d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > E/s Infinity Nova Sorceress
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
Jul 8 2007 01:53pm
TeH pub ownzor E/S Infinity Nova Sorceress:

Mivel E/S sorc ezért azt gondolnátok hogy precastolni kell tehát 3 E/S ormust fel, 9 E/S memory-t fel, cohot és infit stashbe etc etc...
sztem ez elég időigényes és ennél a guide-nál ez úgyis felesleges mivel lesz elég skill pont hogy ne kelljen precastolni.

ha van erőtök akkor 90ig toljátok fel a karit mert addigra minden maxolva lesz ha nem kívántok precast cuccokkal bajlódni.


Skillek:

20 nova fő támadás skill
20 thunderstorm másodlagos támadási skill
20 lightning mastery erősíti a nova és thunderstorm sebzését százalékos arányban
20 telekinézis
xx energy shield a lényeg hogy precast cuccokkal (vagy anélkül) 40 pont legyen energy shielden mert ekkor megvan a 95% (max) absorb(?).
1 pont warmth (mehet több is) százalékos rányban megnöveli a mana regenerálódását

1 pont még mehet valamelyik cold armorra is


break pontok:

Cast rate:
Hit recovery:



0%
0%

9%
5%

20%
9%

37%
14%

63%
20%

105%
30%

200%
42%

60%

86%

142%

280%

1480%



Cuccok(ezek vannak nekem):

helm: 3 lightning 20 fcr 2 sox helm benne 2 shael rúnával (40 fhr)
armor: coh dusk 70%ed (2 skill, 20 str, 65 resist)
weapon: infinity voulge 282%ed -54 lightning resistance (ed lényegtelen, törekedj a -55 lightning resistance-ra)
gloves: magefist 24%ed (20 fcr)
belt: arach 106%ed (1 skill, 20fcr)
boots: sandstorm trek 13str 12 vitality (20 fhr, str, vitality) ( str nem számít, vita annál inkább)
rings: 2x soj (1 skill, +25% mana)
amu: 3 lightning 10 fcr

inventory:

sorc torch 20-12 (stat fontosabb mint resist)
anni 20-11-6 (ugyanaz mint torchnál)
9x light skiller (csóróbbaknak clean (mint én) gazdagoknak life) vagy tegyél be 2x 12 fhr-es skillert és 1x 5 fhr sc-t hogy meglegyen a 86 fhr bp)
10x sc (nekem 10x 15 life van) legjobb talán 10x 20life/17 mana sc vagy 20life/5 allres sc vagy vegyesen.

switch:
cta 6 bo (megnöveli a manát és life-ot ideiglenesen)
lidless wall (better bo lvl)

stratégiák:

A legfontosabb az hogy az ellenfélnek mennyi stacked resistje van
Ha nincs neki mint a legtöbb pub duellzornak akkor easy, 1-2 novától meghalnak.
Ha meg van akkor nem tudsz mit tenni mint hogy save & exit de legtöbb pub duelben nincs ilyen ellenfél...

ha nem megy casterek ellen akkor van 1 trükk:
az infinityn van cyclone armor charge ami ugyan nem ér sokat de általában 1 lövéstől megvéd


necromancers:

bone: a legtöb necro akivel eddig találkoztam az rámtelézett és bone speart spammolt. nem nagy gond, csak egy picit arréb kell telézni és novát neki
a legtöbbnek nincs fhr-je tehát ha novát spamolsz nem tud mozdulni...

psn: mivel E/S sorc ezért akár 1 másodperc alatt is elfogyhat a life-od és a fire golem végez veled
telézz rá mielőtt még használná a psn novát és legtöbb esetben győztél

summon necrokkal nem találkoztam.

Assasins:

A legtöbb trapperassa nem csinál mást minthogy letesz 5 trapot és fut körülöttük ezellen nincs mit tenni
lőj felé sima lightningot hogy elcsalt a trapoktól, utána rátele és mehet a nova. Ha fade van rajtuk az problémás lehet

wwsin:
csak telézz el a ww elöl és mehet a nova amint feléd ww-zik tele az ellenkező irányba és ismét nova
pubban elég kevéssel találkoztam és azok is crap-ek voltak, sztem 1 jobb elverne...

más assákkal nem találkoztam

amazons:

bower:
Csak telézz rá és nova legtöbbnek nincs fhr-je nem tud elfutni és meghal

java:
ne hagyd hogy közel jöjjön hozzád mert könnyen meghalhatsz, csak telézz körülötte és a thunderstorm megöli
fc zon: itt nincs mit mondani, Save & exit vagy abs

barbs:

bvc:
lásd wwsin

más barbokkal nem találkoztam

paladins:

smiter:
ne hagyd hogy namelockoljon mert ha beléd charge-ol a legtöbb esetben kikapsz
csak tele körülötte, majd a thunderstorm végez vele

foher:
tele rá és nova
a végeredmény attól függ hogy mennyi resistje van.

hammer:
általában megpróbál rád telézni vagy namelockol ha sikerül eltalálnia hammerrel akkor nincs nagy gond mert 60% fhr-el már ki tudsz telézni a hammerek közül
a legtöbbet elvertem, néhánytól kikaptam

más palával nem találkoztam

sorceress':

fb sorc:
csak tele mellé és nova neki, amikor rádlő telézz félre és megint nova ismételd amíg meg nem hal

blizz sorc:
mivel a legtöbb blizzsorc life sorc nem jelent nagy gondot, általában a thunderstorm végez velük

light sorc:
vigyázz velük mert általában 45-50k-t is sebezhetnek s 1 lövésből véged lehet viszont a legtöbbje ugyanúgy 1-2 novától hal

druids:

ele druid:

na ez a legroszabb mert ha a cyclone armor rajta van nem is sebzel neki, amikor rádtelézik csak telézz félre és mehet nova
ha nem recastolja a cyclone armort nincs nagyobb gond mert 3-4 novát mindenképp bekap ezzel lemegy a cyclone armor
a következő 2-3 novába pedig belehal

shape dru:
nem találkoztam velük nincs tapasztalatom, lényeg hogy ne hagyd hogy közel kerüljön hozzád


ennyi volna, remélem tetszett ez a guide
kommenteket várok tőletek, lehet kritizálni nem fogok megsértődni.
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
Jul 8 2007 01:57pm
Szerintem fun karinak jo, de sokkal tobbnek nem.
Ja es ha ES akkor szerintem Frostburn > Magefist.

This post was edited by ang3l on Jul 8 2007 02:03pm
Member
Posts: 9,246
Joined: Oct 23 2006
Gold: 80.40
Warn: 10%
Jul 8 2007 01:57pm
regeb enis akartam hasonlot egy javaslat amivel erosebb elsz:

helm: dream
armor ormus
ű
,)
gondolom magyarazat nemkell
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold: 0.00
Jul 8 2007 02:00pm
2sorc 15fcr amu, coh helyere viper es hipphopp szadbaszarik a csokapik mer meglesz a 105 fcr 8))
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
Jul 8 2007 02:01pm
Quote (ptdk @ Sun, Jul 8 2007, 07:57pm)
regeb enis akartam hasonlot egy javaslat amivel erosebb elsz:

helm: dream
armor ormus
ű
,)
gondolom magyarazat nemkell


Szerintem az ormus annyi + dmg-t nem ad, hogy miatta lemondj a resistrol.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jul 8 2007 02:02pm
tetszik a leírás, egyedi és ötletes

kicsit még lehet h kéne dolgozni rajta, a dueles dolgok úgy hatnak mintha kéne egy kis szerencse is és bénább ellenfél h nyerhess smile.gif
pvm-el mi a helyzet? ott is működik?

nem akarok noosokodni de mi az a namelock? még nem hallottam, kevés guidot olvasok és ritkán duelezek tongue.gif
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
Jul 8 2007 02:07pm
Quote (zsansaccount @ Sun, Jul 8 2007, 08:02pm)
tetszik a leírás, egyedi és ötletes

kicsit még lehet h kéne dolgozni rajta, a dueles dolgok úgy hatnak mintha kéne egy kis szerencse is és bénább ellenfél h nyerhess smile.gif
pvm-el mi a helyzet? ott is működik?

nem akarok noosokodni de mi az a namelock? még nem hallottam, kevés guidot olvasok és ritkán duelezek tongue.gif


pvmben sajna nem müködik valami jól de chaosban azért a knightokat jól irtja smile.gif
és mivel es sorc pillanatok alatt elfogy manája ha jön 1 csapat mana burn monszta

Quote (exair @ Sun, Jul 8 2007, 08:00pm)
2sorc 15fcr amu, coh helyere viper es hipphopp szadbaszarik a csokapik mer meglesz a 105 fcr 8))



lehet még valamikor kipróbálom^^
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jul 8 2007 02:10pm
értem, szval ez pvp, nekem minden esetre bejön!
Member
Posts: 9,246
Joined: Oct 23 2006
Gold: 80.40
Warn: 10%
Jul 8 2007 02:15pm
Quote (ang3l @ Sun, 8 Jul 2007, 20:01)
Quote (ptdk @ Sun, Jul 8 2007, 07:57pm)
regeb enis akartam hasonlot egy javaslat amivel erosebb elsz:

helm: dream
armor ormus
ű
,)
gondolom magyarazat nemkell


Szerintem az ormus annyi + dmg-t nem ad, hogy miatta lemondj a resistrol.


nema resi a lenyeg itt hanem fcr. egyebkent enis 105 fcrel csinaltam... a dream viszont Nagyon fontos. brutal teruleti sebzes a nonstack res kerik ellen

e: singleben kiprobaltuk, mesh 2000% eprf ES sosjat elszedte par loketbol... akartam is ien sosot csinalni

This post was edited by ptdk on Jul 8 2007 02:16pm
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
Jul 8 2007 02:20pm
Quote (ptdk @ Sun, Jul 8 2007, 08:15pm)
Quote (ang3l @ Sun, 8 Jul 2007, 20:01)
Quote (ptdk @ Sun, Jul 8 2007, 07:57pm)
regeb enis akartam hasonlot egy javaslat amivel erosebb elsz:

helm: dream
armor ormus
ű
,)
gondolom magyarazat nemkell


Szerintem az ormus annyi + dmg-t nem ad, hogy miatta lemondj a resistrol.


nema resi a lenyeg itt hanem fcr. egyebkent enis 105 fcrel csinaltam... a dream viszont Nagyon fontos. brutal teruleti sebzes a nonstack res kerik ellen

e: singleben kiprobaltuk, mesh 2000% eprf ES sosjat elszedte par loketbol... akartam is ien sosot csinalni


ha vki ad kölcsön dream-et kipróbálom biggrin.gif de ha dream helmet használok 3light 20 fcr helyett akkor elvesztek 3 skillt és az fcr és fhr bpk se lesznek meg + több pontot kell tenni energy shieldre hogy meglegyen a 95% e/s...
Go Back To Magyar Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll