d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1344734483449345034514724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Jan 16 2019 02:49pm
Quote (NerfHydraDPS @ 16 Jan 2019 22:45)
kedvenc élethazugságom ever


ez tbh
Member
Posts: 42,981
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 16 2019 02:56pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jan 16 2019 09:22pm)
:DDD

amugy a penztaros minimalberert gurcol, en se lennek jokedvu mondjuk. megis miert varjak el tole, hogy itt angolul beszeljen?


a lidliben a penztarosok jol keresnek
Member
Posts: 26,526
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jan 16 2019 02:56pm
Quote (NerfHydraDPS @ 16 Jan 2019 22:45)
kedvenc élethazugságom ever


eleg nagy baj lenne amugy, ha valaki nem csinalna ezt
valakinek a szar melokat is meg kell csinalni, nem lehet mki urbanyaszatbol elo befekteto
Member
Posts: 5,891
Joined: Feb 3 2012
Gold: 18.51
Jan 16 2019 03:03pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 16 Jan 2019 21:56)
eleg nagy baj lenne amugy, ha valaki nem csinalna ezt
valakinek a szar melokat is meg kell csinalni, nem lehet mki urbanyaszatbol elo befekteto


és ez hogy jön ide?

nem ez a lényeg, csak az ilyen meme tier >nem ő választotta ezt az életet< megoldásokat erre a kérdésre nem tartom pontosnak, ugyanis direkt nyilván nem "választotta", hogy na akkor én szerencsétlen proli kasszás geci akarok lenni, de balfasz life choiceok mentén indirekt módon mégis ide jutott, ami ugyanúgy saját felelősség és így saját "választás"
Member
Posts: 5,891
Joined: Feb 3 2012
Gold: 18.51
Jan 16 2019 03:04pm
Quote (Taszilo.^ @ 16 Jan 2019 21:56)
a lidliben a penztarosok jol keresnek


szerintem nem a pénzhez van köze desu, inkább ahhoz, hogy olyan munkát végzel amit egy betanított majom is meg tud csinálni és day0-tól kezdve semmi fejlődési lehetőséged nincsen benne


also 5-10 év múlva emberre se lesz szükség ilyen munkához, már magamon is észrevettem hogy csak azért az önkiszolgáló kasszához állok be néha, hogy ne kelljen foglalkozzak ilyen és ehhez hasonló emberi hulladékokkal

This post was edited by NerfHydraDPS on Jan 16 2019 03:06pm
Member
Posts: 2,899
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jan 16 2019 03:31pm
Quote (bceeN @ 16 Jan 2019 22:05)
PTDK, értsd úgy, hogy imádom az országot, gyönyörű. Ennél még szebb nyelvünk van, történelmünk. Az egy főre jutó tudósok/Nobel díjasok száma? Valami lehet benne, nem hiszem, hogy a véletlen. Viszont ha átlagokról beszélünk, akkor olyan szinten, suttyó és tahó nép vagyunk, hogy ezért tagadom.

A legutóbbi, egy-két hete voltam vásárolni, MOM Spar baszomnagy. Egy arab párt előre engedtem, mivel csak egy-egy kitűzőt vettek volna, hogy itt is jártak. Én nagybevesároltam, nekem nem telett semmibe ez a gesztus. Természetesen mivel nem volt ráírva semmi, hogy mennyibe kerül, megkérdezték a pénztárost, angolul. Ezek után a flegma baszom pénztáros a saját retkes szar élete miatt megpróbált visszavágni, odakaffogott nekik valamit magyarul. Megkérdeztem az eladót, hogy szerinte értik a magyar nyelvet? Segítettem nekik, elmagyarazátam, megint kb. 5 másodpercembe tellett, ezzel természetesen segítettem a sor haladási sebességét, de mindegy.

A lényeg ez után jött, mögöttem egy igazi bmw-s suttyó paraszt, aki a negyven iq-s szőke B52-est próbálta aznap ágyba vinni, odaordít (!), hogy takarodjon a gecibe haza ARÁBIÁBA (!), mi a faszt keres itt, meg amúgy is miért tartja fel a sort, neki indul a mozija (!) 3 perc múlva. Utána még elkezdett n betüzni is, amit már végképp nem értettem, megkérdeztem a sráctól, hogy szerinte ezek a n betűs arábiai túristák mennyi pénzt hagynak itt és ez hogyan viszonyul az ő általa befizetett adó mértékével. Természetesen az arab srác, mondta, hogy ilyen tahó geci helyet még életében nem látott és bármennyire is szép a város, az életben nem fognak ide visszalátogatni. Ekkor mondtam, hogy én is szégyellem, hogy magyarnak születtem. Természetesen nyelvet beszélni, luxus. Ezek után el is gondokolkoztam, hogy a fajgyűlölet is szerintem a tudatlanságból (nem tudok valamit = félek) ered legfőképp.

Szóval nem a magyarsággal van bajom, hanem a 98%-kal, aki annyira egyszerű mint egy pattintott kő. Valószínűleg máshos is megvan ugyanez, de amikor külföldön járok nyugatabbra, egy fokkal mégis azt érzem, hogy legalább az ekkora suttyó állattok el vannak kerítve. Itt ez teljesen átlagosnak mondható, szerintem. Megj. vidéki falvakban sokkal kulturáltabbak az emberek, lehet csak itt koncentrálódott az aljanép és nekem élesedtek ki a szenzoraim.

Elnézést, ha ezzel megbántottalak, tudom, hogy te hogy állsz ehhez a témához, mármint a magyarsághoz, remélem így jobban érted, mi bassza a csőröm.


vannak ilyenek is, de en ilyesmit eleg ritkan szoktam latni. az egy dolog hogy emiatt szegyelli magat az ember de azert letagadni hogy honnan jottel? es mit szoktal mondani helyette?

nemhiszem hogy ilyen szempontbol sokkal szarabb helyzetben lennenk mas orszagokhoz kepest egyebkent (mar hasonlo eletszinvonal es oktatas mellett), nem divat figyelmesnek lenni
Member
Posts: 26,526
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jan 16 2019 03:46pm
Quote (SteelMeetsSteel @ 16 Jan 2019 23:31)
vannak ilyenek is, de en ilyesmit eleg ritkan szoktam latni. az egy dolog hogy emiatt szegyelli magat az ember de azert letagadni hogy honnan jottel? es mit szoktal mondani helyette?

nemhiszem hogy ilyen szempontbol sokkal szarabb helyzetben lennenk mas orszagokhoz kepest egyebkent (mar hasonlo eletszinvonal es oktatas mellett), nem divat figyelmesnek lenni


mo helyett? kerdes nelkul is S V A J C
Member
Posts: 42,981
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 16 2019 03:49pm
Quote (NerfHydraDPS @ Jan 16 2019 10:04pm)
szerintem nem a pénzhez van köze desu, inkább ahhoz, hogy olyan munkát végzel amit egy betanított majom is meg tud csinálni és day0-tól kezdve semmi fejlődési lehetőséged nincsen benne


also 5-10 év múlva emberre se lesz szükség ilyen munkához, már magamon is észrevettem hogy csak azért az önkiszolgáló kasszához állok be néha, hogy ne kelljen foglalkozzak ilyen és ehhez hasonló emberi hulladékokkal


mar hogyne lenne koze a penzhez lol
a fizetes, mint motivacio egy bizonyos szintig akarmilyen munkara ra tud venni
ha a masik opciod a munkanelkuli/utcan eles, meg boldog is leszel attol a munkatol, amit egy betanitott majom is tudna csinalni

csak kerdezd meg szenat mennyiert szopna
Member
Posts: 26,526
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jan 16 2019 03:53pm
arra jutottam, hogy az osszes embert ki kene vegezni mint a csecsemoket, akinek nem mernok, vagy nincs legalabb 3 masik diplomaja
Member
Posts: 5,891
Joined: Feb 3 2012
Gold: 18.51
Jan 16 2019 03:59pm
Quote (Taszilo.^ @ 16 Jan 2019 22:49)
mar hogyne lenne koze a penzhez lol
a fizetes, mint motivacio egy bizonyos szintig akarmilyen munkara ra tud venni
ha a masik opciod a munkanelkuli/utcan eles, meg boldog is leszel attol a munkatol, amit egy betanitott majom is tudna csinalni

csak kerdezd meg szenat mennyiert szopna



Ez elméletben igyis van, de elég ha bemesz akkor mondjuk egy lidlbe és látod a valóságot
Go Back To Magyar Topic List
Prev1344734483449345034514724Next
Add Reply New Topic New Poll