d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1522523524525526532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,698
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Mar 9 2020 01:32am
Quote (Karan2_Returned @ 8 Mar 2020 23:06)
Haverom baratnöje fözött nekem reggelit meg dumaltunk par orat

tfwmfw többet beszeltem vele mint akarmilyen mas csajjal iden (munkat leszamitva)


Akkor a haverod egy cuck?
Vagy most ki a cuck?
Member
Posts: 22,305
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,542.77
Mar 9 2020 02:06am
Quote (Karan2_Returned @ Mar 8 2020 04:06pm)
Haverom baratnöje fözött nekem reggelit meg dumaltunk par orat

tfwmfw többet beszeltem vele mint akarmilyen mas csajjal iden (munkat leszamitva)


Egyértelmű, hogy téged akar, csak nem akarja megbántani a barátját.
Member
Posts: 20,788
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 9 2020 03:48am
Quote (Smat @ Mar 9 2020 08:32am)
Akkor a haverod egy cuck?
Vagy most ki a cuck?


arra akartam utalni hogy mekkora incel vagyok, mivel ev eleje ota egyetlen csajjal sem beszeltem

mondjuk haverom mondta hogy ebren volt csak nem akart kimaszni az agybol es hallgatozott, ugyhogy elegge cuck

Quote (-joey- @ Mar 9 2020 09:06am)
Egyértelmű, hogy téged akar, csak nem akarja megbántani a barátját.


regebben azzal nyaggatott folyton, hogy szerezzek egy baratnöt, hogy legyen kivel beszelgetnie amikor haverral megyünk inni

most mar azt hiszi hogy buzi vagyok mert nincsen csajom, annak ellenere hogy jol nezek ki ._.
Member
Posts: 31,698
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Mar 9 2020 07:51am
Quote (Karan2_Returned @ 9 Mar 2020 17:48)
arra akartam utalni hogy mekkora incel vagyok, mivel ev eleje ota egyetlen csajjal sem beszeltem

mondjuk haverom mondta hogy ebren volt csak nem akart kimaszni az agybol es hallgatozott, ugyhogy elegge cuck



regebben azzal nyaggatott folyton, hogy szerezzek egy baratnöt, hogy legyen kivel beszelgetnie amikor haverral megyünk inni

most mar azt hiszi hogy buzi vagyok mert nincsen csajom, annak ellenere hogy jol nezek ki ._.


Full cuck akkor, huzd faszra. Mind a kettot lel

De amugy leirhatnad a full storyt, hogy kerultel te oda reggel?
Vagy ott is aludtal elozo este es felultel a haromkerekure?

STORY
NOW
Member
Posts: 20,788
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 9 2020 08:52am
Quote (Smat @ Mar 9 2020 02:51pm)
Full cuck akkor, huzd faszra. Mind a kettot lel

De amugy leirhatnad a full storyt, hogy kerultel te oda reggel?
Vagy ott is aludtal elozo este es felultel a haromkerekure?

STORY
NOW


nincs semmi story, haverral ittam kettesben hajnali negyig, utana a kanapen aludtam
mar ebren voltam reggel 8kor, nem sokkal utana a csaj is
gondoltam megvarom hogy felebredjen a haverom hogy elköszönjek mielött hazamegyek, addig fözött nekünk reggelit a csaj meg beszelgettünk, azt a haverom kb delben maszott ki az agybol

ez amugy nem az elsö eset hogy ott alszok naluk, a csaj altalaban ad kölcsön pizsamat is 8d
Member
Posts: 31,698
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Mar 9 2020 09:28am
Quote (Karan2_Returned @ 9 Mar 2020 22:52)
nincs semmi story, haverral ittam kettesben hajnali negyig, utana a kanapen aludtam
mar ebren voltam reggel 8kor, nem sokkal utana a csaj is
gondoltam megvarom hogy felebredjen a haverom hogy elköszönjek mielött hazamegyek, addig fözött nekünk reggelit a csaj meg beszelgettünk, azt a haverom kb delben maszott ki az agybol

ez amugy nem az elsö eset hogy ott alszok naluk, a csaj altalaban ad kölcsön pizsamat is 8d


Amugy a #svajci internet ennyire szar hogy nem tolti fel a kepet rendesen?

Amikor ad kolcson pizsamat, akkor fel is oltoztet benne?

Kar hogy nem vismajoroztad el inkabb a sztorit, jo lett volna lel
Member
Posts: 1,530
Joined: Jan 19 2020
Gold: 4.00
Mar 9 2020 09:55am
Quote (Karan2_Returned @ Mar 9 2020 03:52pm)
nincs semmi story, haverral ittam kettesben hajnali negyig, utana a kanapen aludtam
mar ebren voltam reggel 8kor, nem sokkal utana a csaj is
gondoltam megvarom hogy felebredjen a haverom hogy elköszönjek mielött hazamegyek, addig fözött nekünk reggelit a csaj meg beszelgettünk, azt a haverom kb delben maszott ki az agybol

ez amugy nem az elsö eset hogy ott alszok naluk, a csaj altalaban ad kölcsön pizsamat is 8d


nalam olyan volt, hogy gf elment inni 2 baratnojevel, hazavergodtek ejjel 1 korul, en mar aludtam
reggel ahogy kivanszorogtam keszulodni mert mentem dolgozni, csak annyit latok hogy kint van mind a kettonek a tangas segge a takaro alol a kanapen ahol aludtak (eleg jofele csajok)
ott felallt, elmentem wcre es kivertem 3 perc alatt
megyek vissza a nappaliba az egyik mar nyomkodta a telefonjat, koszont
aztan a masik is felkelt es meg kicsit reszeg is volt talan, kipattant az agybol hogy puszit adjon egy bugyiban meg egy topban (itt megint ereztem, hogy kezd mozgolodni a faszom a gatyaban)
foztem nekik kavet, beszelgettunk kicsit, kozben megint felallt ugyhogy kenytelen voltam ismet elmenni a wcre, utana meg olyan hulyen ereztem magamat hogy inkabb elobb elindultam a munkahelyre

~ matthewkukaca

This post was edited by XxX_matthewkukaca_XxX on Mar 9 2020 09:56am
Member
Posts: 31,698
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Mar 9 2020 10:00am
Quote (XxX_matthewkukaca_XxX @ 9 Mar 2020 23:55)
nalam olyan volt, hogy gf elment inni 2 baratnojevel, hazavergodtek ejjel 1 korul, en mar aludtam
reggel ahogy kivanszorogtam keszulodni mert mentem dolgozni, csak annyit latok hogy kint van mind a kettonek a tangas segge a takaro alol a kanapen ahol aludtak (eleg jofele csajok)
ott felallt, elmentem wcre es kivertem 3 perc alatt
megyek vissza a nappaliba az egyik mar nyomkodta a telefonjat, koszont
aztan a masik is felkelt es meg kicsit reszeg is volt talan, kipattant az agybol hogy puszit adjon egy bugyiban meg egy topban (itt megint ereztem, hogy kezd mozgolodni a faszom a gatyaban)
foztem nekik kavet, beszelgettunk kicsit, kozben megint felallt ugyhogy kenytelen voltam ismet elmenni a wcre, utana meg olyan hulyen ereztem magamat hogy inkabb elobb elindultam a munkahelyre

~ matthewkukaca


10/10 story
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Mar 9 2020 10:08am
Quote (XxX_matthewkukaca_XxX @ Mar 9 2020 04:55pm)
nalam olyan volt, hogy gf elment inni 2 baratnojevel, hazavergodtek ejjel 1 korul, en mar aludtam
reggel ahogy kivanszorogtam keszulodni mert mentem dolgozni, csak annyit latok hogy kint van mind a kettonek a tangas segge a takaro alol a kanapen ahol aludtak (eleg jofele csajok)
ott felallt, elmentem wcre es kivertem 3 perc alatt
megyek vissza a nappaliba az egyik mar nyomkodta a telefonjat, koszont
aztan a masik is felkelt es meg kicsit reszeg is volt talan, kipattant az agybol hogy puszit adjon egy bugyiban meg egy topban (itt megint ereztem, hogy kezd mozgolodni a faszom a gatyaban)
foztem nekik kavet, beszelgettunk kicsit, kozben megint felallt ugyhogy kenytelen voltam ismet elmenni a wcre, utana meg olyan hulyen ereztem magamat hogy inkabb elobb elindultam a munkahelyre

~ matthewkukaca


loled
Member
Posts: 26,526
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Mar 9 2020 10:10am
Quote (Karan2_Returned @ 9 Mar 2020 15:52)
nincs semmi story, haverral ittam kettesben hajnali negyig, utana a kanapen aludtam
mar ebren voltam reggel 8kor, nem sokkal utana a csaj is
gondoltam megvarom hogy felebredjen a haverom hogy elköszönjek mielött hazamegyek, addig fözött nekünk reggelit a csaj meg beszelgettünk, azt a haverom kb delben maszott ki az agybol

ez amugy nem az elsö eset hogy ott alszok naluk, a csaj altalaban ad kölcsön pizsamat is 8d


maskor verjed bele a pizsibe
Go Back To Magyar Topic List
Prev1522523524525526532Next
Add Reply New Topic New Poll