d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Lietuvių > Diablo 3 Diskusijų Tema
12310Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 20,508
Joined: Aug 21 2006
Gold: 10,300.00
Trader: Trusted
Apr 17 2012 05:54am
Sveiki, diablistai :)

Kadangi jau kuris laikas paskelbta oficiali data, kada bus išleistas legendinis ir visų ilgai lauktas žaidimas, manau, galima būtų pradėti diskusija ir truputi atgaivinti forumą.
Tie gandų, tiek oficialios informacijos apie šį žaidimą per pastaruoses metus buvo apstu.
Būtų idomu sužinoti lietuvių nuomones apie greitą paleidžiamą į trasą žaidimą (beta versija jau seniai yra) ir ar bus daug iš čia sugrįžtančių dar kartį "panolaifint" :)
Gal kas yra lošęs beta serveryje ir norėtų pasidalint infomacija, būtų labai smagu :)

Tuo pačiu įkeliu ir oficialią blizzard'o nuo nuorodą: http://eu.battle.net/d3/en/
Member
Posts: 4,880
Joined: Jan 13 2007
Gold: 234.00
Apr 17 2012 08:10am
Zaidziau pora valandu beta. Tiesasakant, nepamaciau kazko OHO(na turbut neuzteko tu dvieju valandu), bet del nostaligijos, prisiminimu vistiek teks pazaisaist kai isleis pina ;) Na bet ka cia vertinti, kol tik viena dali zaidimo pamatem.
Retired Moderator
Posts: 20,508
Joined: Aug 21 2006
Gold: 10,300.00
Trader: Trusted
Apr 17 2012 10:46am
Quote (kurmiz @ 17 Apr 2012 16:10)
Zaidziau pora valandu beta. Tiesasakant, nepamaciau kazko OHO(na turbut neuzteko tu dvieju valandu), bet del nostaligijos, prisiminimu vistiek teks pazaisaist kai isleis pina ;) Na bet ka cia vertinti, kol tik viena dali zaidimo pamatem.


Su kokiu charu losei? Idomu kada prades prekiauti lietuvoje.
Pats mates kelis treilerius, tai is ju man atrodo tas pats zaidimas su geresne grafika.
Aisku bugu istaisyta milijonai ir jokiu dupu metodu nebeliks :-)
Member
Posts: 4,880
Joined: Jan 13 2007
Gold: 234.00
Apr 17 2012 11:43am
Quote (Kentas @ 17 Apr 2012 19:46)
Su kokiu charu losei? Idomu kada prades prekiauti lietuvoje.
Pats mates kelis treilerius, tai is ju man atrodo tas pats zaidimas su geresne grafika.
Aisku bugu istaisyta milijonai ir jokiu dupu metodu nebeliks :-)


Su barbaru, gan smagiai taskesi, daug efektyvesnis nei d2 barbaras. Topo centras kiek skaiciau zmoniu atsiliepimus, kurie klause, sake, kad release diena tures. Aisku ne collections. Yra keleta lietuvisku e-shopu kur galima uzsisakyti digital. Bet as nesu isitikines 100% ju saugumu :)

Girdejau ganda, kad jau maphack yra d2 betai. :D Na bet uztat nebedaug zmoniu nores jau naudoti hack's kai tiek kainuoja game :) Na pagal viska, bugu visada tures bliz'o zaidimai :D
Retired Moderator
Posts: 20,508
Joined: Aug 21 2006
Gold: 10,300.00
Trader: Trusted
Apr 17 2012 02:37pm
Quote (kurmiz @ 17 Apr 2012 19:43)
Su barbaru, gan smagiai taskesi, daug efektyvesnis nei d2 barbaras. Topo centras kiek skaiciau zmoniu atsiliepimus, kurie klause, sake, kad release diena tures. Aisku ne collections. Yra keleta lietuvisku e-shopu kur galima uzsisakyti digital. Bet as nesu isitikines 100% ju saugumu :)

Girdejau ganda, kad jau maphack yra d2 betai. :D Na bet uztat nebedaug zmoniu nores jau naudoti hack's kai tiek kainuoja game :) Na pagal viska, bugu visada tures bliz'o zaidimai :D


bugu bus, bet daugiau nzn tokios kompanijos, kad tokius rimtus ir gerai sureguliuotus zaidimus darytu kaip blizz, nes pas juos paklausa didziausia tokio zanro.. rpg ir morpg
del maphako tai abejoju, kad ten jis yra... nemanau, kad per toki trumpa laika perkando visa sistema ar ji tokia skyleta...

jei topo centras tures release dienai, tai gerai, o kalbant apie digital versija lietuviskuose shopuose, tai kam pirkt is lietuvisko, kai gali atsipust is pacio blizz :) nematau logikos, as del cd versijos kalbejau, kad galetum fiziskai nusipirkt tiesiog.
Member
Posts: 4,880
Joined: Jan 13 2007
Gold: 234.00
Apr 17 2012 10:17pm
Quote (Kentas @ 17 Apr 2012 23:37)
bugu bus, bet daugiau nzn tokios kompanijos, kad tokius rimtus ir gerai sureguliuotus zaidimus darytu kaip blizz, nes pas juos paklausa didziausia tokio zanro.. rpg ir morpg
del maphako tai abejoju, kad ten jis yra... nemanau, kad per toki trumpa laika perkando visa sistema ar ji tokia skyleta...

jei topo centras tures release dienai, tai gerai, o kalbant apie digital versija lietuviskuose shopuose, tai kam pirkt is lietuvisko, kai gali atsipust is pacio blizz :) nematau logikos, as del cd versijos kalbejau, kad galetum fiziskai nusipirkt tiesiog.


Dauguma gi nori sutaupyti . Man dezute irgi maloniau tureti, negu rakta kazkur e-maile. Kazkuris lietuviskas e-shopas siulo ir su dezute regis. Kai prasides geguze, reiks jau rimciau pasidometi kur isigyti.

Jei betos nebandes, diablo3.lt siulo pameginti, tik ten reikia uzsiregistruoti is anksto, kitai savaitei. Ir jei tave atrenka, reikia laika issirinkti (~3valandas) kada zaisi.


This post was edited by kurmiz on Apr 17 2012 10:21pm
Retired Moderator
Posts: 20,508
Joined: Aug 21 2006
Gold: 10,300.00
Trader: Trusted
Apr 18 2012 07:31am
Quote (kurmiz @ 18 Apr 2012 06:17)
Dauguma gi nori sutaupyti . Man dezute irgi maloniau tureti, negu rakta kazkur e-maile. Kazkuris lietuviskas e-shopas siulo ir su dezute regis. Kai prasides geguze, reiks jau rimciau pasidometi kur isigyti.

Jei betos nebandes, diablo3.lt  siulo pameginti, tik ten reikia uzsiregistruoti is anksto, kitai savaitei. Ir jei tave atrenka, reikia laika issirinkti (~3valandas) kada zaisi.


Buciau as jau anksciau pamegines beta, bet mano PC nelabai pavilks, kad pajaust visa malonuma, o ir siaip nesinori pradet lost kazkokiu zaidimu, nes labai daug laiko suvalgo ir taip jo ne tiek ir daug yra sudejus darba, sporta ir drauge :)))
Kai pasakiau, kad d3 greit iseina, tai ir taip kreivai ziurejo, kad nebus manes vakarais ir savaitgaliai :D vien tik, kaip d2 ilgametis fanas ir losejes, tai kada nors isbandysiu, bet greitu laiku nepradesiu lost... ir taip jau mintys nekaltai sukosi, kokia nauja PC deze uz 2k litu nusipirkt, priezastis kodel vis dar nenusipirkau - nes zinau, kaip pradesiu vel laika svaistyt :))
Member
Posts: 31,341
Joined: Feb 28 2005
Gold: 11,387.50
Apr 18 2012 02:17pm
Bandyt reiks! Bet Mr. Kentas gerai sako.. laiko gaila biski nolifint ;] bet man kaip dar studiju nebaigusiam atsiras gal kiek laiko. TIk esminis klausimas ar mano senukas laptopas patemps kad malonumas butu zaidziant.. ir ar zaidimas nebus per daug panasus i wow :/ is traileriu kiek ziurejau - d2 man atrode tiek daug mielesnis....
Retired Moderator
Posts: 20,508
Joined: Aug 21 2006
Gold: 10,300.00
Trader: Trusted
Apr 19 2012 01:35am
Quote (mta @ 18 Apr 2012 22:17)
Bandyt reiks! Bet Mr. Kentas gerai sako.. laiko gaila biski nolifint ;] bet man kaip dar studiju nebaigusiam atsiras gal kiek laiko. TIk esminis klausimas ar mano senukas laptopas patemps kad malonumas butu zaidziant.. ir ar zaidimas nebus per daug panasus i wow :/ is traileriu kiek ziurejau - d2 man atrode tiek daug mielesnis....


kaip wow nebus, jau vien del to, kad jis RPG, or ne morpg kaip wow, bet siaip wow ,is patirties sakau, geras zaidimas, tik nesveikas laiko edikas, su d2 nepalyginsi ir ten daug kas priklauso nuo komandinio zaidimo, noreciau, kad ir d3 to daugiau butu

tai butent, del to "ar bus malonumas zaist" nes as megstu, kai gali pasidaryt grazia grafika ir nekarpo vaizdo, tada tikrai malonuma jauti, o jei "karpo" ir fps mazas, tai tik nervas ima losiant ir normaliai zaist visiskai neimanoma, kai reikia viska daryt sekundziu tikslumu...

svarbu, kad zaidime butu normalus currency ir gerai isvystita trade sistema, kaip pvz wow aukcionas, kad nereiktu kanale stovet norint parduot daikta ir naudot kazkokius kitus puslapius, viskas turi but viename :)

This post was edited by Kentas on Apr 19 2012 01:40am
Member
Posts: 4,880
Joined: Jan 13 2007
Gold: 234.00
Apr 20 2012 02:27am
Quote
We're pleased to announce the Diablo III open beta weekend, which offers open access to all players with a valid Battle.net account! Beginning this Friday everyone is invited to log in and help us put the game and servers through their paces in this three day stress test as we march toward the game's release on May 15.

From Friday, April 20 at 12:01 p.m. PDT (noon), until Monday, April 23 at 10:00 a.m. PDT you'll be able to log in, team up with friends, and play each of the five heroic classes to level 13 as you fight to save the world from the impending demonic invasion.


Beta client is b.neto galima atsisiusti kas neturit dar.
Siandien 21valanda startuos serveriai.
Sekmes kas megins, as irgi turbut vel pameginsiu, be jokio spaudimo :)


This post was edited by kurmiz on Apr 20 2012 02:33am
Go Back To Lietuvių Topic List
12310Next
Add Reply New Topic New Poll