d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Iso Help Nem Tudok Aludni > De Koomolyan
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,291
Joined: Jul 19 2008
Gold: 45,608.00
Jan 2 2018 02:27pm
többféle módon fel lehet fogni a világot ami körülötted van, mindenkinek különböző a belief systemje ami alapján filterezi a bejövő információt amit a világból kap az ilyen olyan érzékszervein keresztül

a te belief systemed most így első ránézésre egy ilyen eléggé korlátolt mindenféle kreativitást mellőző szkeptikus kispolgári világnézetnek tűnik. nem fogod sokra vinni sry
Member
Posts: 35,520
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 2 2018 02:29pm
tass anyukaja keszseges szereto, tudom ajanlani a figyelmedbe
Member
Posts: 22,305
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,542.77
Jan 2 2018 02:30pm
Quote (jarabekg @ Jan 2 2018 09:29pm)
tass anyukaja keszseges szereto, tudom ajanlani a figyelmedbe


B)
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Jan 2 2018 02:46pm
egyáltalán nem az volt a kérdés hogy van e a kriptónak validitása, azt szerintem smat próbálta megfogalmazni a megmaradt agysejtjeivel

engem inkább az érdekelt hogy mennyire reális hogy a készpénz meg a különféle valuták mindennapi használatát tudod helyettesíteni kriptovalutákkal, mivel úgy érzem hogy ez az ami egy átlagembert is érinthet (pl engem) aki nem akar foglalkozni ilyen valuták forgatásában meg mittoménmiben

innen jön a kérdés vagy elmélet, hogy ha most (vagy x év múlva) egy kormány azt mondja hogy forint/frank/zimbabwei dollár helyett bevezetjük ezt a kriptovalutát, nyilván azonnal lesz értéke mert fedezi az állam, de előreláthatatlan következményei lesznek ami nem biztos hogy előnyös a társadalom számára

röviden, oké hogy a bankok ezt használják már egymás közötti tranzakcióra, meg venezuelában így próbálnak egy rossz helyzetből egy kevésbé rossz helyzetet csinálni, de ez engem hol érint?
Member
Posts: 26,526
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jan 2 2018 02:54pm
huh
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jan 2 2018 03:07pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 2 2018 10:46pm)
egyáltalán nem az volt a kérdés hogy van e a kriptónak validitása, azt szerintem smat próbálta megfogalmazni a megmaradt agysejtjeivel

engem inkább az érdekelt hogy mennyire reális hogy a készpénz meg a különféle valuták mindennapi használatát tudod helyettesíteni kriptovalutákkal, mivel úgy érzem hogy ez az ami egy átlagembert is érinthet (pl engem) aki nem akar foglalkozni ilyen valuták forgatásában meg mittoménmiben

innen jön a kérdés vagy elmélet, hogy ha most (vagy x év múlva) egy kormány azt mondja hogy forint/frank/zimbabwei dollár helyett bevezetjük ezt a kriptovalutát, nyilván azonnal lesz értéke mert fedezi az állam, de előreláthatatlan következményei lesznek ami nem biztos hogy előnyös a társadalom számára

röviden, oké hogy a bankok ezt használják már egymás közötti tranzakcióra, meg venezuelában így próbálnak egy rossz helyzetből egy kevésbé rossz helyzetet csinálni, de ez engem hol érint?


többféle módon fel lehet fogni a világot ami körülötted van, mindenkinek különböző a belief systemje ami alapján filterezi a bejövő információt amit a világból kap az ilyen olyan érzékszervein keresztül

a te belief systemed most így első ránézésre egy ilyen eléggé korlátolt mindenféle kreativitást mellőző szkeptikus kispolgári világnézetnek tűnik. nem fogod sokra vinni sry
Member
Posts: 13,291
Joined: Jul 19 2008
Gold: 45,608.00
Jan 2 2018 03:33pm
Quote (Cpt_Ghost @ 2 Jan 2018 20:46)
egyáltalán nem az volt a kérdés hogy van e a kriptónak validitása, azt szerintem smat próbálta megfogalmazni a megmaradt agysejtjeivel

engem inkább az érdekelt hogy mennyire reális hogy a készpénz meg a különféle valuták mindennapi használatát tudod helyettesíteni kriptovalutákkal, mivel úgy érzem hogy ez az ami egy átlagembert is érinthet (pl engem) aki nem akar foglalkozni ilyen valuták forgatásában meg mittoménmiben

innen jön a kérdés vagy elmélet, hogy ha most (vagy x év múlva) egy kormány azt mondja hogy forint/frank/zimbabwei dollár helyett bevezetjük ezt a kriptovalutát, nyilván azonnal lesz értéke mert fedezi az állam, de előreláthatatlan következményei lesznek ami nem biztos hogy előnyös a társadalom számára

röviden, oké hogy a bankok ezt használják már egymás közötti tranzakcióra, meg venezuelában így próbálnak egy rossz helyzetből egy kevésbé rossz helyzetet csinálni, de ez engem hol érint?


milyen szépen megfogalmazott és összeszedett hozzászólás, nem gondoltam volna hogy tudsz értelmesebb dolgokat írni mint hogy wew meg fasszal
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Jan 2 2018 03:33pm
Amugy en szeretem matet de errol a postjarol valamiert kajnista ugrik be XD!!
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jan 2 2018 03:34pm
Quote (MarcusD @ Jan 2 2018 09:27pm)
többféle módon fel lehet fogni a világot ami körülötted van, mindenkinek különböző a belief systemje ami alapján filterezi a bejövő információt amit a világból kap az ilyen olyan érzékszervein keresztül

a te belief systemed most így első ránézésre egy ilyen eléggé korlátolt mindenféle kreativitást mellőző szkeptikus kispolgári világnézetnek tűnik. nem fogod sokra vinni sry


röhögtem
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jan 2 2018 03:35pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Jan 2 2018 10:33pm)
Amugy en szeretem matet de errol a postjarol valamiert kajnista ugrik be XD!!


ennyire jó vagyok, ilyet is tudok
Go Back To Magyar Topic List
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll