegy azzal kereskedni.
Member
Posts: 26,526
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jan 4 2018 12:33pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 4 Jan 2018 20:27)
a kokó pedig sajnos nem jár ilyen freeloadereknek akik semmi rizikót nem hajlamosak vállalni, csak a jóból akarnak részesülni sry :SSS


ugyanmar mirol beszelsz, hat vegig biztatlak, hogy ez 1 milyen tuti uzlet :DDDD
masreszrol adtam tanacsot adozas ugyben is!
free $kokain plis

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jan 4 2018 12:33pm
Member
Posts: 22,305
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,542.77
Jan 4 2018 12:34pm
Csak egy (valszeg noob) kérdés: coinbase.com-ot szándékosan nem említetted?
Member
Posts: 22,725
Joined: Apr 30 2011
Gold: 34,668.92
Jan 4 2018 12:37pm
tenyleg beletolnék 5k-t for fun csak megnézni a rencert de miután elolvastam ezt a wt-t annyi jött le hogy sehova nem tudok regisztrálni <1 hónap alatt ahol nem huznak le
Member
Posts: 42,981
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 4 2018 12:38pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jan 4 2018 07:27pm)
szerintem kisebb az esélye hogy a bitcoin holnap 0-t érjen mint hogy a mol becsődöljön. ahhoz az kéne hogy holnap már ne legyen olyan ember aki akár 1$-t is hajlandó fizetni érte, ez pedig lehetetlen. azis szinte lehetetlen hogy a mol becsődöljön de azért még mindig lehetségesebb

a garancia pedig az hogy vannak megfigyelhető minták amik ismétlik magukat, és ezt ki lehet használni. ahhoz hogy ez holnap vagy 2 hónap múlva ne így legyen, hanem hirtelen derékbatörjön az egész technológia fejlődése és egyről a kettőre összeomoljon az egész, ahhoz igazából elképzelni sem tudom hogy mi kéne, de szerintem senki sem tudna olyan szcenáriót felvázolni most ami ezt előidézné és van rá reális esély

azt se felejtsük el hogy mindenki lufi kidurranástól tart, de már igazából csomószor kidurrant a lufi, rengetegszer volt hogy 2 nap alatt 30%al csökkent az egész piac értéke. itt minden sokkal gyorsabban lezajlódik, egy tőzsdei "cup and handle" minta kirajzolódásához pl általában 7-64hét kell, itt meg megtörténik 12 óra alatt.


a kokó pedig sajnos nem jár ilyen freeloadereknek akik semmi rizikót nem hajlamosak vállalni, csak a jóból akarnak részesülni sry :SSS


mert korlatolt a belief systemed
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jan 4 2018 12:40pm
Quote (-joey- @ Jan 4 2018 07:34pm)
Csak egy (valszeg noob) kérdés: coinbase.com-ot szándékosan nem említetted?


a bankkártyás guideban bennevan azért nem írtam, de egyébként én nemis szeretem mert volt ilyen insider trading botrány ott a bitcoin cash miatt, szóval én személy szerint nem használnám

de persze arra hogy vegyél ott 1 kis bitcoint vagy eth-et és továbbutald arra tökéletesen megfelel

Quote (cowding @ Jan 4 2018 07:37pm)
tenyleg beletolnék 5k-t for fun csak megnézni a rencert de miután elolvastam ezt a wt-t annyi jött le hogy sehova nem tudok regisztrálni <1 hónap alatt ahol nem huznak le


hát annyi hogy 0,5%-os fee helyett 4-5% lesz, de pl azon a bitpanda-n elvileg olcsó és működik is

Quote (Cpt_Ghost @ Jan 4 2018 07:29pm)
pl betilthatjak orszagok es akkor szetesik a piac XD
dehat ki lenne az a hulye


hát az még nem most lesz meg nem egyik pillanatról a másikra

Quote (Taszilo.^ @ Jan 4 2018 07:38pm)
mert korlatolt a belief systemed


sad.gif, ha megtámadnak az ufók és kihal az emberiség akkor pl lehet

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jan 4 2018 12:42pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev123440Next
Add Reply New Topic New Poll