d2jsp
Gaming and Trading Community
Gaming and Trading Community
d2jsp Forums > Other Languages > Romanian > Need Help! > In Diablo 2 Not In Irl :)))
Add Reply New Topic New Poll
Page 1 of 1
Exstazy
#1 Oct 9 2017 01:26am
Group: Member
Gold: 0.00
salutare tuturor inca o data. am reinstalat diablo 2, dar am 2 probleme de rezolvat, cu ajutorul vostru sper daca sunteti draguti si daca mai este cineva activ :)
1. ce program se mai foloseste ca sa loghezi 3 jocuri odata, de pe acelasi calculator. sandboxie meu e vechi si nu merge. si binenteles, daca aveti si un bot-run iarasi ar fi util.
2. am nevoie de o sursa de fg sau hrs, oficial sau neoficial. la nevoie pot cumpara fg si de pe site sau de la voi.

Orice ajutor din partea voastra este binevenit.
atm joc pe soft, pina reinvat cum se joaca, deci orice crap item pe ladder soft de care vreti sa scapati e bine venit :)
dupa ce ma acomodez cu jocul, trec din nou pe hardcore, si poate jucam impreuna :)
Taiko
#2 Oct 19 2017 07:54am
Gold: 3.00
Din pacate nu te pot ajuta . N-am fg, nu mai joc D2 de mult, nu mai stiu ce si cum sa intalezi :)

dar vad ca in 10 zile nu ti-a scris nimeni, asa ca ma simt dator sa nu te ignor :)))
Exstazy
#3 Oct 20 2017 07:51am
Gold: 0.00
stai linistit, e ceva tipic romanesc si sunt obisnuit cu asta. "vedetele" nu au timp sa raspunda, sau chef. m-a ajutat kelzo sa instalez jocul, si pe tine te salut, cu drag. cind mai vii prin bucuresti, ne vedem la o bere.
Go Back To Romanian Topic List
Page 1 of 1