d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1112911301131113211331433Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Oct 15 2019 12:03pm
Quote (Thomas Cross @ 15 Oct 2019 14:18)
Meg ha a 4 fidesz ügynök a Jobbikban nem most "kámingáútol". Annyi baj legyen, ennyivel kevesebb bérenc maradt az ellenzékben.
http://www.youtube.com/watch?v=fFb_NPQApDo
Borkait meghagyják a székében meg a fideszben is, nincsenek illúzióim. Majd kap egy dorgálást vagy valami.
Viszont arra nem fogadnék hogy kitölti az 5 évét. Kezdik azzal hogy újraszámolják a szavazatokat, mert valami 680 körüli a különbség, és 1380 érvénytelen szavazat van.
Szerintem amúgy is újra kéne számolni Mindig, Minden a szavazatokat egy másik csapattal, biztos ami biztos. Az elején elég sok turpisság kiderülne, aztán 99%ban mindig nagyjából pontos eredményeket kapnánk. De a fidesz szerint már a kétfordulós választás is "NN költség és idő növelés..." XD



Ha egy liberális politikus/polgármester kurvázik meg kokózik, az "oké", szíve joga, ha amúgy jól vezeti a várost. Imo gusztustalan mindkettő, még ha luxus prostikat dug, meg nem teszkó gazdaságos tejporos kokót tol.
De most jönnek a súlyosbító tényezők:
-Felesége van. Eljátszhatnák hogy nyitott házasságban élnek (amivel nincs gond, ha nekik jó úgy) és ebbe a kurvák is beleférnek, nem csak a titkárnő, vagy már megromlott a házasság, csak a gyerekek miatt maradnak együtt stb, de nem! *Zámbó Jimmy-Egy jó asszony MINDENT (IS) megbocsájt starts* :rofl:
-Gyerekei vannak. Bármi amit tesz, az befolyásolja a gyerekei életét is, és ezzel nem csak a feleségét alázta meg hanem az egész családját.
-Azzal kampányolt hogy ő milyen tökéletes "Családapa"... háát, nem is tudom... <_< Hazudhatott volna bármi mást is magáról, pl hogy "Az egyetlen alkalmas jelölt" meg amit szoktak, de az hogy valaki "Családapa" meg "olimpikon" nem deklarálja hogy jó városvezető is legyen.
-A fid€$z elvileg keresztény, és ugye a tíz parancsolat közt mégiscsak ott van hogy "Ne paráználkodj!"... Igaz, NINCS olyan a 10 parancsolat közül amit ne szegtek volna meg már legalább egyszer a fideszben... ugye emlékszünk még a mama pincéjébe betonozott vállalkozóra? :unsure:

Eddig is gusztustalan volt az egész, de nekem ezt vágta be a kiskaput:
-Másnap kitett egy képet a családjáról hogy "Együtt jóban rosszban."... Az agyam eldobom hogy hogy lehet valaki ilyen undorító féreg hogy a feleségét meg a gyerekeit használja pajzsnak, mintha a gonosz "ördögügyvédje" őket is támadta volna... :fume:
-Közpénzen, pályázattal fizette ki a kurvákat... Azon már meg sem lepődnénk hogyha az általa sikkasztott pénzből kurvázna, de így közvetlenül? A pofátlanságnak is van határa, csak nem a fidesznél... XD
-Az a mosolygós kép az asszonnyal a szavazáson, totál szürreális volt! Vagy az asszonyka is tudott róla és telibeszarta, mert csak anno is csak a pénzéért szerette, vagy ennyire gerinctelen ő is hogy a pénzért és hatalomért eljátsza a "jó asszony mindent megbocsájt" szerepet.
-Nem függesztették fel a fidesznél, nem hívták vissza, még csak egy vizsgálatot sem imitáltak... Orbán is azt mondta hogy "Majd a Győriek itélkeznek felette"... van az a zsák krumpli amiért el lehet ezt is felejteni. Szállította Győrt, úgyhogy nincs semmi gond. Kérdés meddig marad polgármester...

+1: a fiának is havi 1 millás kamu állása van valamelyik önkormányzattal szerződésben lévő céggel.
A kérdés hogy a srác is benne van nyakig, ez esetben őt nem kell sajnálni mert ugyanolyan fideszféreg növendék mint az apja. Vagy: a srác nem is tudott róla, mert az adatait tudja, a nevét meg aláhamisíthatta a fater, és csak strómannak használta a saját kölykét. Mindkét verzió GG much gerinc!


hát annyi különbség azért mindenképpen van a liberális politikus esetében, hogy az ő általa hirdetett világképnek nem ékes ellentéte az ahogyan él amennyiben kokózik meg kurvázik, tehát legalább nem álszent
míg a mélykeresztény úriembernek a világképébe ez nem fér bele
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 15 2019 11:56pm
Quote (Thomas Cross @ Oct 15 2019 02:18pm)
Ha egy liberális politikus/polgármester kurvázik meg kokózik, az "oké", szíve joga, ha amúgy jól vezeti a várost. Imo gusztustalan mindkettő, még ha luxus prostikat dug, meg nem teszkó gazdaságos tejporos kokót tol.
De most jönnek a súlyosbító tényezők:
-Felesége van. Eljátszhatnák hogy nyitott házasságban élnek (amivel nincs gond, ha nekik jó úgy) és ebbe a kurvák is beleférnek, nem csak a titkárnő, vagy már megromlott a házasság, csak a gyerekek miatt maradnak együtt stb, de nem! *Zámbó Jimmy-Egy jó asszony MINDENT (IS) megbocsájt starts* :rofl:


Nem kéne azért kurvázni meg prostizni ezeket a tündéri fiatal lányokat.
Ha a gyárban robotolna 12 órában éhbérért az jobb emberré tenné?
Member
Posts: 26,514
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Oct 16 2019 12:01am
Quote (Senee @ 16 Oct 2019 07:56)
Nem kéne azért kurvázni meg prostizni ezeket a tündéri fiatal lányokat.
Ha a gyárban robotolna 12 órában éhbérért az jobb emberré tenné?


igen, kezdeskeppen lenne 1 ertekrendje, hogy mit jelent normalisan dolgozni, meg nem lenne 30 nemibetegsege

bar ez 1 parszor mar meg lett 'vitatva', szoval mind1 is, ugyse fog senki senkivel egyeterteni

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 16 2019 12:03am
Member
Posts: 41,463
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Oct 16 2019 12:21am
Quote (Cpt_Ghost @ 15 Oct 2019 20:03)
hát annyi különbség azért mindenképpen van a liberális politikus esetében, hogy az ő általa hirdetett világképnek nem ékes ellentéte az ahogyan él amennyiben kokózik meg kurvázik, tehát legalább nem álszent
míg a mélykeresztény úriembernek a világképébe ez nem fér bele


Pontosan így értettem, csak később fejtettem ki a "kereszténydemokrata" pont alatt.
És pont ezért nem úgy írtam ledegradálva hogy "libsi" hanem a szó valódi értelmezését használva: "Liberális az aki szerint mindent szabad, ami másnak nem árt." és ahogy mondtad ebbe az értékrendbe ugye nem ütközik 180°ban a prostizás.
Megjegyzem, a libsi szót én csak a már nagyon elborult elméjű "libsikre" szoktam használni.

Quote (bazdmegmarnemtudom @ 16 Oct 2019 08:01)
igen, kezdeskeppen lenne 1 ertekrendje, hogy mit jelent normalisan dolgozni, meg nem lenne 30 nemibetegsege

"Szerezd meg hát mind!" :D

bar ez 1 parszor mar meg lett 'vitatva', szoval mind1 is, ugyse fog senki senkivel egyeterteni


Quote (Senee @ 16 Oct 2019 07:56)
Nem kéne azért kurvázni meg prostizni ezeket a tündéri fiatal lányokat.
Ha a gyárban robotolna 12 órában éhbérért az jobb emberré tenné?


Hogy kéne nevezni őket, ha ez a választott hivatásuk neve? :D Ha kitalálnak rá egy szép szót maguknak, onnantól azt fogják az emberek a "kurva" szó helyett ugyanabban a degradáló értelemben használni. Lásd SouthPark Fags rész. :)



This post was edited by Thomas Cross on Oct 16 2019 12:25am
Member
Posts: 2,897
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Oct 16 2019 01:11am
Quote (Thomas Cross @ 16 Oct 2019 08:21)
Pontosan így értettem, csak később fejtettem ki a "kereszténydemokrata" pont alatt.
És pont ezért nem úgy írtam ledegradálva hogy "libsi" hanem a szó valódi értelmezését használva: "Liberális az aki szerint mindent szabad, ami másnak nem árt." és ahogy mondtad ebbe az értékrendbe ugye nem ütközik 180°ban a prostizás.
Megjegyzem, a libsi szót én csak a már nagyon elborult elméjű "libsikre" szoktam használni.


Ha kozpenzbol kurvazott, jelentsd fel.
Ha nem tetszik amit csinal, ne szavazz ra.

Nem ertem mi ez a felhajtas ekorul a marharepa korul - mar nem propagandaszinten, hanem ertelmes emberek kozott.
Oh wait.

Member
Posts: 26,514
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Oct 16 2019 01:13am
Quote (SteelMeetsSteel @ 16 Oct 2019 09:11)
Ha kozpenzbol kurvazott, jelentsd fel.
Ha nem tetszik amit csinal, ne szavazz ra.

Nem ertem mi ez a felhajtas ekorul a marharepa korul - mar nem propagandaszinten, hanem ertelmes emberek kozott.
Oh wait.


feljelented, aztan meg a vegen teged csuknak le kb
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 16 2019 01:38am
Quote (Thomas Cross @ Oct 16 2019 08:21am)
Hogy kéne nevezni őket, ha ez a választott hivatásuk neve? :D Ha kitalálnak rá egy szép szót maguknak, onnantól azt fogják az emberek a "kurva" szó helyett ugyanabban a degradáló értelemben használni. Lásd SouthPark Fags rész. :)
?
Szeretik jól érezni magukat és máris ilyeneket kell mondani rájuk.

Szerintem tök normális, hogy fiatal, gyönyörű lányok úgymond "kihasználják", hogy szeretik őket.
Te is szívesebben mész oda, ahol még kapsz is valamit amellé, hogy jól érezheted magadat.
Member
Posts: 41,463
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Oct 16 2019 02:00am
Quote (SteelMeetsSteel @ 16 Oct 2019 09:11)
Ha kozpenzbol kurvazott, jelentsd fel.
Ha nem tetszik amit csinal, ne szavazz ra.

Nem ertem mi ez a felhajtas ekorul a marharepa korul - mar nem propagandaszinten, hanem ertelmes emberek kozott.
Oh wait.



Én viszont értem.
Kijött kismillió cikk olyan ügyekről ahol háromszorosan túlárazott szutyok beruházásokat adtak át, kb éves késésekkel (kötbér kitétel nélkül a szerződésben ofc) Senkit nem érdekelt "így működik a piac", meg "csinálj céget pályázz te is!" felkiáltásokkal elhalt a téma.
Volt millió+1 olyan cikk olyanokról hogy az önkormányzat nyomott áron elad egy ingatlant, aztán pár hétre rá sokszoros áron megy tovább. Pl a 700 millióért vett mélygarázs 2,5~ milliárdért megy tovább. Senkit nem érdekelt "így működik a piac", meg "vegyél te is mélygarázst 700 millióért!" felkiáltásokkal ezek is pár hét alatt kifulladtak.
És még sorolhatnám, a lényeg: NEM írhatják le hogy itt bizony ellopták a pénzt amíg nincs róla bírósági ítélet hogy lopás történt, különben leperlik a gatyájukat is, és ez nem a habony média ahol zsebből perkálnak milliókat az előre beárazott hazugságaikért. Ezek az újságok minimális reklámokból meg a képviselői alapból "adományozott" pénzből működnek. Nincs keret X milliós büntetéseket fizetni, és a bíróság úgy sem fogja kimondani hogy loptak mert szépen le van papírozva az egész. Ettől függetlenül az értelmes embernek "átjön" hogy itt bizony ezt a pénzt ellopták, de az átlagnak sajnos csak max annyi hogy "Jó helyen lévők kihasználták a piac adta lehetőségeket"
És jön ez az ügy.
Mivel névtelenül ír a fószer, leírhatja hogy LOPTAK. Van benne SZEX, DROG, YACHT meg PROSTIK mint a hollywoodi maffiafilmekben, vagy mint a Wall Street farkasában! XD
Pont jó időben jött ki vele, a választás előtt nem sokkal amikor az emberek egy kicsit jobban figyelnek a politikára, és robbant is a hír egyből, mert nyilván az ellenzéki sajtó is felkapta mert kellett nekik egy jó botrány mint egy falat kenyér, és persze erről egyből lehet érezni hogy ez bizony gerjedni fog! És ez a téma még bőven nem fújt ki! Kíváncsi vagyok hogy Rogánról mit fog lehozni :D :rofl:
Ez a különbség. Jó szaftos, lehet rajta csámcsogni, és le van írva konkrétan mi meg hogy történt, és értelmezi is helyettü(n)k.
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 16 2019 02:18am
Quote (Thomas Cross @ Oct 16 2019 10:00am)
Kíváncsi vagyok hogy Rogánról mit fog lehozni :D :rofl:


Semmit.
Szerintem már ki van lőve a csávó.

e:
Vagy most tárgyal, hogy mennyi pénzt kér azért, hogy ne hozza le.

e2:
bármelyik út; nem fogjuk megtudni

This post was edited by Senee on Oct 16 2019 02:19am
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 16 2019 02:45am
Az egyetlen hiteles elemzés a főpolgármester-választás eredményéről

Go Back To Magyar Topic List
Prev1112911301131113211331433Next
Add Reply New Topic New Poll