d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev1330533063307
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,531
Joined: Jan 19 2020
Gold: 4.00
Apr 24 2024 12:57pm
Quote (vtibor @ Apr 24 2024 08:03pm)
Amugy most erzem hogy low vagyok, mert tenyleg nem neztem a poeninjat hanem poevaulton ezt neztem es kezdtem el csinálni:
https://www.poe-vault.com/guides/righteous-fire-juggernaut-build-guide#pob-and-passive-skill-tree

Poeninjaval az a bajom hogy mivel kurvara nincs ralatasom a jatekra nekem kell hogy a kezemet fogja a build amit kovetek, ott meg már a kész 100as karik vannak és a faszom tudja hogy milyen optimális úton vitte el odáig.

Most úgy érzem hogy szepukut követnek el ha össze akarnám szedni a regret orbokat így, egyedül az vigasztal hogy találtam egy divinet.


nice nyomor
Member
Posts: 20,790
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 24 2024 02:09pm
Quote (vtibor @ Apr 24 2024 08:03pm)
Amugy most erzem hogy low vagyok, mert tenyleg nem neztem a poeninjat hanem poevaulton ezt neztem es kezdtem el csinálni:
https://www.poe-vault.com/guides/righteous-fire-juggernaut-build-guide#pob-and-passive-skill-tree

Poeninjaval az a bajom hogy mivel kurvara nincs ralatasom a jatekra nekem kell hogy a kezemet fogja a build amit kovetek, ott meg már a kész 100as karik vannak és a faszom tudja hogy milyen optimális úton vitte el odáig.

Most úgy érzem hogy szepukut követnek el ha össze akarnám szedni a regret orbokat így, egyedül az vigasztal hogy találtam egy divinet.


Masodik mondatban irja hogy jugger nem a legjobb valasztas

Quote (SteelMeetsSteel @ Apr 23 2024 03:36pm)
gondoltam ra hogy leirom, de barmilyen looser neve van, vtibi szerintem tud kettot kattintai poeninjan hogy leszurje mivan

meg lehet konzolon mas ameno

azok megiscsak... masfele emberek


Azert jarok hunsubra hogy megszakertsek mindent, viszont most sajnos ürbanyaszatrol nem megy semmi diskurzus ugyhogy kenytelen vagyok poeval beerni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1330533063307
Add Reply New Topic New Poll