d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kopnzol
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 49,982
Joined: Sep 10 2006
Gold: 3,857.00
Nov 21 2017 01:24pm
Quote (vtibor @ 21 Nov 2017 21:19)
Nem feltetlen igaz jatekoknal ez az allitas legalabbis nekem egy olyan ps only jatek nincs amivel jatszanek es nincs xboxra.
Ha nem csak mellekesnek lenne a konzol akkor nyilvan az szamitana igazan melyikre van az a jatek ami az ember szive vagya es az alapjan dontene, igy hogy csak unalomuzonek kene kisebb befektetessel tobb mindent ad a box.

Plusz elvileg hivatalosan is jon ra az eger bill tamogatas :)


hát és ez miért jo, ha egér + billentyüzetet akarok használni, akkor leülök a pc elé
mondjuk én ugy vettem konzolt, hogy direkt volt x gém amivel akartam játszani és nincs pcn

Quote (lacketto @ 21 Nov 2017 21:20)
a snes god tier



kek :D


overrated

This post was edited by sylke on Nov 21 2017 01:25pm
Member
Posts: 21,461
Joined: Feb 8 2007
Gold: 163.75
Nov 21 2017 01:32pm
Quote (sylke @ 21 Nov 2017 21:24)
hát és ez miért jo, ha egér + billentyüzetet akarok használni, akkor leülök a pc elé
mondjuk én ugy vettem konzolt, hogy direkt volt x gém amivel akartam játszani és nincs pcn



overrated



Mert mig pl egy xbox onet veszel 60kert es optimalizacio miatt visz mindent amit ra adnak ki, addig pcnel hogy egy olyan gepet rakj ossze ami elvisz jelenleg mindent legalabb 200at adsz ki. Aztan utana meg cserelgetheted a vgat es a cput. Nyilvan grafikailag maxon agyonbassza a konzolokat a pc de aki nem akar sok penzt kiadni es baszakodni a fejlesztesekkel annak 5-6-7 evente egyszer kell a zsebebe nyulni hogy legyen egy gepe. (Mas kerdes hogy amennyiben csak single jatekok erdekelnek akkor nyilvan pc az ami autowin hala a torrenteknek. Ujabb konzolokat nem hekkeltek meg etikusan

E: az eger bill meg azert szimpatikus szerintem mert nagyobb lehet a jatekosbazis tole ill masfajta jatekok is megjelenhetnek rajta. Meg talan kesobb elorevetithet egy alap felhasznaloi oldalt is olyan alkalmazasokkal ra

This post was edited by vtibor on Nov 21 2017 01:34pm
Member
Posts: 49,982
Joined: Sep 10 2006
Gold: 3,857.00
Nov 21 2017 01:35pm
Quote (vtibor @ 21 Nov 2017 21:32)
Mert mig pl egy xbox onet veszel 60kert es optimalizacio miatt visz mindent amit ra adnak ki, addig pcnel hogy egy olyan gepet rakj ossze ami elvisz jelenleg mindent legalabb 200at adsz ki. Aztan utana meg cserelgetheted a vgat es a cput. Nyilvan grafikailag maxon agyonbassza a konzolokat a pc de aki nem akar sok penzt kiadni es baszakodni a fejlesztesekkel annak 5-6-7 evente egyszer kell a zsebebe nyulni hogy legyen egy gepe. (Mas kerdes hogy amennyiben csak single jatekok erdekelnek akkor nyilvan pc az ami autowin hala a torrenteknek. Ujabb konzolokat nem hekkeltek meg etikusan


jo hát aki 5-6-7 évente egyszer akar gépet venni, az inkább játszon mobilon hearthstonet
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 21 2017 01:36pm
meglepődtem hogy még nem írta senki de


ELÍRTAD LOL :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD KOPNZOL HAHAHA AZ MI????? :DDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 42,981
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 21 2017 01:38pm
Quote (vtibor @ Nov 21 2017 08:32pm)
Mert mig pl egy xbox onet veszel 60kert es optimalizacio miatt visz mindent amit ra adnak ki, addig pcnel hogy egy olyan gepet rakj ossze ami elvisz jelenleg mindent legalabb 200at adsz ki. Aztan utana meg cserelgetheted a vgat es a cput. Nyilvan grafikailag maxon agyonbassza a konzolokat a pc de aki nem akar sok penzt kiadni es baszakodni a fejlesztesekkel annak 5-6-7 evente egyszer kell a zsebebe nyulni hogy legyen egy gepe. (Mas kerdes hogy amennyiben csak single jatekok erdekelnek akkor nyilvan pc az ami autowin hala a torrenteknek. Ujabb konzolokat nem hekkeltek meg etikusan

E: az eger bill meg azert szimpatikus szerintem mert nagyobb lehet a jatekosbazis tole ill masfajta jatekok is megjelenhetnek rajta. Meg talan kesobb elorevetithet egy alap felhasznaloi oldalt is olyan alkalmazasokkal ra


pl osu
laser jon mobilra is, lehet konzolra is kiadjak B)
Member
Posts: 21,461
Joined: Feb 8 2007
Gold: 163.75
Nov 21 2017 01:39pm
Quote (sylke @ 21 Nov 2017 21:35)
jo hát aki 5-6-7 évente egyszer akar gépet venni, az inkább játszon mobilon hearthstonet



Hat mas zsebebe nem turkalok de pusztan jatekra szerintem tokeletes alternativa a konzol. Miota van okostelefon a torrenten kivul masra nem hasznalok itthon se gepet se laptopot.
Ill kesobb csalad mellett gecire az utolso lesz az hogy jobb vgat meg procit vegyel mert szaggat valami de ugyanakkor neha oldokolnel eszetlenul nem 640x480ban

E: de ez mar elkanyarodott a kezdo kerdestol
En +1 xboxra ha kell valami info rola szivesen segitek a kerdezonek
Es akkor egyutt eleszthetnenk fel a fifa walk topikom

This post was edited by vtibor on Nov 21 2017 01:41pm
Member
Posts: 49,982
Joined: Sep 10 2006
Gold: 3,857.00
Nov 21 2017 01:44pm
Quote (vtibor @ 21 Nov 2017 21:39)
Hat mas zsebebe nem turkalok de pusztan jatekra szerintem tokeletes alternativa a konzol. Miota van okostelefon a torrenten kivul masra nem hasznalok itthon se gepet se laptopot.
Ill kesobb csalad mellett gecire az utolso lesz az hogy jobb vgat meg procit vegyel mert szaggat valami de ugyanakkor neha oldokolnel eszetlenul nem 640x480ban


ja hát én nem is vitatom hogy teljesen jo játékra, de azért ha hosszabb távon akarok valamivel játszani, akkor azért valahogy nézzen már ki (= ha konzolom van, akkor legyen egy "normálisabb" tv-m hozzá, ha meg pcm van akkor abban legyen elég jo cpu/gpu)
nyilván drágább lesz, de pont ezér rakok félre pénzt erre és nem másra
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll