d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Reset > 6.12.2019
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 215
Joined: Nov 20 2019
Gold: 2,239.00
Dec 5 2019 01:23am
Quote (NcMbRo @ Dec 5 2019 07:11am)
Hoši v kancelaři mi ti neprojde abych si tam povidal na skypu :D .. navic tam nemam mikrofon .. na druhou stranu kdo v tom kanclu ve 2:00 rano bude :D


holt budeš psát :-)
Member
Posts: 9,593
Joined: May 6 2010
Gold: 4,705.00
Dec 6 2019 01:45am
zdravím
jak koukám tak koukám, tak ze Slovenska nikdo ... tak by som to asi mal zmeniť
psal jsem už před týdnem s Deanw0w , že když bude dobrá konstalace na neby, tak pudu od 2:00 do 6:00 taky ... pak už jdu do práce
když budete mít zájem, tak se s trap asskou pridam k vam
jen koukám, že tu není žádnej barbar a ten bude na HELL sakra scházet
kdyby jste meli zájem prebehnout rychleji přes CLASSIC, tak múžu navigovat -- poslední roky jsem tam odesel kvuli BOTum na LoD Expansion (HELL balruny jsou po restartu sakra težký, takže expit se bude nejspíš taky jen prež HELL diarun jako v classic) ........... to by bylo jen pro inspiraci

hraji D2 již pěknou řadu let .... dlouho jsem nehrál s nikým ze Slovenska nebo Ceska , tak uz jen proto bych se pridal .... ja prijdu tak kolem 1:50 zítra ráno (večer zajdu taky), ak se podari zdrimnout, tak alespon 2-3 hodinky by bylo fajn kvoli praci .... ak by byl reset rychlej a nahodili by to driv, tak jsem na telefonu :D 0907258257 kdyz tak prezvonte
skype ani zadnej jinej pokec nepripada v uvahu, nebot manzelka a deti budou spat hned vedle ... to jeste bude pruser, kdyz to v noci zjisti co delam

tak zatim se mnejte hezky a bylo by hezke sepsat kdo co bude hrat na 99%

NONIUS1 ... assasinka .... trap
Member
Posts: 6,354
Joined: Jun 15 2008
Gold: 18,145.00
Dec 6 2019 02:32am
Ja prijdu kolem 1:45 az 1:50 asi rovnou z party a budu v kanclu .. skype uz mam stahnutej tak pak mi hodte pm kdo to tu bude organizovat at se tam sejdeme ..

Snad se nevozeru tolik a fakt prijdu :D

Budu hrat cold soso
Member
Posts: 215
Joined: Nov 20 2019
Gold: 2,239.00
Dec 6 2019 05:42am
Quote (nonius1 @ Dec 6 2019 08:45am)
zdravím
jak koukám tak koukám, tak ze Slovenska nikdo ... tak by som to asi mal zmeniť
psal jsem už před týdnem s Deanw0w , že když bude dobrá konstalace na neby, tak pudu od 2:00 do 6:00 taky ... pak už jdu do práce
když budete mít zájem, tak se s trap asskou pridam k vam
jen koukám, že tu není žádnej barbar a ten bude na HELL sakra scházet
kdyby jste meli zájem prebehnout rychleji přes CLASSIC, tak múžu navigovat -- poslední roky jsem tam odesel kvuli BOTum na LoD Expansion (HELL balruny jsou po restartu sakra težký, takže expit se bude nejspíš taky jen prež HELL diarun jako v classic) ........... to by bylo jen pro inspiraci

hraji D2 již pěknou řadu let .... dlouho jsem nehrál s nikým ze Slovenska nebo Ceska , tak uz jen proto bych se pridal .... ja prijdu tak kolem 1:50 zítra ráno (večer zajdu taky), ak se podari zdrimnout, tak alespon 2-3 hodinky by bylo fajn kvoli praci .... ak by byl reset rychlej a nahodili by to driv, tak jsem na telefonu :D 0907258257 kdyz tak prezvonte
skype ani zadnej jinej pokec nepripada v uvahu, nebot manzelka a deti budou spat hned vedle ... to jeste bude pruser, kdyz to v noci zjisti co delam

tak zatim se mnejte hezky a bylo by hezke sepsat kdo co bude hrat na 99%

NONIUS1 ... assasinka .... trap


Tak furt lepší mastid diablo než mastit ohon ... :) to by mohla bejt nasratá ... :-) Určitě budeme rádi za každého človíčka do komunity ... Prostě se tu někde sejdeme ... navrhoval bych nas channel ... už před restartem udělám channel CZ, kde se sejdeme a uvidíme co dál ... při restartu to nejspíš spadne ... poslední reset na přímo jsem zažil asi před 14cti -15cti lety ... něco takového ... a už si přesně nepamatuju jak to probíhalo ...Taskže před a i po resetu na channelu CZ a tam se budeme domlouvat se všemi i co nebudou na TS/Skype ...
Member
Posts: 5,267
Joined: Jul 18 2011
Gold: 605.00
Dec 6 2019 06:09am
Quote (Ppittbull1 @ Dec 6 2019 12:42pm)
Tak furt lepší mastid diablo než mastit ohon ... :) to by mohla bejt nasratá ... :-) Určitě budeme rádi za každého človíčka do komunity ... Prostě se tu někde sejdeme ... navrhoval bych nas channel ... už před restartem udělám channel CZ, kde se sejdeme a uvidíme co dál ... při restartu to nejspíš spadne ... poslední reset na přímo jsem zažil asi před 14cti -15cti lety ... něco takového ... a už si přesně nepamatuju jak to probíhalo ...Taskže před a i po resetu na channelu CZ a tam se budeme domlouvat se všemi i co nebudou na TS/Skype ...


Cz channel uz neexistuje btw :D uz existuje jen europe
Member
Posts: 215
Joined: Nov 20 2019
Gold: 2,239.00
Dec 6 2019 06:17am
Quote (AWP @ Dec 6 2019 01:09pm)
Cz channel uz neexistuje btw :D uz existuje jen europe


Jasný ale channel si mužeš udělat jakej chceš proto říkám, že bude CZ a budeme na něm jen mi ... kdo přijde přijde, kdo ne tak ne ... lidijdou chlastat a nikdo nemuže na 100% říct, že když jde kalit tak přijde ... znam sebe ja bych nepřišel a pokud ano tak na šrot :D ja kalit nejdu basu mam doma připravenou tak kolem jedny založím tento channel tak na něj přijdte rekneme si co dal ...
Member
Posts: 13,635
Joined: Mar 10 2006
Gold: 1,106.00
Dec 6 2019 07:04am
Quote (Ppittbull1 @ 6 Dec 2019 13:17)
Jasný ale channel si mužeš udělat jakej chceš proto říkám, že bude CZ a budeme na něm jen mi ... kdo přijde přijde, kdo ne tak ne ... lidijdou chlastat a nikdo nemuže na 100% říct, že když jde kalit tak přijde ... znam sebe ja bych nepřišel a pokud ano tak na šrot :D ja kalit nejdu basu mam doma připravenou tak kolem jedny založím tento channel tak na něj přijdte rekneme si co dal ...


Tak jsem zpátky ... privat mi už prosím pište na tento účet ... Mohu poděkovat Jaggovy, který mi tento účet asi před patnácti lety přenechal ... nebo tak nějak :D a email tam byl stále jeho :-) takže jsem z5 :-) hurá ...
Member
Posts: 9,593
Joined: May 6 2010
Gold: 4,705.00
Dec 6 2019 07:27am
pro fu.me alias Ppittbull1
server se vypne tak ze spadne vsechna hra a nebudes se moci nalogovat .... nejjistejsi je to na tomto foru tady protoze to bude on line ... prodejni forum ladder a taky i non ladder trade JSP bude taky blokovan .. z ladderu se vymazou vsechni topics
tady se sejdeme kdyz tu nekdo prijde drive nez li server spatky naskoci

par krat jsem zazil, ze servry nahodili po 2 hodinaCH ALE KROME TOHO POSLEDNIHO ( U TOHO JSEM NEBIL) to trvalo dele a nahodilo se to jak bylo planovano ... vstal jsem 1:50 zapnul PC a uz tam byli lvl 3-4 takze jsem se opozdil tak o 5 minut :D

kdyz pujdeme, tak ve hre budu mít ucet
nonius
Member
Posts: 13,635
Joined: Mar 10 2006
Gold: 1,106.00
Dec 6 2019 09:40am
channel CZ už okupuji ... dam si ještě nějaký CSko a pivko a pujdu si odpočinout ... abych byl kolem té jedné připravenej :-)
Member
Posts: 4,194
Joined: Jul 29 2019
Gold: 11,668.00
Dec 6 2019 09:51am
název channelu?? :)

This post was edited by Deanw0w on Dec 6 2019 09:51am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll