d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Egy Nagyon Komoly Topic
1239Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,431
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 8 2023 07:25am
Gondoltam egy ideje, hogy nyitok 1 topicot, h legyen miről beszélni.. sok mindenkiről nem tudunk semmit, engem meg érdekeltek :D

Mi történt veletek általánosságban az elmúlt x évben?
Milyen emberré váltatok, ahhoz képest amit terveztetek elérni?
Sikerült elérni kitűzött céljaitokat?

Nálam a dolgok sajnos még jobban elbaszódtak, bár sokra nem is számítottam, tekintve hogy elég hamar dobhattam minden motivációm a kukába, rohadt sok ideig meghatározta az életem a betegség.
Ebben az időszakban próbáltam megtalálni a boldogságot, motivációt, és hát.. sikerült is célt találnom az életben, ami kicsit eltér a megszokottól, ezért inkább nem is térek ki rá xdd

Jelenleg én édesapámat kezelem itthon, mert önellátásra képtelen stroke/vakság miatt, emellett tesómmal 1 éve elkezdtünk egy webáruházat, aztán így ezzel foglalkozom a mindennapokban.
A terv más volt, általánosságba minden kurvaszar, de amugy elvagyok..

Remélem nálatok jobb a helyzet! :)

(nem számítok komoly válaszokra, de azért megpróbálkoztam vele xd)
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jun 8 2023 07:52am
Quote (AngryBug @ 8 Jun 2023 15:25)
Gondoltam egy ideje, hogy nyitok 1 topicot, h legyen miről beszélni.. sok mindenkiről nem tudunk semmit, engem meg érdekeltek :D

Mi történt veletek általánosságban az elmúlt x évben? merlegkepes konyvelo lettem, nehez menet volt, de 4.re osszejott kekw. suli ota van idom gyurni, bekoltoztem uj lakasba.
Milyen emberré váltatok, ahhoz képest amit terveztetek elérni? szar
Sikerült elérni kitűzött céljaitokat? reszben, de azert meg mindig nogf + es ronnie coleman forma is tavol van. mondjuk legalabb penzugyi gondjaim nincsenek, millios megtakaritasok etc. de csalad, rokonok + sajat magam egeszsge rendben nagyjabol

Nálam a dolgok sajnos még jobban elbaszódtak, bár sokra nem is számítottam, tekintve hogy elég hamar dobhattam minden motivációm a kukába, rohadt sok ideig meghatározta az életem a betegség.
Ebben az időszakban próbáltam megtalálni a boldogságot, motivációt, és hát.. sikerült is célt találnom az életben, ami kicsit eltér a megszokottól, ezért inkább nem is térek ki rá xdd

Jelenleg én édesapámat kezelem itthon, mert önellátásra képtelen stroke/vakság miatt, emellett tesómmal 1 éve elkezdtünk egy webáruházat, aztán így ezzel foglalkozom a mindennapokban.
A terv más volt, általánosságba minden kurvaszar, de amugy elvagyok..

Remélem nálatok jobb a helyzet! :)

(nem számítok komoly válaszokra, de azért megpróbálkoztam vele xd)


adok kivetelesen 1 normalis valaszt, ez nagy szo nalam.

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jun 8 2023 07:53am
Member
Posts: 22,308
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,542.77
Jun 8 2023 08:29am
Jegykezelő lettem a mávnál.
Szabadidőmben kernel level anticheatet bypassolok, asztálisan kúrok miközben pelenkába verem a faszom és ha vicces kedvem támad, késsel hadonászok.
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jun 8 2023 09:22am
szokasos dzso szetbassza a topiqot
Member
Posts: 13,291
Joined: Jul 19 2008
Gold: 45,608.00
Jun 8 2023 10:11am
bsc diplomamunkám közepébe baszott bele a covid, mesterre pedig olyan témakört kaptam amit full el lehetett végezni online/home officeba (vegyész vagyok btw, meg lehet tippelni mennyi értelme volt a projektnek). 0 kutatás tapasztalattal eljöttem phdre (másfél éve) de eddig faszán megy sztem
Member
Posts: 11,431
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 8 2023 10:27am
<3 köszi sracok
örülök, hogy viszonylag a sok szar mellett jól alakul az életetek, kívánom nektek a legjobbakat!

Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 8 2023 05:22pm)
szokasos dzso szetbassza a topiqot


its all fine..már így is értékelem hogy ketten ilyen részletesen válaszoltatok :)
Member
Posts: 22,308
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,542.77
Jun 8 2023 10:28am
Quote (AngryBug @ Jun 8 2023 06:27pm)
<3 köszi sracok
örülök, hogy viszonylag a sok szar mellett jól alakul az életetek, kívánom nektek a legjobbakat!



its all fine..már így is értékelem hogy ketten ilyen részletesen válaszoltatok :)


Ne vedd magadra pls.
Ez a fórum lenne az utolsó hely, ahol őszintén beszélnék az életemről.
Neked viszont minden jót kívánok! :)
Member
Posts: 11,431
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 8 2023 10:36am
Quote (-joey- @ Jun 8 2023 06:28pm)
Ne vedd magadra pls.
Ez a fórum lenne az utolsó hely, ahol őszintén beszélnék az életemről.
Neked viszont minden jót kívánok! :)


teljesen megértelek, nincs ezzel baj :D ismerjük a jspt
bár a helyedben leszarnám ki mit gondol ha épp jobban ki akarod fejezni magad

és köszi :) én is remélem, hogy minden rendben van veled
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jun 8 2023 11:00am
Quote (AngryBug @ 8 Jun 2023 18:36)
teljesen megértelek, nincs ezzel baj :D ismerjük a jspt
bár a helyedben leszarnám ki mit gondol ha épp jobban ki akarod fejezni magad

és köszi :) én is remélem, hogy minden rendben van veled


en nem ertem
aki ismer IRL, annak nem ujdonsag.
aki meg nem, az ki a faszt erdekel.
de ha vmi irdatlan faszsagot irsz, akkor legalabb porog a topiq es lehet rohogni (kurvajo pelda erre vismajor)
Member
Posts: 9,408
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jun 9 2023 05:00am
Sok változás volt az elmúlt pár évben. Három éve elkezdtem terápiára járni, abból kettő évet csoportosra, amiből úgy érzem, nyugodt szívvel fogok most a hónap végén kilépni. Eközben egy évig nem ittam alkoholt, másfélig meg nem toltam semmi egyebet sem. Utána volt azért visszaesésem, de közel fél éve tiszta vagyok.

Nem rég véget ért egy kilenc éves kapcsolatom, költöztem, de amúgy jól vagyok. Nagyon sokat változtam akár ha csak az utolsó évet is veszem figyelembe, hosszabb távlatot nézve pedig értelemszerűen még többet és úgy érzem, hogy a jó irányba. Van még min dolgoznom, de azt hiszem, hogy elkezdeni és beleállni a dologba volt igazán nehéz.

Felhagytam a nagyon vad bulizásokkal, illetve a DJ-skedéssel. Viszont nem is olyan rég belevágtam komolyabban a konceretszervezésbe, bookingba. Azt hiszem most vannak először az életemben hosszú távú terveim, elképzeléseim. Eddig mindig csak menekültem, most viszont úgy érzem, hogy magamat és a környezetem építem.
Go Back To Magyar Topic List
1239Next
Add Reply New Topic New Poll