d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Karácsony - Ajándékok > Stb
12312Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 18 2017 06:46am
Nem vagyok valami karácsonyos... mindig is valamiféle álszent ünnep lett belőle, kivéve az igazán szűk kört, de amúgy sem csináltunk belőle semmi nagy dolgot.
GF viszont szuper karácsonyos, szóval már most süti a sütiket :thumbsup:

Menni kell majd rokonokhoz, meg egy barátot meglátogatunk.

Ti hol, hogyan karácsonyoztok?
Kiknek vesztek ajándékot, hogyan oldjátok meg azt a dolgot?

én 3 embernek veszek ajándékot.
ex - könyvet kap, meg egy fonendoszkópra felrakható plüss cuccot - gyereksebész lesz
egy csaj, akivel majdnem összejöttünk (közben lett GF valahogy), de tök jó barátság alakult ki köztünk - szintén könyvet kap és műtős sapát - állatorvos
gf pedig egy puzzle-t kap a kutyáink képével és egy wellness hétvégét

és mindezt most kell elintéznem, amikor 3 vizsgám van még a héten...
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 18 2017 06:50am
wew fasszal huhwewmanager B) kalauz csicska jobbagy mernok jogasz syl cigany csipsz kóla wow szaros seggel ugralni anyad faszan loloska ikszde kek toplel manager ur wewhuhwewlibikokazo fasz
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 18 2017 06:51am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 18 Dec 2017 13:50)
wew fasszal huhwewmanager B) kalauz csicska jobbagy mernok jogasz syl cigany csipsz kóla wow szaros seggel ugralni anyad faszan loloska ikszde kek toplel manager ur wewhuhwewlibikokazo fasz


super on topic first
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 18 2017 06:52am
most ez mi a lofasz, 3embernek veszel ajándékot abból 2 az exed 1 meg a bnod gyakorlatilag


irány a saját anyám
Member
Posts: 22,725
Joined: Apr 30 2011
Gold: 34,668.92
Dec 18 2017 07:02am
Quote (rapiddani @ Dec 18 2017 02:52pm)
most ez mi a lofasz, 3embernek veszel ajándékot abból 2 az exed 1 meg a bnod gyakorlatilag


irány a saját anyám


vis2

amugy rühellem az összes ilyen kötelező ünnepet, apámnak vettem térfigyelőkamerát mert azt akart, anyám digitális/ébresztőórát kap mert azt akart, hugom akkumlatoros kézmelegitőt ha sikerül időben megérkeznie
gf ékszert/fehérneműt kap meg megyük wellnesezni majd közös pizböl
Member
Posts: 11,431
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 18 2017 07:03am
Quote (rapiddani @ Dec 18 2017 12:52pm)
most ez mi a lofasz, 3embernek veszel ajándékot abból 2 az exed 1 meg a bnod gyakorlatilag


irány a saját anyám


röhögtem

amugy én se szeretem a karácsonyt, mivel én szakács vagyok anyám pincér volt a vendéglátás mindig nálunk van, ide jönnek a rokonok
és már évek óta megy az, hogy utcára elegendő kaját főzünk, rádióból ordít az "all i want for christmas is you" és utolsó pillanatba jöjjön rá valaki hogy venni kell 1 liter tejet, majd hazajövünk a boltból 2 teli kosárral
majd mindenki kap olyan ajándékot amire igazából kurvára nincs szüksége, vagy piát, majd lefekvés előtt embriópózban gondolkozunk az életünkön.
Member
Posts: 2,897
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Dec 18 2017 07:03am
Quote (TassassinHc @ 18 Dec 2017 14:46)
Nem vagyok valami karácsonyos... mindig is valamiféle álszent ünnep lett belőle, kivéve az igazán szűk kört, de amúgy sem csináltunk belőle semmi nagy dolgot.
GF viszont szuper karácsonyos, szóval már most süti a sütiket :thumbsup:

Menni kell majd rokonokhoz, meg egy barátot meglátogatunk.

Ti hol, hogyan karácsonyoztok?
Kiknek vesztek ajándékot, hogyan oldjátok meg azt a dolgot?

én 3 embernek veszek ajándékot.
ex - könyvet kap, meg egy fonendoszkópra felrakható plüss cuccot - gyereksebész lesz
egy csaj, akivel majdnem összejöttünk (közben lett GF valahogy), de tök jó barátság alakult ki köztünk - szintén könyvet kap és műtős sapát - állatorvos
gf pedig egy puzzle-t kap a kutyáink képével és egy wellness hétvégét

és mindezt most kell elintéznem, amikor 3 vizsgám van még a héten...


lehet hogy Tass Vismajor multija?
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Dec 18 2017 07:04am
mi az a karácsony
Member
Posts: 22,287
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,542.77
Dec 18 2017 07:04am
Quote (TassassinHc @ Dec 18 2017 01:46pm)
Nem vagyok valami karácsonyos... mindig is valamiféle álszent ünnep lett belőle, kivéve az igazán szűk kört, de amúgy sem csináltunk belőle semmi nagy dolgot.
GF viszont szuper karácsonyos, szóval már most süti a sütiket :thumbsup:

Menni kell majd rokonokhoz, meg egy barátot meglátogatunk.

Ti hol, hogyan karácsonyoztok?
Kiknek vesztek ajándékot, hogyan oldjátok meg azt a dolgot?

én 3 embernek veszek ajándékot.
ex - könyvet kap, meg egy fonendoszkópra felrakható plüss cuccot - gyereksebész lesz
egy csaj, akivel majdnem összejöttünk (közben lett GF valahogy), de tök jó barátság alakult ki köztünk - szintén könyvet kap és műtős sapát - állatorvos
gf pedig egy puzzle-t kap a kutyáink képével és egy wellness hétvégét

és mindezt most kell elintéznem, amikor 3 vizsgám van még a héten...


3 nap, 3 városban kell karácsonyozni. Annyira nem rajongok most ezért.

Ajándékozással nem szokott gond lenni, mert mindenkinek azt veszünk, aminek tudjuk, hogy örülni fog. Pároméknál az a divat, hogy mindenki előre "leadja a rendelést", nálunk meg meg inkább az, hogy jól ismerjük a másikat (pl. legutóbb amikor apámék látogatóban voltak, láttam, hogy szarrá ment a telefontokja, úgyhogy tőlem azt is fog kapni). Szóval legtöbbször nincs felesleges ajándék, csak színházbérlet.

This post was edited by -joey- on Dec 18 2017 07:15am
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Dec 18 2017 07:17am
közös megegyezés alapján nem ajándékozunk

amúgy várom, zabálás+pihenés+hazajön mindenki külföldről
Go Back To Magyar Topic List
12312Next
Add Reply New Topic New Poll