d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > D3
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,540
Joined: Sep 15 2008
Gold: 1,035.25
Oct 24 2012 02:00pm
Quote (xLYNXx @ Oct 20 2012 07:36pm)
Je to vše jen otázka pohledu na věc... Já to hraju od začátku a docela mě to baví. Někdo tu píše, že je to šunt, ale když se na to tak člověk podívá, tak d2 neni o moc lepší. Jasný, z každý hry se časem stane rutina a omrzí, ale soudit hru po třech dnech hraní? Rofl... Jen člověk, co neumí bude psát, že to stojí za prd...
Já bych mohl to sámé napsat třeba o WOWku, nikdy jsem to nevyzkoušel, protože se mi to nelíbí, graficky mi to přijde, jako bych byl v kreslený pohádce pro pětileté děti, ale někoho to prostě baví, rozhodně ho za to ale nebudu odsuzovat.. Stejně je každá hra jen ztrátou času, tak ať si každý vybere tu svou, pro něj nejzábavnější, ztrátu času. :P
Já za sebe D3 doporučuju... D2 je ohraný, nikdo se o to nestará, reset jednou za 3-4 roky, všude samej hacker...




D3 s hackerama neni o nic lepší..:D hafo lidí jsou boteři kteří jen huntí prachy... ja to hraju protože se nudím a nemam nic jinyho(co by mě bavilo).. kdybych měl prachy navic tak si radši zahraju pandy na officu... nevim proč ale D3 neni uplně podle mějch očekavani a představ i po tomhle patchi 1.0.5.. D2 mi prostě přijde daleko lepší a to od zakladů... tohle je jak levna napodobenina někoilka her a pokus udělat pokračovani D2 ale s diablem to ma společnej jen nazev a par postav jinak nic...
Member
Posts: 39,787
Joined: Jul 11 2008
Gold: 0.00
Oct 29 2012 10:41pm
Giants Vs. Eagles Blind Odds!!!

In!
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Nov 10 2012 10:35am
No podle mě je WoW moc propracovaná hra.. ;) jak světem tak hratelností tak pvp systémem :P a D2 to samé.. spousta buildu.. pvp je taky mega.. i expení..
Member
Posts: 42
Joined: Jan 14 2013
Gold: 0.00
Jan 14 2013 04:54pm
momentálně je D3 je o ničem, drží si to lidi spíš jen proto, že se na tom dá vydělat .. WoW je rozhodně propracovanější :)
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Feb 8 2013 07:25pm
Quote (notforfloo @ Jan 14 2013 11:54pm)
momentálně je D3 je o ničem, drží si to lidi spíš jen proto, že se na tom dá vydělat .. WoW je rozhodně propracovanější :)


Tak se nudim, tak tu něco napíšu.

Srovnávat MMO s klasik PRG ... nemá naprostej smysl. Je jasný, že jakmile člověk stráví dlouhý čas u mmo, tak mu už klasik RPG pomalu nic neřekne.

Co se týče D3. hraju ho pořád a nikdy jsem to nehrál na žádnej výdělek. Je pravda, že už zábavnost upadá, ale jakmile konečně nahrajou ten patch 1.07, tak to bude zas o něco lepší, bohužel to vypadá minmálně na měsíc ....
K tomu co psal/a Miriali ... No, neříkám, že jsem se nad D2 nepobavil, přecijen jsem to hrál přes 9 let, ale právě proto se k tomu už ani nějak nechci vracet, prostě ohraný ... Diablo ať už jakýkoliv díl nikdy nebude splácanina několika her už proto, že Diablo jako takové je původní hra tohoto stylu RPG, takže všechny hry podobného stylu včetně mmo jsou napodobeniny dia a ne naopak :P.
Co se týče děje, tak se mi zdá lepší v D3 než v D2, protože se blíží k původnímu Diablu, tím myslím D1, ale předpokládám, že ho 99% z vás ani nehrálo :D, pak by tu asi někdo nemohl ani ve snu napsat, že to nemá s dia nic společného :D.
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold: 46,901.85
Feb 11 2013 10:09am
Quote (xLYNXx @ Feb 9 2013 01:25am)
Tak se nudim, tak tu něco napíšu.

Srovnávat MMO s klasik PRG ... nemá naprostej smysl. Je jasný, že jakmile člověk stráví dlouhý čas u mmo, tak mu už klasik RPG pomalu nic neřekne.

Co se týče D3. hraju ho pořád a nikdy jsem to nehrál na žádnej výdělek. Je pravda, že už zábavnost upadá, ale jakmile konečně nahrajou ten patch 1.07, tak to bude zas o něco lepší, bohužel to vypadá minmálně na měsíc ....
K tomu co psal/a Miriali ... No, neříkám, že jsem se nad D2 nepobavil, přecijen jsem to hrál přes 9 let, ale právě proto se k tomu už ani nějak nechci vracet, prostě ohraný ... Diablo ať už jakýkoliv díl nikdy nebude splácanina několika her už proto, že Diablo jako takové je původní hra tohoto stylu RPG, takže všechny hry podobného stylu včetně mmo jsou napodobeniny dia a ne naopak :P.
Co se týče děje, tak se mi zdá lepší v D3 než v D2, protože se blíží k původnímu Diablu, tím myslím D1, ale předpokládám, že ho 99% z vás ani nehrálo :D, pak by tu asi někdo nemohl ani ve snu napsat, že to nemá s dia nic společného :D.



S něčím souhlasím, ale s něčím zase ne. Patch D3 rozhodně prospěje (snad nebudou bugy) a zase trochu zamíchá ekonomikou. Mezitím dám ale přednost PoE před D3. Přece jen... D3 už nic novýho nenabízí a ruku na srdce, takový potenciál který hra měla, byla škoda promrhat. X věcí šlo udělat zábavnější cestou a implementace pvp po roce je celkem triskní. Neříkám, že D3 je špatný,je to dobrá hra, ale škoda že není a nebylo dotažený do konce. A k tomu srovnání D2>D1>D3. Prostě na D2 je nejvíc vzpomínek, co se virtuálního života týká.. :)

Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Feb 13 2013 12:26pm
Quote (Nergalka @ Feb 11 2013 05:09pm)
S něčím souhlasím, ale s něčím zase ne. Patch D3 rozhodně prospěje (snad nebudou bugy) a zase trochu zamíchá ekonomikou. Mezitím dám ale přednost PoE před D3. Přece jen... D3 už nic novýho nenabízí a ruku na srdce, takový potenciál který hra měla, byla škoda promrhat. X věcí šlo udělat zábavnější cestou a implementace pvp po roce je celkem triskní. Neříkám, že D3 je špatný,je to dobrá hra, ale škoda že není a nebylo dotažený do konce. A k tomu srovnání D2>D1>D3. Prostě na D2 je nejvíc vzpomínek, co se virtuálního života týká.. :)


Tak jasný, ale taky dej tu ruku na srdce a řekni, jak dlouho jsi hrál D1, jak dlouho D2, na D3 se ani ptát nebudu, protože jede jen cca 10 měsíců. Je pak jasný, že tě zasáhlo herně víc d2, protože jsi ho hrál nejvíc a málokdo, resp. nikdo nešel do D1, když už bylo D2. Já měl možnost dost dlouhou dobu hrát D1 ještě před vydáním D2 a když to člověk tak srovnává, tak byla spousta změn i mezi těmahle dvěma. Všichni měli stejný skilly a ty se jen četly knihama, žádný "stromy" dovedností jako v D2, staty se navyšovaly lvlováním, ale od určitého lvlu jsi mohl dropovat lahve na dex, str, vita, magic. Něříkám, že D2 nebyla lepší než D1, to samozřejmě byla, ale do budoucna se u každé hry počítá s nějakou razantnější změnou, jinak by hráč v podstatě neměl důvod hrát tu novou hru. Všichni tu tedy kritizují D3 změny oproti D2, ale kdyby tyhle změny nebyly, tak by to bylo stále jen D2...(snad mi rozumíte..).
Je pravda, že dát PvP do hry až po 10 měsících, když už jsem si jí s tím kupoval, abych mohl hrát i pvp, je od Blizzů dost ubohý. Na druhou stranu stále něco přidávají, aby jen tak neomrzela. U D2 to byl v podstatě jen datadisk a update ani nevím jaký číslo, kde se přidali kloni. U D3 jsou za 10 měsíců už asi 3 patchy, které stály za to a doufám, že budou pokračovat a stále něco přidávat ..

Jinak, v 1.07 už běží, tak šup, můžete si jít duelovat :D.

This post was edited by xLYNXx on Feb 13 2013 12:28pm
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold: 46,901.85
Feb 14 2013 09:21am
Quote (xLYNXx @ Feb 13 2013 06:26pm)
Tak jasný, ale taky dej tu ruku na srdce a řekni, jak dlouho jsi hrál D1, jak dlouho D2, na D3 se ani ptát nebudu, protože jede jen cca 10 měsíců. Je pak jasný, že tě zasáhlo herně víc d2, protože jsi ho hrál nejvíc a málokdo, resp. nikdo nešel do D1, když už bylo D2. Já měl možnost dost dlouhou dobu hrát D1 ještě před vydáním D2 a když to člověk tak srovnává, tak byla spousta změn i mezi těmahle dvěma. Všichni měli stejný skilly a ty se jen četly knihama, žádný "stromy" dovedností jako v D2, staty se navyšovaly lvlováním, ale od určitého lvlu jsi mohl dropovat lahve na dex, str, vita, magic. Něříkám, že D2 nebyla lepší než D1, to samozřejmě byla, ale do budoucna se u každé hry počítá s nějakou razantnější změnou, jinak by hráč v podstatě neměl důvod hrát tu novou hru. Všichni tu tedy kritizují D3 změny oproti D2, ale kdyby tyhle změny nebyly, tak by to bylo stále jen D2...(snad mi rozumíte..).
Je pravda, že dát PvP do hry až po 10 měsících, když už jsem si jí s tím kupoval, abych mohl hrát i pvp, je od Blizzů dost ubohý. Na druhou stranu stále něco přidávají, aby jen tak neomrzela. U D2 to byl v podstatě jen datadisk a update ani nevím jaký číslo, kde se přidali kloni. U D3 jsou za 10 měsíců už asi 3 patchy, které stály za to a doufám, že budou pokračovat a stále něco přidávat ..

Jinak, v 1.07 už běží, tak šup, můžete si jít duelovat :D.


Mno možná že i D1 stejně dlouho jako D2, ale s tím rozdílem že D1 jsem nehrál doma ale na gymplu .. mám pocit že v tý době jem ani neměl PC. Nicméně problém je v tom, že D3 opravdu nevyužilo ten potenciál. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale na oficiálních stránkách běžel topic, kde jakýsi člověk sepsal 100 důvodů, co mohlo nebo resp. mělo být jinak a co ve hře chybí. Dle mě je D3 silně odfláknutý (dost lidí po týdnu mělo 60 lvl... co dál?), nicméně hratelný. Je to dobrá hra, ale každý čekal, že D3 bude mít šťávu a ta jaksi chybí. Co převratnýho D3 přineslo? Nic mě nenapadá

PS: Stojí ten patch za něco? :)

This post was edited by Nergalka on Feb 14 2013 09:23am
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Feb 14 2013 01:26pm
Quote (Nergalka @ Feb 14 2013 04:21pm)
Mno možná že i D1 stejně dlouho jako D2, ale s tím rozdílem že D1 jsem nehrál doma ale na gymplu .. mám pocit že v tý době jem ani neměl PC. Nicméně problém je v tom, že D3 opravdu nevyužilo ten potenciál. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale na oficiálních stránkách běžel topic, kde jakýsi člověk sepsal 100 důvodů, co mohlo nebo resp. mělo být jinak a co ve hře chybí. Dle mě je D3 silně odfláknutý (dost lidí po týdnu mělo 60 lvl... co dál?), nicméně hratelný. Je to dobrá hra, ale každý čekal, že D3 bude mít šťávu a ta jaksi chybí. Co převratnýho D3 přineslo? Nic mě nenapadá

PS: Stojí ten patch za něco?  :)


No, to je jedno, v každém případě D1 by mi zničilo myš a hledat na zemi věci po chcípu je tam dost velkej problém :D, D2 jsem hrál přes 9 let (to jsem už někde psal), takže k němu se vracet nebudu .. ohraný, D3 je pro mě nová hra, která se dá hrát a nic mě nestojí, jen ten čas :D. Takže vybrat si mezi nějakou slušnou MMO nebo hrát tohle, tak si vyberu tohle, sice jsem jeden čas přemýšlel nad Age of Connan, což je jedna z nejlíp graficky zpracovaných her, ale jako každá MMO stojí peníze.

K tomu patchi, no, těžko říct, duel jsem ještě s nikým nezkoušel, ale některé ty nové crafty by mohly stát za to.
Konečně posílili a opravili monka, takže konečně síla mého monka odpovídá jeho dmg, předtím jsem se mohl srovnávat cca s barbem 170k dmg... což bylo na pytel...
Jediný, co mě na tom pachi štve je, že navýšili expy, asi chtěli dát šanci na velký lvl i noobíkům a na ty, co si ten lvl museli vydřít, dlabou...

This post was edited by xLYNXx on Feb 14 2013 01:28pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll