d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1116811691170117111721439Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jun 10 2020 09:02am
Quote (Cpt_Ghost @ 10 Jun 2020 16:53)
del afrika is milyen sikeres orszag lett miutan eluldoztek a feher farmereket hehe


amugy sztem imo barmelyik ember lehet teljesen normalis, beilleszkedesre kepes, legyen az feher,fekete,sarga, barmilyen
csak ugye nagyon nem mind1, hogy milyen korulmenyek kooztt no fel. mit lat otthon, mit lat a szomszedban, etc
ha fogok neked 1 gettobol szarmazo ujszulottet, es elkoltoztetem az angol kiralyi palotaba, sose mondod meg, hogy a gettobol szarmazik. es ez sztem forditva is igaz.
nem mondom,hogy mkibol lehet 30diplomas dr prof 200iqs programozo masterrace, de meg a szarabb genekkel rendelkezobol is lehet pl 1 bolti elado es sose kovet el semmilyen bunt... tok normalis elete lesz, nem lesz ferrarija, dehat ez van

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jun 10 2020 09:03am
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2020 09:05am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 10 Jun 2020 17:02)
amugy sztem imo barmelyik ember lehet teljesen normalis, beilleszkedesre kepes, legyen az feher,fekete,sarga, barmilyen
csak ugye nagyon nem mind1, hogy milyen korulmenyek kooztt no fel. mit lat otthon, mit lat a szomszedban, etc
ha fogok neked 1 gettobol szarmazo ujszulottet, es elkoltoztetem az angol kiralyi palotaba, sose mondod meg, hogy a gettobol szarmazik. es ez sztem forditva is igaz.
nem mondom,hogy mkibol lehet 30diplomas dr prof 200iqs programozo masterrace, de meg a szarabb genekkel rendelkezobol is lehet pl 1 bolti elado es sose kovet el semmilyen bunt... tok normalis elete lesz, nem lesz ferrarija, dehat ez van


ezzel en is egyet ertek, de ekozben azert nem erzem azt se veletlennek, hogy a vilagon minden orszag egy shithole kb amit nem feher emberek epitettek/iranyitanak/tottak
zik hej etc


This post was edited by Cpt_Ghost on Jun 10 2020 09:07am
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jun 10 2020 09:08am
Quote (Cpt_Ghost @ 10 Jun 2020 17:05)
ezzel en is egyet ertek, de ekozben azert nem erzem azt se veletlennek, hogy a vilagon minden orszag egy shithole kb amit nem feher emberek epitettek/iranyitanak/tottak
zik hej etc


nem veletlen, de ebben azert kokemenyen benne van a rasszizmus.
pl nezd meg hany rabszolga volt anno fekete (gondolom 90%++)
ezek utan az se meglepo, hogy a rabszolga gyerekek rabszolgak maradtak, nem jartak iskolaba, nem lettek pl kereskedok, vagy faszomtudja mik
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2020 09:09am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 10 Jun 2020 17:08)
nem veletlen, de ebben azert kokemenyen benne van a rasszizmus.
pl nezd meg hany rabszolga volt anno fekete (gondolom 90%++)
ezek utan az se meglepo, hogy a rabszolga gyerekek rabszolgak maradtak, nem jartak iskolaba, nem lettek pl kereskedok, vagy faszomtudja mik


mi koze van a rasszismusnak ahhoz hogy kongó egy pöcegödör?
nyilvan az amerikaba hurcolt feketek helyzetehez van koze, de itt most nem arrol van szo

This post was edited by Cpt_Ghost on Jun 10 2020 09:09am
Member
Posts: 1,531
Joined: Jan 19 2020
Gold: 4.00
Jun 10 2020 09:16am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 10 2020 05:02pm)
amugy sztem imo barmelyik ember lehet teljesen normalis, beilleszkedesre kepes, legyen az feher,fekete,sarga, barmilyen
csak ugye nagyon nem mind1, hogy milyen korulmenyek kooztt no fel. mit lat otthon, mit lat a szomszedban, etc
ha fogok neked 1 gettobol szarmazo ujszulottet, es elkoltoztetem az angol kiralyi palotaba, sose mondod meg, hogy a gettobol szarmazik. es ez sztem forditva is igaz.
nem mondom,hogy mkibol lehet 30diplomas dr prof 200iqs programozo masterrace, de meg a szarabb genekkel rendelkezobol is lehet pl 1 bolti elado es sose kovet el semmilyen bunt... tok normalis elete lesz, nem lesz ferrarija, dehat ez van


igen ez igy mind szep es jo, de ezzel gyakorlatilag a borszinen kivul semmi mas koze nem lesz ahhoz aki a csaladja volt, vagy barmelyik 1000+ eves leszarmazottja
ezzel elveszit mindent amit a sajat nepe kepvisel a sajat orszagaban, ahonnan o erkezett
mar maga ez a gondolatmenet eleg szomoru, hogy ugy egyaltalan nem kepes a tobbseg normalisan integralodni ha nem csecsemokent szuletik valahova/valamilyen csaladba

Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
Jun 10 2020 09:18am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 10 2020 05:02pm)
amugy sztem imo barmelyik ember lehet teljesen normalis, beilleszkedesre kepes, legyen az feher,fekete,sarga, barmilyen
csak ugye nagyon nem mind1, hogy milyen korulmenyek kooztt no fel. mit lat otthon, mit lat a szomszedban, etc
ha fogok neked 1 gettobol szarmazo ujszulottet, es elkoltoztetem az angol kiralyi palotaba, sose mondod meg, hogy a gettobol szarmazik. es ez sztem forditva is igaz.
nem mondom,hogy mkibol lehet 30diplomas dr prof 200iqs programozo masterrace, de meg a szarabb genekkel rendelkezobol is lehet pl 1 bolti elado es sose kovet el semmilyen bunt... tok normalis elete lesz, nem lesz ferrarija, dehat ez van


Szoval

Nagyapa es nagyanya 8 evvel lanyuk szuletese utan orokbe fogadott egy 1.5 eves ciganylanyt

A sajat gyereknek 3 diplomaja van (matek, programozo, kozgazdasz) az orokbefogadott testvere 10 eve nem fizet semmilyen kozuzemi szamlat, az egyik lanyat kitagadta, hazasodott majd elvalt, aztan megegyszer, mindenkit kihasznált/átbaszott a csaladjukban, erettsegije sincs.

Nyilvan ugyanolyan nevelest kaptak amirol en nyilvan nem tudom milyen, nagyapa fizika tanar volt nagymama meg "Arisztokrata" aka sose dolgozott


Ezekutan nekem nehezemre esik elhinni. Pedig en is igy gondoltam, de ez a nyilvanvalo kulonbseg a ket gyerek kozt teljesen szembe megy annak h nem genetikai a dolog.

Ezzel szemben a fogadott gyereknek felnott lanya (a kitagadott) eleg kozel allt a verbeli gyerek csaladjahoz es belole teljesen normalis felnott lett, angliaban el a ferjevel ket gyerek dolgoznak rendesen etc
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jun 10 2020 09:19am
Quote (Cpt_Ghost @ 10 Jun 2020 17:09)
mi koze van a rasszismusnak ahhoz hogy kongó egy pöcegödör?
nyilvan az amerikaba hurcolt feketek helyzetehez van koze, de itt most nem arrol van szo


ha afrikat nezed, minden orszag szar helyzetben van, kivetel ami a foldkozi tenger kozeleben van.
fasz se fog 2414214kmet hajozni, lovagolni kozepafrikaig. egyszeruen tavol van mindentol.
cserebe francia gyarmat volt, franciak kb arra hasznaltak, hogy elhoztak onnan a munkaerot, aztan ennyi. 1 budos fillert nem koltottek ott semmire sztem.
az osszes ilyen orszag, ami gyarmat volt, ofc 1 rakas szar
emellett kongoban pl folyamatosan polgarhaboru van, mert egyik fajta nigger nem turi el a masikat :D
ez se segit.
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jun 10 2020 09:23am
Quote (Sorvatkutyuska @ 10 Jun 2020 17:18)
Szoval

Nagyapa es nagyanya 8 evvel lanyuk szuletese utan orokbe fogadott egy 1.5 eves ciganylanyt

A sajat gyereknek 3 diplomaja van (matek, programozo, kozgazdasz) az orokbefogadott testvere 10 eve nem fizet semmilyen kozuzemi szamlat, az egyik lanyat kitagadta, hazasodott majd elvalt, aztan megegyszer, mindenkit kihasznált/átbaszott a csaladjukban, erettsegije sincs.

Nyilvan ugyanolyan nevelest kaptak amirol en nyilvan nem tudom milyen, nagyapa fizika tanar volt nagymama meg "Arisztokrata" aka sose dolgozott


Ezekutan nekem nehezemre esik elhinni. Pedig en is igy gondoltam, de ez a nyilvanvalo kulonbseg a ket gyerek kozt teljesen szembe megy annak h nem genetikai a dolog.

Ezzel szemben a fogadott gyereknek felnott lanya (a kitagadott) eleg kozel allt a verbeli gyerek csaladjahoz es belole teljesen normalis felnott lett, angliaban el a ferjevel ket gyerek dolgoznak rendesen etc


ez 1 letezo story vagy csak ugy kitalaltad?
igen, biztosan vannak rossz peldak, vannak persze szar genek, de nagyon SOKKAL kisebb az eselye, hogy 1 jo korulmenyek kozott felnovo cigany nekiallna kessel hadonaszni a blahan 5evesen.
majdnem hogy mind1, hogy honnan indulsz (gyk : szuletsz), ha utana jol nevelnek.

sztem mar a 1.5ev is tul sok amugy

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jun 10 2020 09:25am
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
Jun 10 2020 09:54am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 10 2020 05:23pm)
ez 1 letezo story vagy csak ugy kitalaltad?
igen, biztosan vannak rossz peldak, vannak persze szar genek, de nagyon SOKKAL kisebb az eselye, hogy 1 jo korulmenyek kozott felnovo cigany nekiallna kessel hadonaszni a blahan 5evesen.
majdnem hogy mind1, hogy honnan indulsz (gyk : szuletsz), ha utana jol nevelnek.

sztem mar a 1.5ev is tul sok amugy


Létező story

En is igy akarom hinni de a szemelyes tapasztalat nem engedi. De valószínűleg ha 100 esetet veszel akkor szamok alapjan neked lesz igazad
Member
Posts: 22,308
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,542.77
Jun 10 2020 10:47am
Sieg heil
88
White power, testvéreim
Go Back To Magyar Topic List
Prev1116811691170117111721439Next
Add Reply New Topic New Poll