d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Nem Jó Jövő
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,246
Joined: Jul 30 2014
Gold: 420.00
Jun 25 2017 02:03pm
Jó estét a barátaim ezen a területen a honlapon.

Johnathan Overmyer itt ... Nos, először úgy tűnik, nem kell teljes egészében befejezni a szünetmentes szüneteket, de hamarosan valódi lesz. Mostantól fogva továbbra is összezúzom a másik szálat, abban az esetben, ha csak felfelé és eltűnnek ... soha nem tudhatod, mikor fog történni. A testem és az egészségem csak annyira flip floppy.

Először is hadd kezdjem azzal, hogy remélem, mindenki nagyszerű napot töltött, de manapság olyan elfoglalt ember voltam, aki mindent megtesz, és mindennapos tevékenységeket végez, amiket megtehetek.

Viszonylag jó hangulatban voltam, de az orvosom egy órával ezelőtt felhívta a hangulatot, és jó hangulatot hozott nekem ... még mindig jó hangulatban vagyok, de igyekszem, hogy ne lehessek magamra a híreket, nekem....

Ez az, ahol a jövőm nem tűnik olyan fényesnek ... az orvosom tájékoztatta, hogy fel kell kezdeni a férfi pelenka felnőtteknek. Kérlek, ígérd meg, hogy ne nevessen rám, és legyél rám.

Ez számomra csak a megalázó, én egész életem óta ki van botladozva, és még ma is ez a nap, azonban a súlyos irritábilis bél szindrómás egészségügyi problémáim miatt fel kell hordania a férfi pelenkákat ... Nem tudom, hogy Meg tudom csinálni.

Ha valaha is találok lelki társat, hogyan kell ezt elmagyarázni neki? Ő csak hagyja el, őszintén talán nem tudom ....


Ráadásul ez a hangulatot lenyomta ... még mindig nagyon jó hangulatban vagyok, ne tévesszen meg. Azonban nem tudunk küzdeni a jövővel, és az orvosom azt mondja, hogy ez valószínűleg az enyém a jövőben.


Van-e valaki másnak ilyen típusú problémája, és kapcsolatba hozható velem? A pelenka márkája, amelyet az orvosom akart kifejezni, pampers, és csak az a gondolat, hogy egyre kevésbé érzem magam embernek. Kérlek, kérlek, kérlek, próbáld meg segíteni nekem átjutni rajta. Adja meg nekem a tanácsot, amire szükségem van. Mert most arra törekszem, hogy ne romoljak a jó hangulataim, de újra meg kell szembe néznie a valósággal.
Member
Posts: 26,514
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jun 25 2017 02:04pm
miert nem akasztod fel magad?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 25 2017 02:06pm
Quote (JahovahWitness @ 25 Jun 2017 22:03)
Jó estét a barátaim ezen a területen a honlapon.

Johnathan Overmyer itt ... Nos, először úgy tűnik, nem kell teljes egészében befejezni a szünetmentes szüneteket, de hamarosan valódi lesz. Mostantól fogva továbbra is összezúzom a másik szálat, abban az esetben, ha csak felfelé és eltűnnek ... soha nem tudhatod, mikor fog történni. A testem és az egészségem csak annyira flip floppy.

Először is hadd kezdjem azzal, hogy remélem, mindenki nagyszerű napot töltött, de manapság olyan elfoglalt ember voltam, aki mindent megtesz, és mindennapos tevékenységeket végez, amiket megtehetek.

Viszonylag jó hangulatban voltam, de az orvosom egy órával ezelőtt felhívta a hangulatot, és jó hangulatot hozott nekem ... még mindig jó hangulatban vagyok, de igyekszem, hogy ne lehessek magamra a híreket, nekem....

Ez az, ahol a jövőm nem tűnik olyan fényesnek ... az orvosom tájékoztatta, hogy fel kell kezdeni a férfi pelenka felnőtteknek. Kérlek, ígérd meg, hogy ne nevessen rám, és legyél rám.

Ez számomra csak a megalázó, én egész életem óta ki van botladozva, és még ma is ez a nap, azonban a súlyos irritábilis bél szindrómás egészségügyi problémáim miatt fel kell hordania a férfi pelenkákat ... Nem tudom, hogy Meg tudom csinálni.

Ha valaha is találok lelki társat, hogyan kell ezt elmagyarázni neki? Ő csak hagyja el, őszintén talán nem tudom ....


Ráadásul ez a hangulatot lenyomta ... még mindig nagyon jó hangulatban vagyok, ne tévesszen meg. Azonban nem tudunk küzdeni a jövővel, és az orvosom azt mondja, hogy ez valószínűleg az enyém a jövőben.


Van-e valaki másnak ilyen típusú problémája, és kapcsolatba hozható velem? A pelenka márkája, amelyet az orvosom akart kifejezni, pampers, és csak az a gondolat, hogy egyre kevésbé érzem magam embernek. Kérlek, kérlek, kérlek, próbáld meg segíteni nekem átjutni rajta. Adja meg nekem a tanácsot, amire szükségem van. Mert most arra törekszem, hogy ne romoljak a jó hangulataim, de újra meg kell szembe néznie a valósággal.


asszem megtalaltam a lenyeget, igazan nem volt szukseges megegy topic ennek

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 25 2017 02:06pm
Member
Posts: 26,514
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jun 25 2017 02:14pm
Quote (SummertimeClothes @ 25 Jun 2017 22:06)
asszem megtalaltam a lenyeget, igazan nem volt szukseges megegy topic ennek


>vegigolvasni az ilyen postokat
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 25 2017 02:24pm
Quote (SummertimeClothes @ Jun 25 2017 09:06pm)
asszem megtalaltam a lenyeget, igazan nem volt szukseges megegy topic ennek


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 17,246
Joined: Jul 30 2014
Gold: 420.00
Jun 25 2017 02:28pm
Folyamatosan folytatódhat a folyamatos fórumhiány, amíg nem tudom megoldani ezeket a kérdéseket. Viszlát barátaim. Elhagyom a fórumot.

Viszlát D2jsp, Nem fogok újra bejelentkezni.

*UP UP AND AWAY*

This post was edited by JahovahWitness on Jun 25 2017 02:45pm
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Jun 25 2017 02:31pm
mi lenne velunk nelkuled
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Jun 25 2017 02:33pm
ez kicsoda
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 25 2017 02:57pm
nem értünk haver
Member
Posts: 11,431
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 25 2017 03:12pm
Rakjatok fel sós vízben brokkolit főzni.
1 kg csirkemellet pácoljatok be gyros fűszerkeverékkel,
Pirítsátok meg a csirkét, nyomjatok rá 4-5 gerezd fokhagymát, 3dl tejfölt és 5dl tejszínt,forraljátok fel majd 1-2 előre kifőzött brokkolit keverjetek hozzá, keverjetek bele 5-10dkg sajtot, ha kell utólag sózzátok
Más fűszer nem kell, a keverékben benne van minden

Rizzsel vagy tésztával egyétek, kurvafinom a tejszínes csirke gyros fűszerrel

A kép netrőlszedett illusztráció, nem gondoltam hogy megosztom, de láttam hogy itt egy szuper topic és valamit idetoltam

Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll