d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1441244134414441544164725Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,408
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jan 20 2022 01:39am
Quote (josheide @ 19 Jan 2022 20:58)
Nem, ez egy jamaikai feka srác volt, második generációs brit. Néha tépegetett ő is, de nem komoly.

Egy Bose füles volt a csomagban.



elköltöztem :)



akkor azért tartóztatták le ilyen gördülékenyen
Member
Posts: 54,976
Joined: Aug 3 2007
Gold: 35,990.00
Jan 20 2022 03:18am
Quote (Karan2_Returned @ 20 Jan 2022 00:53)
eleg bator vagy, en fekete emberrel tuti nem költöznek össze


Én libsi vagyok, próbálok mindenféle előítéleken túllépni. Sokféle emberrel laktam az elmúlt években és úgy voltam vele, hogy ha az alap dolgok (tisztaság, egymás tisztelete) passzolnak akkor why not.

Az elején tök jól ki is jöttünk, kifejezetten értelmesnek tűnt, volt normális munkája, tervei, egész értelmes barátai, próbált tenni a házért és a többi lakóért is.

Aztán egyszer csak úgy döntött hogy kell a fasznak a 9-5 munka, inkább egy klubban dolgozik hétvégente úgy hogy nincs bejelentve. Gyanúsan sok pénzt keresett ezzel (2 nap alatt volt hogy hazahozott ~300k forintot)

Onnantól egyre furábban viselkedett, egy furább alakok jelentek meg a házban. Vett közben 2 motort és 2 random autót, mert túl sok készpénze volt és nem tudott mit kezdeni vele.

Aztán a klub mellett hétközben kb csak csajokat fűzött meg forgatott egy rövidfilmet amivel szeretett volna befutni és gazdag lenni. Ő volt benne a főszereplő, az operatőr, ő írta a scriptet, a forgatókönyvet, ő szerezte és adta elő a zenét....

Hónapokig dolgozott annak a bemutatóján, felvett maga mellé egy asszisztenst, eszetlen pénzeket ölt ebbe.

Amúgy a film elég szar volt. :D
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jan 20 2022 03:38am
Quote (josheide @ 20 Jan 2022 10:18)
Én libsi vagyok, próbálok mindenféle előítéleken túllépni. Sokféle emberrel laktam az elmúlt években és úgy voltam vele, hogy ha az alap dolgok (tisztaság, egymás tisztelete) passzolnak akkor why not.

Az elején tök jól ki is jöttünk, kifejezetten értelmesnek tűnt, volt normális munkája, tervei, egész értelmes barátai, próbált tenni a házért és a többi lakóért is.

Aztán egyszer csak úgy döntött hogy kell a fasznak a 9-5 munka, inkább egy klubban dolgozik hétvégente úgy hogy nincs bejelentve. Gyanúsan sok pénzt keresett ezzel (2 nap alatt volt hogy hazahozott ~300k forintot)

Onnantól egyre furábban viselkedett, egy furább alakok jelentek meg a házban. Vett közben 2 motort és 2 random autót, mert túl sok készpénze volt és nem tudott mit kezdeni vele.

Aztán a klub mellett hétközben kb csak csajokat fűzött meg forgatott egy rövidfilmet amivel szeretett volna befutni és gazdag lenni. Ő volt benne a főszereplő, az operatőr, ő írta a scriptet, a forgatókönyvet, ő szerezte és adta elő a zenét....

Hónapokig dolgozott annak a bemutatóján, felvett maga mellé egy asszisztenst, eszetlen pénzeket ölt ebbe.

Amúgy a film elég szar volt. :D


akkor most tanultal a dologbol
88/14 szebb jovot
Member
Posts: 20,790
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 20 2022 04:34am
Quote (Anarkin @ Jan 20 2022 08:29am)
wat
én alapból nem költöznék össze senkivel, de ha már igen akkor a bőrszín mit számít


böre szinevel semmi bajom, viszont Jamaicaban 71 az atlag iq
tegyük föl ö atlag fölötti es 90es az iq-ja, meg mindig nem akarnek vele együtt lakni
kevesbe kepes igy a hosszutavu tervezesre, igy nagy esellyel lesznek bajok a takaritassal es a rezsi rendszeres befizetesevel

nem tudom hogy van jamaikaban, de az akörül levö orszagokban nagy resze a kulturanak a testiseg es a sok tipi-tapi a ferfiak között

ezen felül szamomra elviselhetetlen a szaguk

Quote (josheide @ Jan 20 2022 10:18am)
Én libsi vagyok, próbálok mindenféle előítéleken túllépni. Sokféle emberrel laktam az elmúlt években és úgy voltam vele, hogy ha az alap dolgok (tisztaság, egymás tisztelete) passzolnak akkor why not.

Az elején tök jól ki is jöttünk, kifejezetten értelmesnek tűnt, volt normális munkája, tervei, egész értelmes barátai, próbált tenni a házért és a többi lakóért is.

Aztán egyszer csak úgy döntött hogy kell a fasznak a 9-5 munka, inkább egy klubban dolgozik hétvégente úgy hogy nincs bejelentve. Gyanúsan sok pénzt keresett ezzel (2 nap alatt volt hogy hazahozott ~300k forintot)

Onnantól egyre furábban viselkedett, egy furább alakok jelentek meg a házban. Vett közben 2 motort és 2 random autót, mert túl sok készpénze volt és nem tudott mit kezdeni vele.

Aztán a klub mellett hétközben kb csak csajokat fűzött meg forgatott egy rövidfilmet amivel szeretett volna befutni és gazdag lenni. Ő volt benne a főszereplő, az operatőr, ő írta a scriptet, a forgatókönyvet, ő szerezte és adta elő a zenét....

Hónapokig dolgozott annak a bemutatóján, felvett maga mellé egy asszisztenst, eszetlen pénzeket ölt ebbe.

Amúgy a film elég szar volt. :D


hat annyi biztos hogy nem unatkoztal :D
Member
Posts: 31,213
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 20 2022 09:24am
Quote (Karan2_Returned @ Jan 20 2022 11:34am)
böre szinevel semmi bajom, viszont Jamaicaban 71 az atlag iq
tegyük föl ö atlag fölötti es 90es az iq-ja, meg mindig nem akarnek vele együtt lakni
kevesbe kepes igy a hosszutavu tervezesre, igy nagy esellyel lesznek bajok a takaritassal es a rezsi rendszeres befizetesevel

nem tudom hogy van jamaikaban, de az akörül levö orszagokban nagy resze a kulturanak a testiseg es a sok tipi-tapi a ferfiak között

ezen felül szamomra elviselhetetlen a szaguk



hat annyi biztos hogy nem unatkoztal :D



wtf rákerestem és tényleg 71 náluk az átlag, az azért durva, tekintve hogy az iq egy normális eloszlást követ, szóval a lakosság 50%-nak még annál is kevesebb van
lehet oda kellene költöznöm, a 120 iq-mmal istencsászár lennék ott

most elvesztem kicsit ennek a világában, tök érdekes
egy ország átlagos iq-ja negatívan korrelál az átlagos hőmérséklettel. Ezt eddig is sejtettem, de az adatokat nézve ez megkérdőjelezhetetlen. Biztos mert ahol meleg volt ott nem kellett tudatosan félrerakni a kaját télre

This post was edited by anyd on Jan 20 2022 09:31am
Member
Posts: 49,596
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Jan 20 2022 01:11pm


are you hyped cuz i am hyped

inb4 gonna be shit
Member
Posts: 42,994
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 20 2022 03:18pm
Quote (anyd @ 20 Jan 2022 16:24)
wtf rákerestem és tényleg 71 náluk az átlag, az azért durva, tekintve hogy az iq egy normális eloszlást követ, szóval a lakosság 50%-nak még annál is kevesebb van
lehet oda kellene költöznöm, a 120 iq-mmal istencsászár lennék ott

most elvesztem kicsit ennek a világában, tök érdekes
egy ország átlagos iq-ja negatívan korrelál az átlagos hőmérséklettel. Ezt eddig is sejtettem, de az adatokat nézve ez megkérdőjelezhetetlen. Biztos mert ahol meleg volt ott nem kellett tudatosan félrerakni a kaját télre


tehát a globális felmelegedés miatt van a globális elbutulás.
meg a szupermarketek miatt.

(viccelek mielőtt valaki komolyan veszi)
Member
Posts: 31,213
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 20 2022 03:47pm
Quote (Vismajor @ Jan 20 2022 08:11pm)
https://www.youtube.com/watch?v=cRCDPixc_3o

are you hyped cuz i am hyped

inb4 gonna be shit



tuti gecijó lesz, nem bízzák a véletlenre

Quote (CyberPunk666 @ Jan 20 2022 10:18pm)
tehát a globális felmelegedés miatt van a globális elbutulás.
meg a szupermarketek miatt.

(viccelek mielőtt valaki komolyan veszi)


ki tudja, megnéznék egy felmérést
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Jan 20 2022 04:02pm
Quote (anyd @ 20 Jan 2022 22:47)
tuti gecijó lesz, nem bízzák a véletlenre



ki tudja, megnéznék egy felmérést


egeszen biztosan nem :D

abban amit korabban mondtal, hogy az eghajlati kulonbsegek befolyasoltak az intelligencia fejlodeset viszont van valami
Member
Posts: 54,976
Joined: Aug 3 2007
Gold: 35,990.00
Jan 21 2022 03:31am
Quote (anyd @ 20 Jan 2022 15:24)
wtf rákerestem és tényleg 71 náluk az átlag, az azért durva, tekintve hogy az iq egy normális eloszlást követ, szóval a lakosság 50%-nak még annál is kevesebb van
lehet oda kellene költöznöm, a 120 iq-mmal istencsászár lennék ott

most elvesztem kicsit ennek a világában, tök érdekes
egy ország átlagos iq-ja negatívan korrelál az átlagos hőmérséklettel. Ezt eddig is sejtettem, de az adatokat nézve ez megkérdőjelezhetetlen. Biztos mert ahol meleg volt ott nem kellett tudatosan félrerakni a kaját télre


Sokaig ez volt az uralkodo elmelet arra, hogy miert alakultak ki jobban szervezett tarsadalmak a hidegebb regiokban
Go Back To Magyar Topic List
Prev1441244134414441544164725Next
Add Reply New Topic New Poll